İçeriğe Yönlendir

C-max Arka Ayak Aydınlatması, Bagaj Havuzu Ve Perdeler

Ferhat Genç

Recommended Posts

Ferhat Genç

Öncelikle perdeleri Şendoğan Bey vasıtasıyla gördüm ve sipariş verdim. Benim arka camlarda orjinal kendi perdeleri var fakat arka bagaj camı ve yan camalr için çok iyi oldu. Güneşi çok iyi emiyor. Dışardan içerisi az gözüküyor. Ayrıca perdenin kumaşı da gayet iyi dayanıklı malzemeden. Bagaj havuzu benim çok işime yarıyor. O da çok kullanışlı. Özellikle pikniğe denize vb.. arkaya toz, su dökebilecek eşyaları rahatça koymaya imkan sağlıyor. Yanları yaklaşık 5-6cm yükseklikte. Temizlemesi kolay sert plastikten bagajın bire bir ölçülerinde.

Arka ayak aydınlatmasına gelince ön ayak aydınlatmasından kablo çekerek yaptım. Yine önde olduğu gibi 5 Watt lık ampülden yaptım. Tek kelimeyle mükemmel uyumlu oldu. Şiddettle arka aydınlatmayı C-Max kullanıcılarının yapmasını tavsiye ediyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mertol Kip

Bagaj havuzu güzelmiş.

Ben çeşit çeşit bir sürü araç kullandım bugüne kadar. En keyif aldığım arabaların listesini yapmış olsam C-Max üst sıralarda yerini alır. Hatta ilk üçte diyebilirim..

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
Bagaj havuzu güzelmiş.

Ben çeşit çeşit bir sürü araç kullandım bugüne kadar. En keyif aldığım arabaların listesini yapmış olsam C-Max üst sıralarda yerini alır. Hatta ilk üçte diyebilirim..

özellikle uzun yolda :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Uzun yolda çok rahat bir araç. Benimde bugüne kadar sürüş keyfi veren araçlardan biri olmuştur. Sıkılmadan kullandım. Alışınca da küçük hacimli araç kullanmak sıkıntı veriyor :lol2: Focus'a daha yeni yeni alıştım.. CMAX titanium alanalr aslında şimdi 10 numara araca biniyorlar. Kalite arttırılmış. Problemleri giderilmiş ve makjajıda güzelleştirdi aracı iyiden.

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
Uzun yolda çok rahat bir araç. Benimde bugüne kadar sürüş keyfi veren araçlardan biri olmuştur. Sıkılmadan kullandım. Alışınca da küçük hacimli araç kullanmak sıkıntı veriyor :) Focus'a daha yeni yeni alıştım.. CMAX titanium alanalr aslında şimdi 10 numara araca biniyorlar. Kalite arttırılmış. Problemleri giderilmiş ve makjajıda güzelleştirdi aracı iyiden.

evet makyajlı C-Max lar çok çekici bir tasarıma sahip. Ben de ilerleyen zamanlarda aracın ön kısmını yeni model görünümünde yaptırmak istiyorum. kaput farlar ve tampon yeterli oluyor bu iş için :lol2:

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

perdeler gerçekten çok hoş ve fonksiyonel... :p

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

İyi günlerde kullanın :p

ayak aydınlatmasıda güzel olmuş perde ve arka ayak aydınlatmasını ilk sıraya aldım :)

bu arka ayak yadınlatması için ön koltukların altında ayak değmesi olupta kısa devre söz konusu olabilirmi? yer müsaitmi?

Yorum bağlantısı
Şendoğan Yamakoğlu
Arkadaşlar bir kaç ekstra donanım ekledik C-Max'a ;)

Ferhat, hepsi çok şık olmuş da ben bu ayak aydınlatması olayını çok kıskanıyorum. Bir ara Jetta kullandım, onda vardı ve güzel görünüyordu. Benim C-Max'te yeri var mı hala bakamadım. Yoksa tavandan da çekmek istemiyorum aracı bozmamak için...

