İçeriğe Yönlendir

Yaşasın Beyaz Inci Gücü, 2002 Focus Sedan 2,0

Anil Berke Kavraal

Recommended Posts

Hasan Dönmez
(düzenlendi)

Ledler çok iyiymiş.güle güle kullanın.

tarihinde Engin Deniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Ledler çok iyiymiş.güle güle kullanın.

bugun asıl denemek istediğim yerde üstüm ince dışarı çıktığım için çok üşüdüğümden deneyemedim... arka stopları söküp orada denedim vakit oldugunda farlardada deneyeceğim...

sonuç fena değil gibi 21w lık ampulle kıyaslamak istedim... üzerinde 90 derecelik lensi var sökmedim onu...

dsc01193vb.jpg

dsc01192.jpg

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

:p

lens sökülse stop camı takılsa daha net belli olur

birde abi o bagajın hali nedir öyle, kek kaldımı :elveda:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Eline sağlık. Güzel olmuş. :good1:

Stoplara kullandığın ampulün lensini sökünce daha iyi olur kanımca. Stopların reflektöründen de yansıma yapar, daha iyi ışık verir.

Ama tabi bir fikir benimkisi, denemek lazım.

Ayrıca o kablolu ledi merak ettim. Özellikle de 12V a hazır oluşu çok iyiymiş.

Benim fren lambası için aldığım ledler iyi aydınlatıyor ama yuvasına uymadı.

Ben de bir tanesini stoplara taktım. Çok fark yok ama yine de gayet güzel oldu. Öbür tarafa da takacağım.

Mondeo'nun stop yapısı çok garipmiş.

Asıl geri vites aydınlatması için istiyorum ama geri viteste öyle bir ampul kullanılmış ki uygun ledli ampul bulamam sanırım.

Ahmet abi esasında bu park lambası hatta gücü yeterse gündüz farı olarak kullanılcaktı ama bir türlü park yerine takamadım hava çok soğuktu bende hevesimi almak için stoplarda denedim... stoplarda halojen kullanmak benim için şimdilik daha iyi ...

:yes:

lens sökülse stop camı takılsa daha net belli olur

birde abi o bagajın hali nedir öyle, kek kaldımı :nazar:

Kek her zaman var bagajda acil durumlarda yemek için :D

Park lambası olucak bunlar stoplar için değil bir deneme yapmam lazım ama önce :) çarşamba güneş açıyormuş birde saatleri ileri aldıkmı tamamdır :D işten gelip cila bile atarım o kadar zamanda :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Anil Berke Kavraal
kaça aldın farları :D

detayları anlatmıştım zaten hazır olarak satın alınmadı ...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Müdür sport trend panjuru güzel duruyor yaa :p altlı üstlü :flowers: Amerikanları sök :p

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
anıl kapı için düşündüğün ledler çok iyiymiş kardeşim :fiuw:

evet abi arka ayak aydınlatmasındaki ledler onlardı işte senin beğendiklerin...

Müdür sport trend panjuru güzel duruyor yaa :p altlı üstlü :good1: Amerikanları sök :p

e hadi adam akıllı bir fotoğraf koymadın ki ? :D 3 gün sonra alacağım azz kaldı demin çıktım kırmızı trim aldım panjur için arabayıda autoking e bıraktım... alt panjuru değiştirmesem ne olurki? ben onu seviyordum

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

alt panjuru değişmiyeceksn makyajlı kasa üst panjuru al. ben uyum olsun diye alt üst port trend taktım. çünkü desenleri aynı. makyajlının petekleri daha iri sport trend den

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
alt panjuru değişmiyeceksn makyajlı kasa üst panjuru al. ben uyum olsun diye alt üst port trend taktım. çünkü desenleri aynı. makyajlının petekleri daha iri sport trend den

makyajlı olanın kenarındaki kalın siyah kısım hoşuma gitmiyor o yuzden sport trend arıyordum :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İ.Göksel Yaman

anıl gece gece uykum kaçtı düşündüm düşündüm kim bilir diye bilse bilse anıl bilir dedim :D şimdi bizim focus 2.5 lara ilker direk mercek taksa orjinal H7 ampüllerle kullanma olasılığı nedir?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

ben ozaman şöyle yapayım sağ fara h3 sol fara h7 mercek taktırayım değişiklik olur

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
anıl gece gece uykum kaçtı düşündüm düşündüm kim bilir diye bilse bilse anıl bilir dedim :rolleyes: şimdi bizim focus 2.5 lara ilker direk mercek taksa orjinal H7 ampüllerle kullanma olasılığı nedir?

