İçeriğe Yönlendir

Yaşasın Beyaz Inci Gücü, 2002 Focus Sedan 2,0

Anil Berke Kavraal

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Aaa ne güzel keşke benim de olsa :D

Park bağlantısı da yapıldı mı? çift fonksiyonda çalışıyor mu?

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Çok güzel olmuş bence de. Amerikan parkları sinyale mi bağladınız?

teşekkür ederim Cihan :) evet hem sinyale hem de parklara bağlı çift flamanlı lamba var içinde ... geceucusunda led olanınıda buldum bu lambanın onunla değiştircem ama parklar açıkken flaşörleri yakınca parkların ışığında baya bir dalgalanma oluyor motor kapalıyken...

Aaa ne güzel keşke benim de olsa :)

biraz uğraştırdı ama güzel oldu bencede çok hoşuma gitti yaptıktan sonra :D parkıda sinyali de bağlattım çalışıyor ikiside sorunsuz :p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Anıl, gönderdiğin linkler fotoların tam boyutlarıydı..Bende kendi hesabıma yükledim tekrar, bana 3 kredi borcun var..Freelerim azaldı...:D Yüklerken altta resize tuşu var, oradan seç artık 800x600 ölçüsünü yahu...:p

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Anıl, gönderdiğin linkler fotoların tam boyutlarıydı..Bende kendi hesabıma yükledim tekrar, bana 3 kredi borcun var..Freelerim azaldı...:D Yüklerken altta resize tuşu var, oradan seç artık 800x600 ölçüsünü yahu...:p

3508 den 1280 e seçip düşürmüştüm ama :) :) :good1: tamam 3 kredi bidahaki sefer benden teşekkür ederim :rofl:

Yorum bağlantısı
Fatih Cesko

Arac gercekten cok guzel olmus :D

sanki bir beyaz melek gibi duruyor.. :p

sormak istedigim bi sey var bizim C-max larda "Folow me Home" ozeligi zaten var.. ama biz bunu programlayip aracin uzaktan kumanda ile actigimizda mesela sisler yansin.. kapdiginizda hem sisler hem kisalar yansin falan diye ayarlayabilirmiyiz?

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak
(düzenlendi)

Bu beyaz focuslar beni hep cezbetmistir. Mehmet abinin focusa devamli bakardim bos zamanlarimda artik seninkine bakicaz :p Panjur cok yakismis.

Aaa ne güzel keşke benim de olsa :)

Verelim ne lazimsa :D

tarihinde Mehmet Taner Kadak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Sen hele bi cc getir. Yoksa satacam bak arkadaş aklıma giriyor mondeoyu al diyor. Pahalıya patlıyacak bana.

He direksiyon siyah ve deri olsun :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Gayet güzel ve yararlı değişimler. Elinize sağlık. Follow me home hoşuma gitti. panjurda güzel olmuş :unsure:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Arac gercekten cok guzel olmus :)

sanki bir beyaz melek gibi duruyor.. :)

sormak istedigim bi sey var bizim C-max larda "Folow me Home" ozeligi zaten var.. ama biz bunu programlayip aracin uzaktan kumanda ile actigimizda mesela sisler yansin.. kapdiginizda hem sisler hem kisalar yansin falan diye ayarlayabilirmiyiz?

öncelikle teşekkür ederim...

dediğinize gelince bence özel bir devre veya birkaç işlem yapmadan bir düğmeye basarak bunu ayarlayabilceğinizi zannetmiyorum

Bu beyaz focuslar beni hep cezbetmistir. Mehmet abinin focusa devamli bakardim bos zamanlarimda artik seninkine bakicaz :) Panjur cok yakismis.

panjurun yaptığı yolları düşününce sana tekrar teşekkür etmem gerekiyor ... :) sen tekrar gel bu taraflara istediğin zaman araba burda :D

Elinize sağlık.

Araç çok güzel ve diri duruyor.

Allah kaza bela vermesin.

