İçeriğe Yönlendir

Yaşasın Beyaz Inci Gücü, 2002 Focus Sedan 2,0

Anil Berke Kavraal

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Bizim araba otomatik diye ayak sürekli frende. stop duyunun kenarı erimiş geçen :D Osman usta ile metalini duya sabitledik :D Valla İstanbula arabayla gelirsem kurcalarız :D

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Bizim araba otomatik diye ayak sürekli frende. stop duyunun kenarı erimiş geçen :rtfm: Osman usta ile metalini duya sabitledik :p Valla İstanbula arabayla gelirsem kurcalarız :lol2:

benim bagajda yapmak için herşey hazır :D

Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez

Anil bey nasıl yaptığınızı detaylı olarak anlatabilirimisiniz.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Anil bey nasıl yaptığınızı detaylı olarak anlatabilirimisiniz.

biraz zaman verin fotograf cekip anlatıyım ...

anıl sen ne tarafta oturuyosun hangi semt?

Fatih Maltepe de oturuyorum...

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
biraz zaman verin fotograf cekip anlatıyım ...

Fatih Maltepe de oturuyorum...

bende bostancıdayım müsait olduğumuz bir hafta sonu beraber birşeyler yapalım arabalara :s

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
bende bostancıdayım müsait olduğumuz bir hafta sonu beraber birşeyler yapalım arabalara :s

neden olmasın dun sabahtan akşama kdr arabayı falan temizledim bilsem haber verirdim :s

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
neden olmasın dun sabahtan akşama kdr arabayı falan temizledim bilsem haber verirdim :s

bende maltepe şahsuvaroğluna gitmiştim boş boş oyalandım iyim bittikten sonra :s

bir ara buluşalımda yan sinyalleri parklara bağlayalım,başka bir forumda okudum fiestasına yapmış kumandadan açıp kaparken parkları falanda yakıyomuş şimdi arabası folloe me home gibi oldu yazmış :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Anil Berke Kavraal
Farlar ne oldu :D

farlar İlker'de bu haftasonu yada pazartesi falan takıp bir yere paralel çizgiler o kontrol edicez önümüzdeki hafta bitmiş olur sanırım... :unsure2:

bu arada cakma xenonlarım kıskandı bugun sağ balast ı kaybettik... komple h4-3 seti 65 liraya almıştım bu 3. senesiydi bence gereğinden fazla bile dayandılar ...

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
(düzenlendi)

yeni anahtarım :yes:

Mustafa çok teşekkür ederim ...

focuskey.jpg

tarihinde Anil Berke Kavraal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Recep Ali Tellioğlu

Aracı yakından görmek incelemek isterdim

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
Aracı yakından görmek incelemek isterdim

bugün şahsen yakından gördüm inceledim özellikle 7000 deviri nasıl çevirdiğini ve aracın ivmelenmesi muhteşemdi.egsoz dan gelen inceden seste iç gıcıklayıcıydı.şöyle diesel bir araba yapsada ford alsak yaaa benzin bozuyor bizi ;)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
İlteber senin araca benzinli kadran koyup kalibre edeyim 8.000 bile cevirttirim birde susturucu kat iptali egr iptali +remaping off sen ozaman gör arabanı görsel olarak 8.000 cevirirken 5.000 kesiciye giricek ancak sen arkadan attığın duman ve 110 ps aracın 150 ps lerde dolaşıcak ve eksozdan gelen ses seni tatmin edecektir biraz magirus tarzı olucak eksoz sesi ama

can aslında düşündümde senin araç tam bana göre ya ben benzinli sanıyordum diesel olduğunu öğrenince kanım kaynadı birden ;)

Yorum bağlantısı
Arda Merve

maşallah canlısını gördük :) pek inceleyemedik ama başka sefere artık :)

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Yine yine yine ve yine söylüyorum.. Bu araba çok yüksek. :) Gaza basınca kafa kaldırıyor yahu :)

Yorum bağlantısı
Arda Merve

ben en çok Can ın benim arabayı görünce bu nasıl 5 cm lik yay demesine yıkıldım :)

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Yanlız ben detaya yorum yapıcam LENOVO sen herşeye kadirsin yaaa.

sorma çok keyifli kucak bilgisayarım o benim ;) minik tablet :nazar:

bugün şahsen yakından gördüm inceledim özellikle 7000 deviri nasıl çevirdiğini ve aracın ivmelenmesi muhteşemdi.egsoz dan gelen inceden seste iç gıcıklayıcıydı.şöyle diesel bir araba yapsada ford alsak yaaa benzin bozuyor bizi :)

İlteber keyifliydi cidden uzun zamandır o kadar çok yüklenmemiştim... genelde o şekilde kullanmıyorum malum gördünüz yol bilgisayarı 55 litre ceza yazıyor...

İlteber senin araca benzinli kadran koyup kalibre edeyim 8.000 bile cevirttirim birde susturucu kat iptali egr iptali +remaping off sen ozaman gör arabanı görsel olarak 8.000 cevirirken 5.000 kesiciye giricek ancak sen arkadan attığın duman ve 110 ps aracın 150 ps lerde dolaşıcak ve eksozdan gelen ses seni tatmin edecektir biraz magirus tarzı olucak eksoz sesi ama

Can senin arabada çok güzel arabaları soğuktan inceleyemedik punto derdine :) birdahakine inşallah incelemek istiyorum senin arabayı...

Anahtar hayırlı olsun :) O arabaya şarttı :p

bencede :) CC mu dedin yooook canım sendeeeeee.... :wub:

maşallah canlısını gördük :) pek inceleyemedik ama başka sefere artık :)

evet adam akıllı tanışamadık bile hatta birdahakine artık ...

Yine yine yine ve yine söylüyorum.. Bu araba çok yüksek. :D Gaza basınca kafa kaldırıyor yahu :p

Emre biliyorsun durumu :D bir alo beraber gidicez o işi yapmaya ...

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

ve mutlu sona doğru adım adım ...

2 kere arabanın üzerinde yere paralel mi diye kontrol ettik İlker'le... duvar resimleri de var ama onları atamadım daha bunlarıda cepten çekmiştim adam akıllı olanlarını da paylaşıcam daha detaylı olarak ...

Mercekler ve balastlar Hella D1S.

Uzanlara H1 led ampul taktım deneme amaçlı çok güzel oldu. Fakat elimde bir tane var nereden bulabilirim yardımcı olabilirmisiniz bana? Bu hafta içi çarşambaya kadar falan lazım bana sonra farları kapatıcak İlker.

Parkları turuncudan beyaza çevirdik.

img1262y.jpg

img1269i.jpg

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Anıl anahtarlıkta, yeni farlarında hayırlı olsun, şimdi mükkemel olmuş işte yolun hep aydınlık olsun. Maşallah :)

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Anıl anahtarlıkta, yeni farlarında hayırlı olsun, şimdi mükkemel olmuş işte yolun hep aydınlık olsun. Maşallah :sick:

Lokman abi çok teşekkür ederim ...

img1789ve.jpg

img1857c.jpg

img1833y.jpg

Yorum bağlantısı
Arda Merve

maşallah kazasız belasız :p anıl kardeşim arabanın methini duydum bir ara buluşalım :) deneyelim yorgun savaşcıyla beyaz inci yi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...