İçeriğe Yönlendir

Hafiften Modifiyeye Başladım...devamı Gelecek

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

Hakan Adalıoğlu

Hayırlısı olsun, güzel olmuş. Kol dayamanın fiyatı nedir öğrenebilirmiyiz?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
eline sağlık aracın çok güzel olmuş...

jantlarda değiştimi harika olacaktır. :good1:

abi bir sorum olacak.kolçak armster mi?

değilsede markası nedir,nerden aldın ve kaça maloldu.

bilgi verirsen sevinirim.

hayır omsaline die bir marka öneririm piyasadaki en uyumlu focus kolçağı 2 ay araştırdım buna karar verdim...80 tl ye maloldu...nerden aldım özel olarak bi tuningci arkadaşıma getittirdim

Sisler Muhteşem Olmuş Güle güle kullanın :)

Üsttekilere ek olarak kolçağı kendim taktım dedin herhangi bi delik delme işlemi oluyormu yoksa sadece sıkıştırıyor musun ?

yok herhangi bi delme işlemi yok sıkıştırma ve çift taraflı bantla uyguladım gayette sağlıklı oldu

Sanırım sis farlarınız orjinal değil,ben de sis farı düşünüyorum.Hangi markayı kullandınız?(fiyat ve bulabileceğim yer vs.bilgileri) Bir de sonradan takılan sis farının elektrik tesisatına zararı oluyormu,bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

gplast marka kullandım herhangi bi zararı olmaz direkt olarak aküden bağlantı yaptım herhangi bir arıza lambasıda yakmadı araç fiyat olarakta sis farı 90 tl montaj 60 tl xenon 140 tl totalde 260 tlye mal ettim

Yorum bağlantısı
Hakan Adalıoğlu
hayır omsaline die bir marka öneririm piyasadaki en uyumlu focus kolçağı 2 ay araştırdım buna karar verdim...80 tl ye maloldu...nerden aldım özel olarak bi tuningci arkadaşıma getittirdim

Gerçekten çok uygun fiyata almışsın. 2 aydır ben de araştırıyorum kolçak konusunu Omsaline kolçak için 140 TL fiyat verdiler. Fazla geldi alamadım. Bu fiyatlara bulsam hemen alırım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

sis farının tesisatı hazır değil mi? .Keşke ona bağlatsaydınız. Sonrada far anahtarı değişimi ile arka-ön sis leri ayrırdınız. O zamana kadar da arka sis ampulünü sökerdiniz ( ki xenon taktığınıza göre işlevi için kullanmıyorsunuz :) )

Ama gövde rengi güzel durmuş

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Güle güle kullanın ama sisler benim hoşuma gitmedi üzgünüm.. kolçak aslında bir ara bende bunlardan düşündüm ama sayende banada klavuz oldu ve yaptırmamaya karar verdim.. orjinalini çıkmacılarda beklemeye devam :blink:

Sislerin normalde orjinal tesisatı olmalıydı yani benimkinde vardı direkt olarak ona bağladı.. zevkler ve renkler :):)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
modlarınız yakışmış güle güle kullanın.ayak bölgesini aydınlatması için şerit ledmi kullandınız?

hazır paketlerde 25cm lik ledler vardı arkası yapışkanlı onlardan kullandım

sis farının tesisatı hazır değil mi? .Keşke ona bağlatsaydınız. Sonrada far anahtarı değişimi ile arka-ön sis leri ayrırdınız. O zamana kadar da arka sis ampulünü sökerdiniz ( ki xenon taktığınıza göre işlevi için kullanmıyorsunuz :good1: )

Ama gövde rengi güzel durmuş

evet bende öyle düşündüm o şekilde olmasını istedim fakat anahtarın 130 tl olduğunu öğrenince vaz geçtim zaten dediğiniz gibi görünüm amaçlı yaptım :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Jant değişimi olacaksa 17" c-max jantı derim Mehmet abininki referans olsun şık duruyor. :good1::):D:p:)

Birde txp mercekli farı oldu mu sade ve güzel durur.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
Jant değişimi olacaksa 17" c-max jantı derim Mehmet abininki referans olsun şık duruyor. :good1::):D:p:)

16" mondeo jantı daha klas olur die düşünüyorum 17"tabiki şık durur ama n biliyim işte yakıt ve performans kaybınıda es geçemiyorum :) mercekli farı çıkmacılarda çok aradım ama bulmak imkansız ileride gerçek anlamda düşünüyorum çok şık duruyor gerçekten

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Mondeonunki o kadar şık değil. 90 ps miydi araç? ya kendi titanyum jantı ya c-max bence

Replikalar güzel değil bence. st düşünürsen de ki yorar diyorsun :good1: orjinal olsun derim. st kırması mondeo jantı da o kadar iyi değil.

Yorum bağlantısı
Ömer Şahin

ya kafama birşey takıldı,bu sislerin çerçevesinde üç tane .çizgi yokmuyudu

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
(düzenlendi)
Jant değişimi olacaksa 17" c-max jantı derim Mehmet abininki referans olsun şık duruyor. :D:p:blink::fiuw::nazar:

Eyvallah.. sağolasın

16" mondeo jantı daha klas olur die düşünüyorum 17"tabiki şık durur ama n biliyim işte yakıt ve performans kaybınıda es geçemiyorum :) mercekli farı çıkmacılarda çok aradım ama bulmak imkansız ileride gerçek anlamda düşünüyorum çok şık duruyor gerçekten

İmkanın ölçüsünde 17 tercih etmeni isterim. 17 inch performans ve yakıt kaybı yaratmadı açıkcası. Hatt aMichelin lastiklerim varken yol sesi daha fazla geliyordu. Gerçi o lastik ile alakalı bir durum. Tek hissettiğim şey çukur ve bozuk yollarda içeri daha fazla titreşim geliyor. Konfor bir tek o açıdan ödün veriliyor. Yanlış analşılmasın bu konfor kaybı okadar da yüksek değil. Yoksa diğer açıdan pek kayıp yok. Görüntü güzelliği de artısı :) Ama 17'ye geçince yay şart oluyor. Şart olmasada gönül illaki istiyor. Yol tutuş ve frenaj daha kuvvetli oluyor o kesin.

Yakıt olayını bu hafta sonu Adapazarına giderken tekrar deneyeceğim. ortalama 5.5 ile gidersem kaybım oluşmamış olur. normalde 4.8-5.5 arası oluyor. Yolun durumuna göre değişiyor.

tarihinde Mehmet Mercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...