İçeriğe Yönlendir

C-max Arka Ayak Aydınlatması, Bagaj Havuzu Ve Perdeler

Ferhat Genç

Recommended Posts

• 2 ay sonra...
İlker Toprak

bagaj havuzundan bende de var arkadaşların dediği gibi çok kullanılışlı ve ihtiyaca fazlası ile cevap veriyor :good1:

Yorum bağlantısı
Burhan Kahraman

hepsiburadadan siparis vermistim 15 20gun gecti temin edemediler bende kızdım iptal ettim siparisi, bir hafta sonu modacara gittim direk ordan aldım 80tl cok guzel oldu

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Sanada hayırlı olsun Burhan, ilerleyen zaman içinde bende düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Burhan Kahraman

Bagaj aydınlatmasını yetersiz gordugumden

aldıgım beyaz silikonlu yarım metre serit led'i

ikiye bolup iki tarafa aydınlatma yaptım

cmax20041.jpg

imag0095uv.jpg

on ayak aydınlatması icin de led takmıstım ama o da yetersiz di, dipsiz soketin led'i cikarip 2 adet 10cm kadar kestigim serit ledi sokete takip onuda on ayak aydınlatması soketine taktım

imag0094y.jpg

imag0093v.jpg

imag0091k.jpg

imag0090yi.jpg

imag0089h.jpg

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Eline sağlık.Güzel çalışma olmuş. :rolleyes: izole için makaron kullanman iyi seçim. :rolleyes:

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burhan Kahraman
Eline sağlık.Güzel çalışma olmuş. :good1: izole için makaron kullanman iyi seçim. :good1:
Burhan eline sağlık güzel uygulama olmuş :police:

Tesekkurler sagolun

2 hafta once aldıgım serit ledi daha bugun takabildim 10gundur boyun tutulmasından cile cekiyordum :rofl: yarım metre beyaz 1mt mavi almıstım onlere beyaz arka ayaklıklara mavi olmaz diye arkaya yapmadım,maviyi tv arkasına koydum simdilik :)

aksamdan beri de rgb ledlere bakıyorum control unitesi de alip rgb mi yapsam diye :)

olmadı evde mutfaga ve lcd tv arkasına rgb yapicam cok guzel uygulamalar var

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Burhan çok geçmiş olsun.

lsd arkasına güzel fikir, nasıl olacağı hakkındada resim ve bilgi isteriz :police:

Yorum bağlantısı
Burhan Kahraman
Burhan çok geçmiş olsun.

lsd arkasına güzel fikir, nasıl olacağı hakkındada resim ve bilgi isteriz :)

Abi bazı marka lcd tv lerde aydınlatma var zaten philips de ilk cikti sanırım tv de ki goruntuye gore renk degistiriyor biz rgb kontrol ile manuel filmde mavi macta yesil eglencede kırmızı :) yapabiliriz

serit led lcd arkasına yapistirinca onden gorunmuyor arka duvara yansıması ısıklar kapaliyken daha guzel gorunuyor

imag0100u.th.jpg

imag0099xj.th.jpg

imag0098n.th.jpg

imag0097x.th.jpg

imag0101i.th.jpg

Yorum bağlantısı

Burhan üstadım geçmiş olsun.

Gece lambası olarak iyi fikir.Tv izlerken rahatsız eder diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Burhan Kahraman
Burhan üstadım geçmiş olsun.

Gece lambası olarak iyi fikir.Tv izlerken rahatsız eder diye düşünüyorum.

cok tesekkurler Oktay bey

led tv arkasında olunca gozu hic yormuyor, ısıkları sondurunce tv daha guzel izleniyor goruntuye gore renk degistirse super olur simdilik sabit yakında bir rgb control alırsam rgb led ile yapicam , araba icin cok civcivli olur ;) benim ufaklıklar baba arabanın altına ısık koy diyor ama bana uymaz :)

Yorum bağlantısı
Guest Celal Do?anay

BUNLARI NEREDEN ALABİLİRİM VE FİYATI NE KADAR? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)
BUNLARI NEREDEN ALABİLİRİM VE FİYATI NE KADAR? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Öncelikle Celal bey forumumuza hoş geldiniz

Yazım kurallarına uyarsanız seviniriz büyük harf kullanarak devamlı yazmak yasak

Hangi ürünleri almak istiyorsunuz?

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Kemal Arslan

Konu biraz eski ama Bagaj Havuzunun markası nedir acaba ? Ben de sipariş vereceğim ama çok fazla çeşit var. Güzel bir markanın bej rengini sipariş vereyim diyorum. Sizin kullandığınız güzel gözüküyor. 

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

Konu biraz eski ama Bagaj Havuzunun markası nedir acaba ? Ben de sipariş vereceğim ama çok fazla çeşit var. Güzel bir markanın bej rengini sipariş vereyim diyorum. Sizin kullandığınız güzel gözüküyor. 

hepsiburada.com dan almıştım markasını bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...