:D

çok teşekkür ederim :nazar:

Gayet güzel ve yararlı değişimler. Elinize sağlık. Follow me home hoşuma gitti. panjurda güzel olmuş :)

Onur çok teşekkür ederim gel İstanbul'a fotograf çekelim 50mm lerle :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sen hele bi cc getir.

Sahibinden comda satılık bir tane var.. Kullanılan resim de benim siteden araklanmış.. Bi bak istersen..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

mesaj attım :D sakat birisi değilse alacam kafaya koydum.

ilan eski inşallah direksiyonu takmamıştır hiç :p

geçen günde kararan aynayı kaçırdım ona da çok üzüldüm zaten :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak
Sen hele bi cc getir. Yoksa satacam bak arkadaş aklıma giriyor mondeoyu al diyor. Pahalıya patlıyacak bana.

He direksiyon siyah ve deri olsun :flowers:

Bi focus ancak baska bir focus almak icin satilir :lol2: CC kolay direksiyon zor :D

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Bi focus ancak baska bir focus almak icin satilir :D CC kolay direksiyon zor :p

euhuhe çok güzel bir sebep cidden :D

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Anil Berke Kavraal

ha yaptım ha yapıcam derken sonunda aldım farları ... yarın İlker Kemal e teslim edeceğim. Bakalım inşallah istediğim gibi olur. Emmiyle de konuştuk bu akşam uzunları ne yapalım diye birtek o konuya karar veremedim.

yarın gidip carrefour un otoparkında çakma xenon ve eski kasa farının duvar resimlerini çekeceğim. Halojen fotoları da çekilmişti önceden böylece bir far nerden nereye geliyor güzelce karşılaştırabileceğiz.

Bu arada aldığım sol farın arka kapağı yok elimde gören bulan olursa haber verebilirmi bana?

dsc00968d.jpg

dsc00972uf.jpg

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

farları İlker beye teslim ettim :p

bugun bir güzel kille arabayı temizledim artık hiç reçine izi kalmadı ... üzerine pastayla aynalardaki siyah sürtme izlerini temizledim ve bir güzel cilaladım arabayı :(

birde emmi yapmıştı ama aklımdaydı ne zamandır fren lambalarıyla sislerin yerlerini değiştirdim artık ayrı olarak yanıyorlar zaten baktımda 8 yıldır kararmayan ampulum istanbul'da 4-5 ayda kararmış onlarıda yeniledim artık sis olarak kullanılcakları için ...

fotograf çekemedim hatta nasıl olmuş diye bakamadım bile frene basıp arkaya geçemediğimden :):D:p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Farların çok temizmiş..

Neyi ne yapacağın konusunda kısa konuşacağım...

"Karmaşaya son ver"

Yorum bağlantısı
Ozan Anlı

arkadaşım aracın maaşallah çok güzel nazar değmesin... hem 2002 sedan bir 2.0 bir focusun var hemde bembeyaz... bence çok güzel şeyler yapılabilir... sana bu konuda yardımcı olabilirim... bence yine focusun orjinal jantları yani amerikadaki gibi focus sportrend jantı ve 205 50 15 ebadında lastik takabilirsin. hem bu jantlar daha şık gösterir hemde sedanlara çok yakışan bir jant... ayrıca öne ZX4 panjuru alabilirsin... ve Zx4 arka stop ... hem aracın sade bir görüntüsü olur hemde çok şık ve zengin durur.. bence başkada birşey yapmana gerek yok dış görüntüde..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Anıl farlar hayırlı olsun İlkerin işçiliği çok güzel, mükkemel olacak :lol2:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Farların çok temizmiş..

Neyi ne yapacağın konusunda kısa konuşacağım...

"Karmaşaya son ver"

Farlar temiz biraz taş izi var sanırım onu da görmezden gelicem artık ...

