İçeriğe Yönlendir

Focus Lancer Takası

Tuna Aksu

Recommended Posts

Arda Akbay

İnvite full olan modeldi sanırım bir ara ben de galeriye gidip incelemiştim çünkü dış görünüşü çok güzel gözüküyor. Boş modeli biraz hayal kırıklığı olmuştu benim için kapı kolları gövde rengi değildi, direksiyondan kumandası yok (bence en büyük eksikliği bu) fullerinde ise vites topuzundaki deri kılıf hiç hoşuma gitmemişti. Bir de 2.elde çok bir piyasası yok gibi bu da çok önemli yarın öbür gün lancerdan da sıkılırsanız fiyat kırmak zorunda kalırsınız.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Görüntü olarak bence çok hoş ama cruze gibi buda motorundan verim alamayanlardan ve görüntü olarak verim almaya çalışıyorlar yani satış açısından şirketler kazanmaya devam ediyor..

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
aracı donanım olarak focus trend ile kıyaslarsak bariz üstünlüğü var.benim arabamı satmak istememin tek nedeni dışına ses yalıtımı yaptıkça içindeki tıkırtıların artması ve artık önüne geçemez oldum.yolda ilerlerken elimle sağa sola bastırmaktan gına geldi, bunun yüzüne kaza yapacam birgün.zaten ford bunu fark edip ses yalıtımı yapmamış.

Evet .Ford larda işçilik neden bu kadar zayıf anlamadım gitti. Gerçi yollarımızda çok kötü, Mercedes ten bile tıkırtı gelir bu yollarda. :fiuw: En iyisi radyo açmak heralde.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Rıdvan Kocabaş

Sorununuz sadece araç içindeki sesler ise dert etmeyin yeni hondada da var bu sesler , ufak tefek çözümüde var bunların sprey silikon tarzı şeyler varmış diye duydum :)

uzun vadede Lancer satmakta çok zorlanacağınız bir araç ben olsam bu takasa girmezdim :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...