İçeriğe Yönlendir

Vw Jetta? Araç &#246nerileriniz?

Ali Nail Özdemir

Recommended Posts

Cihan Tiftik

Octavia +1.

VW değer kaybetmez diyenler hiç pazara çıkmıyor galiba. Jetta için diyorum;en az octavia kadar değer kaybediyor.

Yorum bağlantısı
Aklımda otomatik olan trendline modellerinde ESP var manuellerde yok kalmış.

Mehmet hocam:

Yan komşumda otomatik midline donanım var ve ESP mevcut değil. Muhlis abinin dediği gibi sadece ASR var. Bende bu saatten sonra jetta ya para vermezdim, yüzü eski ayrıca skoda ile wv'nin imaj yada ikinci el farkının atla deve olduğunu hiç sanmıyorum. Oyum bundan sonra tsi octavia'ya olurdu.

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir

Bugun doğuş otoya gittik. Jetta ellerinde yok ankarada hiç bir galerisinde 2- 2,5 ay sonra teslim olcak şekilde var. comforline var oda çok tuzlu şuan. golfe baktım 1.6 102 hp motorlusu 36.900 tl. çokta beğendim. ama motoru konusunda çok emin değilim. birde tabiki bagaj sıkıntısı var. onun dışında çok güzel geldi bana

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Şimdi ben de baktım siteye. Comfortline da esp var. diğerinde yok.

bir de 102 hp olmasına karşın otomatiğin şehiriçi 8.9 litre şehir dışı 5.6 olmuş daha ne yapsınlar ???

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Bugun doğuş otoya gittik. Jetta ellerinde yok ankarada hiç bir galerisinde 2- 2,5 ay sonra teslim olcak şekilde var. comforline var oda çok tuzlu şuan. golfe baktım 1.6 102 hp motorlusu 36.900 tl. çokta beğendim. ama motoru konusunda çok emin değilim. birde tabiki bagaj sıkıntısı var. onun dışında çok güzel geldi bana

bende doğuştan aldım aracım hazır ama cumartesi almayı düşünüyorum dilerseniz çok azda olsun pazarlık yapabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
bende doğuştan aldım aracım hazır ama cumartesi almayı düşünüyorum dilerseniz çok azda olsun pazarlık yapabilirsiniz

siz ne aldınız acaba? pazarlık payı hiç yok diyorlar ama söyledim kampanya diyip duruyolar

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
siz ne aldınız acaba? pazarlık payı hiç yok diyorlar ama söyledim kampanya diyip duruyolar

passat aldım ısrarcı ve ciddi olursanız indiriyorlar

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Renk ne Deniz Bey? Benimkiler de indirim mindirim yapmamıştı, gerçi ben de çok üstelemedim çünkü istenilen renk bulunmuyordu istediğin anda.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Benzinliyi bilemem ama 1.9 dizel 2010 jettaya birkaç defa bindim. Çalıştırdığımda içeriye motor sesi biraz fazla geliyor. Focustan daha fazla motor sesi alıyor.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Renk ne Deniz Bey? Benimkiler de indirim mindirim yapmamıştı, gerçi ben de çok üstelemedim çünkü istenilen renk bulunmuyordu istediğin anda.

hocam opak siyah

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
passat aldım ısrarcı ve ciddi olursanız indiriyorlar

aynen bende çok üstelemedim gerçi ama dediğim gibi kampanya diyolar sadece:S siz hangi bayiden aldınız

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Benzinliyi bilemem ama 1.9 dizel 2010 jettaya birkaç defa bindim. Çalıştırdığımda içeriye motor sesi biraz fazla geliyor. Focustan daha fazla motor sesi alıyor.

jettalar 1.9 dizel olmaması lazım 2010 larda

aynen bende çok üstelemedim gerçi ama dediğim gibi kampanya diyolar sadece:S siz hangi bayiden aldınız

konya yolu doğuş

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir

konya yolu doğuş

bende ist. yolunda baktım şaşmazda yalnız kafam hala karşık. sizin motordamı1.6?

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
bende ist. yolunda baktım şaşmazda yalnız kafam hala karşık. sizin motordamı1.6?

evet 1.6 arkadaşımdada var performansından gayet memnun ve kendini ispatlamış bi motor

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
evet 1.6 arkadaşımdada var performansından gayet memnun ve kendini ispatlamış bi motor

passatın kasasında iyi diyorsanız golfte mutlak iyidir.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

Uzundur takip ediyorum Golf VI'yı, konuşucam ama şimdi başladı yine Golfçü dicek sayın Gürsoy :nazar:

edindiğim malumat şudur ki, temmuz sonrası gelecek araçlarda çok ciddi eleştirildiği donanım paketlerini iyileştirecekler, hatta şu sıralar "trendline" Golf'lerin bi kısmı navigasyonlu olarak satılıyor...

