İçeriğe Yönlendir

Focus Lancer Takası

Tuna Aksu

Recommended Posts

Tuna Aksu

arkadaşlar 2010 focus trend 1.6 115hp aracımı 2009 model mitsubishi lancer 1.5 109hp invite ile takasta kullanmak istiyorum.lancer sahibi 2000tl fark istiyor.sizce bu takas mantıklımı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Utanması da yok bu bişicilerin, fark mı istiyor :) Liste fiyatlarını bilmem ama üstüne para da vermezdim. Liste de sonuçta bir pazarlamacının klavyesinden çıkıyor, kuruşu-kuruşuna maliyet hesabı falan yapıldığını da sanmayın.

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Valla Mıtsubushı kadar fiyatı aşğı inen araba yok herhalde...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

:):rofl::) :)

Focustan daha sesli çalışır performansı iyi sayılmaz. Şehir içinde zevkli gibi gelebilir (spor araba sürer gibi hissettiriyor) ama uzun yolda çekilmez gelmişti bana. Vites aralığı kısa motordaki tüh hareketler sanki direksiyonun dibindeymiş gibi sesli bir araç.

Yorum bağlantısı
Tuna Aksu
(düzenlendi)
Utanması da yok bu bişicilerin, fark mı istiyor :rofl: Liste fiyatlarını bilmem ama üstüne para da vermezdim. Liste de sonuçta bir pazarlamacının klavyesinden çıkıyor, kuruşu-kuruşuna maliyet hesabı falan yapıldığını da sanmayın.

şimdi Çağlar abi nediyon, mitsubishi alınırmı alınmazmı? diyelim fark vermedim öyle düşün

üste para alırsan mantıklı olmaya başlayabilir :)

sen cruze ile takas düşün sonra gel burda espri yap :)

hiç duymadınmı köpekbalığı karaya çıkmış, ben o çıkanı alacam :)

:):rofl::nea::)

Focustan daha sesli çalışır performansı iyi sayılmaz. Şehir içinde zevkli gibi gelebilir (spor araba sürer gibi hissettiriyor) ama uzun yolda çekilmez gelmişti bana. Vites aralığı kısa motordaki tüh hareketler sanki direksiyonun dibindeymiş gibi sesli bir araç.

şimdiden vazgeçmeye başladım

tarihinde Tuna Aksu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Beyaz olur EVO kit yapılır görsellik olur başka bir şey olmaz :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Beyaz olur EVO kit yapılır görsellik olur başka bir şey olmaz :)

Hiç 1.5 lancer kullandın mı? :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Tüketimde iddalıymış :) O yüzden üstüne 2000 istiyo galiba :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Evo diye yaygın bir modeli olmasa idi, ne kadar satardı diye düşünsek? Donanımını bilemem ama takas teklifi anlamsız.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Hiç 1.5 lancer kullandın mı? :)

Evet :) Motor sesi kısa vitesler sanki araç çok iyiymiş gibi geliyor ama kadranda aynı performans yok :rofl:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Evet :) Motor sesi kısa vitesler sanki araç çok iyiymiş gibi geliyor ama kadranda aynı performans yok :)

Focusta o ses de yok. Performans olarak,lancer 1.5 manuel her türlü 1.6 benzinli focusa giydirir orası ayrı. Hem ESP de standart. :rofl:

Yorum bağlantısı
Tuna Aksu

aracı donanım olarak focus trend ile kıyaslarsak bariz üstünlüğü var.benim arabamı satmak istememin tek nedeni dışına ses yalıtımı yaptıkça içindeki tıkırtıların artması ve artık önüne geçemez oldum.yolda ilerlerken elimle sağa sola bastırmaktan gına geldi, bunun yüzüne kaza yapacam birgün.zaten ford bunu fark edip ses yalıtımı yapmamış.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Focusta o ses de yok. Performans olarak,lancer 1.5 manuel her türlü 1.6 benzinli focusa giydirir orası ayrı. Hem ESP de standart. :)

Sen diyorsan doğrudur :) 100 lük duratec hadi neyse ama 115 lik ti-vct yi yerse bir sorun vardır o arabada :)

Tork konvektörünü gözden çıkarsam ben bile yerim gibi geldi düzlükte :p

aracı donanım olarak focus trend ile kıyaslarsak bariz üstünlüğü var.benim arabamı satmak istememin tek nedeni dışına ses yalıtımı yaptıkça içindeki tıkırtıların artması ve artık önüne geçemez oldum.yolda ilerlerken elimle sağa sola bastırmaktan gına geldi, bunun yüzüne kaza yapacam birgün.zaten ford bunu fark edip ses yalıtımı yapmamış.

Donınım olarak biri baz biri full sayılır :)

Yorum bağlantısı
Tuna Aksu

cihan sen nediyon bu takas olayına fark verilirmi verilmezmi verilirse nekadar verilir, birde bu makine yol sesi felan alıyormu içeriye, servis ağı durumu nedir?

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Bu arada İntense modeli 1.8 lt 143 hp'imiş :)

Ama düzü olmadığından 1.5 den performans olarak pek bi farkı yok interesting :)

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1000 TL fark istiyorsan, hesabı yanlış yapmadı isem, 27.000 TL nakitle yarın gelip arabanı alabiliyorum doğrumudur? (biraz pazarlık ta yaptım kendi kendime yoksa 28.000 TL ye gliyor) :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
1000 TL fark istiyorsan, hesabı yanlış yapmadı isem, 27.000 TL nakitle yarın gelip arabanı alabiliyorum doğrumudur? (biraz pazarlık ta yaptım kendi kendime yoksa 28.000 TL ye gliyor) :)

Çağlar abi Tuna'nın arabayı gözüne kestirdi :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kelepir 2010 focus bulmuşuz, kıştt kışşttttt. Tükkanın önünü kapamayın, kamyon gelecek....

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

Mıtsubishi ler tırt. Çok basit. Focus taki ağırlık onda yok

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Boşver yaa köpekbalığını falan..Bırak su da yüzmeye devam etsin o :)

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

İlginç olan o ki, bir önceki kasa Lancer'ın çok sessiz olduğu söylenirdi. Araç yenilendi ses arttı. Tuna Bey, buradaki servisi de kapandı Mitsubishi'nin..

Yorum bağlantısı
Guest Mertol Kip

Bence Lancer çok cici bir alet. Test sürüşü dışında kullanmışlığım yok ama tipi focustan daha güzel. Eğer kafa kafaya değiştirecekse ve sizinde orta vadede arabayı değiştirmek gibi bir niyetiniz yoksa ben olsam o takası yapardım herhalde...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...