Dediğimiz gibi yapıcam sanırım emmi İlker'lede o şekilde o konuştuk yoksa dediğim gibi tavana bir tane michelin bebeği koymak zorunda kalıcaktım 6 tane ön sinyalle :lol2:

arkadaşım aracın maaşallah çok güzel nazar değmesin... hem 2002 sedan bir 2.0 bir focusun var hemde bembeyaz... bence çok güzel şeyler yapılabilir... sana bu konuda yardımcı olabilirim... bence yine focusun orjinal jantları yani amerikadaki gibi focus sportrend jantı ve 205 50 15 ebadında lastik takabilirsin. hem bu jantlar daha şık gösterir hemde sedanlara çok yakışan bir jant... ayrıca öne ZX4 panjuru alabilirsin... ve Zx4 arka stop ... hem aracın sade bir görüntüsü olur hemde çok şık ve zengin durur.. bence başkada birşey yapmana gerek yok dış görüntüde..

teşekkür ederim :flowers: bahsettiğiniz jantları merak ettim varmı bir fotografı hangisinden bahsediyorsunuz görmek isterim.

Panjur konusu sıkıntılı henuz yeni farlarım bir gelsin ona göre düşünmem lazım ama stopların da bir fotografına hayır demezdim açıkcası :flowers:

Bu akşam deneme yaparken fren lambasını sislere aktardım sinyali de parkla aynı ampule bağladım yani eski fren lambasına nasıl güzel oldu kırmızı yanıp sönünce anlatamam ama turuncular boşta kaldığı ve sis lambası olmadıgı için eski haline geri çevirdim ...

Anıl farlar hayırlı olsun İlkerin işçiliği çok güzel, mükkemel olacak :rofl:

Lokman abi teşekkür ederim olucak inşallah haftaya takmış olurum ay sonu buluşmada gösteririm gelince... Sende sanırım göstergeyi değiştirmişsin yada ben yeni gördüm o mesajları hayırlı olsun :i-ih: Farlar bitince bende göstergenin ışıklarını beyaz yapıcam ...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bu stopla oynamak o kadar kolay mı :D soketi doğradın farklı kombinasyonlar mı deniyorsun :D

Bende park+freni park sis yapıp sislere freni bağlasam diyordum :D Hatta arka sisleri boşa da alabilirim :p Sinyali kırmızı ben yapmıştım folyo ile amerikanların avrupa versiyonu diyelim :p Amerikanlarda bizim sinyal sis yeribe yuvarlak bir duy var. park ile snyal mi aynı yanıyor ne :p

http://tsaum.com/drupal-5.6/files/myZTS.JPG

Bak buda benim folyo ugulaması. Ama trafikte sorun olabilir diye hevesimi alıp söktüydüm :) Stop daha bir bütünlük arz ediyor o ayrı :p

http://img11.imageshack.us/img11/7861/95054761.jpg

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
(düzenlendi)
Bu stopla oynamak o kadar kolay mı :D soketi doğradın farklı kombinasyonlar mı deniyorsun :D

Bende park+freni park sis yapıp sislere freni bağlasam diyordum :D Hatta arka sisleri boşa da alabilirim :p Sinyali kırmızı ben yapmıştım folyo ile amerikanların avrupa versiyonu diyelim :p Amerikanlarda bizim sinyal sis yeribe yuvarlak bir duy var. park ile snyal mi aynı yanıyor ne :p

http://tsaum.com/drupal-5.6/files/myZTS.JPG

Bak buda benim folyo ugulaması. Ama trafikte sorun olabilir diye hevesimi alıp söktüydüm :p Stop daha bir bütünlük arz ediyor o ayrı :p

http://img11.imageshack.us/img11/7861/95054761.jpg

çok basit Mustafa anlatmamı istermisin ? soketi çıkarttıktan sonra kalınca bir iğne yada gözlük vidaları için olan kadar ince düz bir tornavida yeterli ... kesme birçme yok :) yapalım seninkini de parklar aynı sisler fren oldu ... parklardaki eski frende artık sis lambası oldu bende... sinyal geri vites aynı

edit : bu arada ilginçtir sağ sol soketteki kabloların yeri farklıydı sağa sola göre yapmışlar ikiside aynı değil ..

tarihinde Anil Berke Kavraal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...