İçeriğe Yönlendir

Hafiften Modifiyeye Başladım...devamı Gelecek

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

merhabalar öncelikle gövde renginde sis farlarının plastiğini boyararak güzel bir görünüm kattım. 6000 kelvin autovision xenon kullandım ki çok memnun kaldım.kapı eşiği nikelaj focus yazısı kol dayama ve ayak aydınlatması led kullandım. en son olaral ligtblack camlara film uygulaması yaptım bakalım beğenecekmisiniz...

5932.jpg

5936.jpg

5939.jpg

5946.jpg

5951.jpg

5956.jpg

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

kanka resimler nedense bir türlü yüklenmedi onun için çalışıyorum şuan :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
xenon nu nerde kullandın sis farında mı ?

evet abi niye olmazmı :)

Hayırlısı olsun kanka güle güle kullan süper durmuş ;)

İlteber resimleri yüklerken sorunla karşılaşınca ben yükledim arkadaşlar. Resimlerde ki İlteber'in aracıdır...

eyvallah onur teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
hayırlı olsun kardes gule gule kullan modifiyeye devam MODİFİYE SUÇ DEGİL YASAM TARZI.....

eyvallah erkan kardeş facebook taki sayfaya çok takılon heralde ;)

Yorum bağlantısı
Ömer Şahin

arabanın onden gorunusu varmı acaba sıslerı daha ıyı ıncelemek ıcın

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

güle güle kullan inşallah, kol dayamadan memnun musun ses yapıyor mu ya da kayıyor mu ?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
güle güle kullan inşallah, kol dayamadan memnun musun ses yapıyor mu ya da kayıyor mu ?

yok herhangi gibi bir şikayetim yok şimdilik taktıralı daha 3 gün oldu gerçi yaptığım en iyi şey oldu kol dayama gerçekten çok büyük bir konfor

arabanın onden gorunusu varmı acaba sıslerı daha ıyı ıncelemek ıcın

xenon açıkken mi yoksa kapalıyken mi istiosunuz ?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

en baş sıradaki uygulama o olacak zaten havaların biraz daha ısınmasını bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Ömer Şahin
yok herhangi gibi bir şikayetim yok şimdilik taktıralı daha 3 gün oldu gerçi yaptığım en iyi şey oldu kol dayama gerçekten çok büyük bir konfor

xenon açıkken mi yoksa kapalıyken mi istiosunuz ?

2 sini de koyabilirseniz mukemmel olur

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun, şahsen sis farı için xenon kullanmayı onaylamıyorum. Yapana da saygım var. Kol dayama faydalı ama, orjinal olmasını tercih ederdim sonradan takılma olduğu fazla belli olmuş. Güle güle kullanın. :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
Hayırlı olsun, şahsen sis farı için xenon kullanmayı onaylamıyorum. Yapana da saygım var. Kol dayama faydalı ama, orjinal olmasını tercih ederdim sonradan takılma olduğu fazla belli olmuş. Güle güle kullanın. :)

haklısınız piyasada 2 ay boyunca kol dayama araştırdım en verimlisi uyanı bunu bulabildim orjinal kol dayama çıkmacılarda bulamadım servistede 700 tl gibi bi rakam duyunca mecbur kaldım kol dayama yaptırdım ama faal olarak hala çıkma araştırıyorum bi kaç yere telimi bıraktım...

Yorum bağlantısı
Guest Fehmi Bi
(düzenlendi)

Güle güle kullan İlteber kardeş. Allah :) dan saklasın.

tarihinde Fehmi Bi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

eline sağlık aracın çok güzel olmuş...

jantlarda değiştimi harika olacaktır. :)

abi bir sorum olacak.kolçak armster mi?

değilsede markası nedir,nerden aldın ve kaça maloldu.

bilgi verirsen sevinirim.

Yorum bağlantısı
İzcem Fırat Oktar

Sanırım sis farlarınız orjinal değil,ben de sis farı düşünüyorum.Hangi markayı kullandınız?(fiyat ve bulabileceğim yer vs.bilgileri) Bir de sonradan takılan sis farının elektrik tesisatına zararı oluyormu,bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

güzel olmuş,kolçak düşünüyodum bende fikir oldu güle güle kullanın :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Hafiften modifiye demişsin almışsın başını gitmişsin :) Güzel olmuş güle güle kullan. Jantlarda takıldımı gezme keyfinden başka birşey kalmayacak. Birde siyah zeminli far veya merceklisinden de yakışır.

Yorum bağlantısı
Serhan Küçük
(düzenlendi)
abi bir sorum olacak.kolçak armster mi?

değilsede markası nedir,nerden aldın ve kaça maloldu.

bilgi verirsen sevinirim.

Sisler Muhteşem Olmuş Güle güle kullanın :)

Üsttekilere ek olarak kolçağı kendim taktım dedin herhangi bi delik delme işlemi oluyormu yoksa sadece sıkıştırıyor musun ?

tarihinde Serhan K tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Berksoy Çabuk
(düzenlendi)

modlarınız yakışmış güle güle kullanın.ayak bölgesini aydınlatması için şerit ledmi kullandınız?

tarihinde Ahmet Berksoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...