Lansman dönemindeki en dikkat çekici iddiası "en sessiz Golf" durumu ise nette bi çok kullanıcı tarafından teyid ediliyor...

Şahsi fikrim, fiyatı hala yüksek, ama 2. elde ciddi kıymetli ve kolay satılan araçların başında geldiği bi gerçek...

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Modelinden tam emin değilim 2009 olabilir ama 1.9 jetta olduğundan eminim.

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
Uzundur takip ediyorum Golf VI'yı, konuşucam ama şimdi başladı yine Golfçü dicek sayın Gürsoy :nazar:

edindiğim malumat şudur ki, temmuz sonrası gelecek araçlarda çok ciddi eleştirildiği donanım paketlerini iyileştirecekler, hatta şu sıralar "trendline" Golf'lerin bi kısmı navigasyonlu olarak satılıyor...

Lansman dönemindeki en dikkat çekici iddiası "en sessiz Golf" durumu ise nette bi çok kullanıcı tarafından teyid ediliyor...

Şahsi fikrim, fiyatı hala yüksek, ama 2. elde ciddi kıymetli ve kolay satılan araçların başında geldiği bi gerçek...

evet çok sessizmiş. peki iç mekan genişliği arka diz mesafesi jetta ile aynımıki ?

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
evet çok sessizmiş. peki iç mekan genişliği arka diz mesafesi jetta ile aynımıki ?

İç mekan ferahlığı açısından Golf 4 e göre daha küçük hissi uyandırsada daha kullanışlı bir yerleşim var ve kesinlikle yeni Astra kadar basık bir havası yok, diz mesafesinde çok az farkla Jetta daha avantajlı olabilir ancak Golf kesinlikle önceki kasalarından daha başarılı bir diz mesafesi yakalamış ve gayet tatminkar gözüküyor. Bagaj konusunda sanırım Golf4 teki bagaj bundan daha geniş, keşke bi kaç on litre daha bagaj alanı olsaydı... Şimdilik bence en ciddi dezavantajı fiyatı ve donanım paketleri, zira comfortline da dahi aliminyum görünümlü jant adı altında teneke jant üstüne kapak veriyorlar... :nazar:

Golf V kasasından VI ya geçerken bir gelişime uğramış evet, ancak eski kasasına kıyasla bence asıl devrimi kesinlikle Polo yapmış...

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
İç mekan ferahlığı açısından Golf 4 e göre daha küçük hissi uyandırsada daha kullanışlı bir yerleşim var ve kesinlikle yeni Astra kadar basık bir havası yok, diz mesafesinde çok az farkla Jetta daha avantajlı olabilir ancak Golf kesinlikle önceki kasalarından daha başarılı bir diz mesafesi yakalamış ve gayet tatminkar gözüküyor. Bagaj konusunda sanırım Golf4 teki bagaj bundan daha geniş, keşke bi kaç on litre daha bagaj alanı olsaydı... Şimdilik bence en ciddi dezavantajı fiyatı ve donanım paketleri, zira comfortline da dahi aliminyum görünümlü jant adı altında teneke jant üstüne kapak veriyorlar... :nazar:

Golf V kasasından VI ya geçerken bir gelişime uğramış evet, ancak eski kasasına kıyasla bence asıl devrimi kesinlikle Polo yapmış...

bir önceki kasadada bagaj 350 lt imiş şimdiki kasadada aynı 350 lt. büyük araba olsun die düşünürken hb bir arabayı düşünmek zor oluyo şimdi :)

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
bir önceki kasadada bagaj 350 lt imiş şimdiki kasadada aynı 350 lt. büyük araba olsun die düşünürken hb bir arabayı düşünmek zor oluyo şimdi :nazar:

Golf 4 te kaç litre bilmiyorum ama V ve VI kasadan daha geniş duruyor... Bagaj ciddi bir ihtiyaçsa ve sorun olacaksa bence kesinlikle sedan düşünmeli, tutkular pahasına eziyet çekmeye gerek yok :) Vakit varsa yıl sonunu bekleyin bence, bu yıl sonu geçen yılın acısı çıkacak gibime geliyo tüketici açısından, fiyatlar gerçekten yüksek ve satışların hedeflerin altında kalacağını sanıyorum, dolayısıyla yılsonu kampanyaları cezbedeceğe benzer...

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
Golf 4 te kaç litre bilmiyorum ama V ve VI kasadan daha geniş duruyor... Bagaj ciddi bir ihtiyaçsa ve sorun olacaksa bence kesinlikle sedan düşünmeli, tutkular pahasına eziyet çekmeye gerek yok :nazar: Vakit varsa yıl sonunu bekleyin bence, bu yıl sonu geçen yılın acısı çıkacak gibime geliyo tüketici açısından, fiyatlar gerçekten yüksek ve satışların hedeflerin altında kalacağını sanıyorum, dolayısıyla yılsonu kampanyaları cezbedeceğe benzer...

yıl sonu çok be hocam :) aslında beklenebilirde :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...