:) olasılık değil gayet rahat kullanabilirsin kardeşim.. bi-xenon değil de h7 halojen mercek takar..

ama performans açısından seni ne kadar tatmin eder bilemem..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

senin fara mercek taktıracağına o apraya titx farı alırısn o da var :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
anıl gece gece uykum kaçtı düşündüm düşündüm kim bilir diye bilse bilse anıl bilir dedim :D şimdi bizim focus 2.5 lara ilker direk mercek taksa orjinal H7 ampüllerle kullanma olasılığı nedir?

bugun hiç aklıma gelmediyse en az 10 kere Göksel imi arasam uykuluk mu yesek diye düşündüm de kalkıp o tarafa geçmeye üşendim fena canım istiyor :D

H7 mercek takarsa kullanabilirsin... h7 bi halojen merceklerde var uzun kısa ... ama sen kalk far açtır mercek taktır sonrada h7 tak ... olcak iş değil onca şeyi göze aldıktan sonra... d1s falan takmıycaksan böyle bir işe girişme...

ayrıcada orjinal mercekli farı bir yerden düşürmeye çalış derim ...

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
bugun hiç aklıma gelmediyse en az 10 kere Göksel imi arasam uykuluk mu yesek diye düşündüm de kalkıp o tarafa geçmeye üşendim fena canım istiyor :D

H7 mercek takarsa kullanabilirsin... h7 bi halojen merceklerde var uzun kısa ... ama sen kalk far açtır mercek taktır sonrada h7 tak ... olcak iş değil onca şeyi göze aldıktan sonra... d1s falan takmıycaksan böyle bir işe girişme...

bide yaptığı masrafa değmez :D o şimdi ballastla ampülden yırtma peşinde :p

anıl samsung aldım :)

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
bide yaptığı masrafa değmez :spiteful: o şimdi ballastla ampülden yırtma peşinde :s

anıl samsung aldım :D

evet :)

hayırlı olsun samsung lar güzel epey oldu biz alalı bir sıkıntı çıkartmadı ...

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

pazar günü geleceksen eğer gel kocaman 1 ekmek arası uykuluğun benden özel hazırlatcam sana söz :D

neyse bu işten vazgeçtim ben hele şu difizörü 2 egsoz çıkışını yapayımda :good1:

bide yaptığı masrafa değmez :) o şimdi ballastla ampülden yırtma peşinde :p

;)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
Eksoz Yaparken Koca oğlanın eksozunu Cat back Yaptırdığımız firmada Yaptıralım 2 eksozdan da %50 %50 duman atacak şekilde halleder çok tatli bir eksoz sesi olur haberin olsun mecbur . . .

difüzör büyük ihtimal (sühanın deyimiyle kuvvetle muhtemel ;) ) haftaya gelecek benim egzoz cuyla konuştum dün diğer egzozdan %30 duman atar demişti.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

önemli değil Anıla bir uykuluk ısmarlarız birşeyi kalmaz ;) pazar günü konuşalım detayları

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
(düzenlendi)
Ay sakın öyle bir Apaçilik yapma Kış aylarında utanırsın vallaha :( tiksinç bir durum Aracın Altını gözünün önüne getir arka Taşıyıcının oraya kadar tek boru gelecek orada tam cat back olucak sola 1 adet sağa 1 adet susturucu 10 cm boru ucuna beğendiğin 2 adet çıkışı koymalısın yoksa Apaçi style Gezinirsin .

Resimdeki Araç 2007 - 2008 Aybars Bacanak Arkadaşım Dostuma Aittir eksozlar aktif ve %50 %50 çalışır

aybarsbacanak.jpg

Uploaded with ImageShack.us

K.bakma Anıl Konuyu Katlettik ama kötü birşey yapsın istemiyorum İlteber .

önemli değil Anıla bir uykuluk ısmarlarız birşeyi kalmaz :dance2: pazar günü konuşalım detayları

abi konuyu katletme meselesi değilde benide zehirliyorsunuz da farkında değilsiniz :D :D :D şu fotodaki focusunki çok şık olmuş :D

tarihinde Hakan Tar?m tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

SVT panjuru getiriyorum Anil. Ayrica SVT difuzoru de var elimde ama boyutu nedeniyle getiremeyebilirim.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
SVT panjuru getiriyorum Anil. Ayrica SVT difuzoru de var elimde ama boyutu nedeniyle getiremeyebilirim.

:) Mehmet daha yeni st panjuru aldım senden aldığım boşa çıktı birde orjinali var elimde bol bol panjur oldu hehe geliyormusun bu aralar ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...