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
İyi günlerde kullanın :)

ayak aydınlatmasıda güzel olmuş perde ve arka ayak aydınlatmasını ilk sıraya aldım ;)

bu arka ayak yadınlatması için ön koltukların altında ayak değmesi olupta kısa devre söz konusu olabilirmi? yer müsaitmi?

teşekkür ederim ;) arka ayak aydınlatamsının yerini fotoğraf ile gösteririm. çok güzel bir yerde oldu. ayak çarpması gibi bir olay sözkonusu olamaz. fotoğrafı koyarım buraya daha net görebiliriz.

Ferhat, hepsi çok şık olmuş da ben bu ayak aydınlatması olayını çok kıskanıyorum. Bir ara Jetta kullandım, onda vardı ve güzel görünüyordu. Benim C-Max'te yeri var mı hala bakamadım. Yoksa tavandan da çekmek istemiyorum aracı bozmamak için...

bazı C-Max larda tesisat oluyo, 5 watt lık ampülü takarak iş bitiyo. ama bazılarında da olmuyo. bi bakın derim ben. önde tesisat varsa zaten arkaya yapmak çok kolay çok müsait yeri var arka aydınltama için

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

resimleri dört gözle bekliyorum bende yarın bit pazarından led seçimi yapayım duyuyla beraber :)

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
resimleri dört gözle bekliyorum bende yarın bit pazarından led seçimi yapayım duyuyla beraber :)

yarın akşam resimleri koyarım abi :ohooh:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Tamamdır Ferhatçım, perdeler içinde ayın 23 ünde sipariş veriyorum.

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
Tamamdır Ferhatçım, perdeler içinde ayın 23 ünde sipariş veriyorum.

hayırlı olsun o zaman şimdiden ;)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Teşekkürler abim ;)

camdaki filmleri sökmek için işe başlamam lazım ;)

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

ayak aydınlatması olayını ben anlamıyorum orda güzel bir görüntü yokki, orası karanlık kalsa da geceleri tek ışıklar göstergelerden ve konsoldan gelse daha güzel durmaz mı ?

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Ayak aydınlatma ışıkları, kapılar açıldığında yanıyor, araç seyir halindeyken zaten yanmaz. (Direkt olarak bağlanmadıysa tabi)

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Ayak aydınlatma ışıkları, kapılar açıldığında yanıyor, araç seyir halindeyken zaten yanmaz. (Direkt olarak bağlanmadıysa tabi)

Tamam o zaman güzel olmuş :nazar:

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
ayak aydınlatması olayını ben anlamıyorum orda güzel bir görüntü yokki, orası karanlık kalsa da geceleri tek ışıklar göstergelerden ve konsoldan gelse daha güzel durmaz mı ?

evet kapılarla beraber fasılalı yanıp sönüyor. çok sexi yani :nazar:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Bugün bende bu işi becerdim sanırım :bravo: yalnız ben şerit led uyguladım bagaj dahil.

yakında fordclubtr ye üye olduktan sonra neler yaptığımı modifye bölümüne açacağım konuylada gündeme geleceğim :bravo:

ilkönce bagaj uygulaması şimdi bagaj ışıl ışıl oldu ;) aslında eski aydılatmanın karşısına alacaktım ama kablo çekmeye üşendim.

photo0039c.th.jpg photo0040c.th.jpg photo0042c.th.jpg photo0043e.th.jpg

şimdi gelelim koltuk altına, zaten bizim aracın önde aydınlatması olduğu için ok kolay oldu, Ferhata burdan tekrar teşekkürler onun sayesinde hiç zorlanmadım. :flowers: eski ayak aydınlatmasından paralel çektim.

photo0044c.th.jpg photo0045d.th.jpg photo0046o.th.jpg photo0047n.th.jpg photo0051e.th.jpg

toplam maliyet 25 tl.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...