İçeriğe Yönlendir

Navitech Navigasyon Px-120 Cihazı

Caner Candemir

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

naviyi aux tan bğaladınız mı araç kitiniz servise hazır ;) ben kaset çalarla bağlanıyordum :D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mert Can Üzger

Eveettt ben de dün bu cihazdan alarak navigasyonlandım. Beylikdüzü Mediamarkt'tan 199 TL / 6 taksit olarak aldım. Dün akşam Büyükçekmece - Bakırköy arası deneme yaptım. 1-2 yerde farklı yollardan götürmeye çalıştı ama genel olarak sonuçtan memnun kaldım. Tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Eveettt ben de dün bu cihazdan alarak navigasyonlandım. Beylikdüzü Mediamarkt'tan 199 TL / 6 taksit olarak aldım.

Ne aldın... ?

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Navitech Nav Px-120 aldım.

Bu arada birşey sormak istiyorum. Bu cihazı aldığımda içinde hafıza kartı yoktu. Siz aldığınız da varmıydı?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mert hayırlı olsun abim. ekranı biraz küçük onun dışında güzel.

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
Navitech Nav Px-120 aldım.

Bu arada birşey sormak istiyorum. Bu cihazı aldığımda içinde hafıza kartı yoktu. Siz aldığınız da varmıydı?

bende navitech pxb 210 f var ,içinden hafıza kartı çıkmıyor ,tavsiyem 2 gb daha büyük kart takmamanız, yavaş çalışmasına sebep oluyor.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
bende navitech pxb 210 f var ,içinden hafıza kartı çıkmıyor ,tavsiyem 2 gb daha büyük kart takmamanız, yavaş çalışmasına sebep oluyor.

Kutudan çıkmayınca şüphelenmiştim...

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Kutudan çıkmayınca şüphelenmiştim...

Geçen pazar yeni haritayı yükledikten sonra bu gün ilk defa kullanmaya çalıştım. Navigasyon cihazı kafayı yedi. Bakırköy-Bayrampaşa olarak ratayı ayarladım. Araba Bayrampaşa'ya doğru ilerledi ama navigasyon ekranı bizim evin önünde takılı kaldı. Resetlememe rağmen sorun düzelmedi. Ben de eski haritayı geri yüklüyorum şu an...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Navitech 2 gb'a kadar destekliyor....

Next 16 gb..

Yeni haritanın konum belirlemesinden şikayetler geliyor ama, Mert, bahsettiğin gibi bir sorun duymadım hiç..

Bence haritayla ilgili değildir..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

acaba dedim ekrana dokundunda imleç devam etti sen dokunduğun yerde mi kaldın :yes: ama resetleyince sorunun gitmesi lazımdı öyle olsa.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Navitech 2 gb'a kadar destekliyor....

Next 16 gb..

Yeni haritanın konum belirlemesinden şikayetler geliyor ama, Mert, bahsettiğin gibi bir sorun duymadım hiç..

Bence haritayla ilgili değildir..

Mehmet Abi yedeklediğim eski haritayı geri yükledim. Bir problem yok şimdilik. Yanlız cihaza ben mi alışamadım o mu bana alışamadı bilemiyorum. Bildiğim tek şey alışma sürecimiz uzun sürecek... :yes:

acaba dedim ekrana dokundunda imleç devam etti sen dokunduğun yerde mi kaldın :D ama resetleyince sorunun gitmesi lazımdı öyle olsa.

Yok Mustafa, öyle olsa anlardım zaten. Biz yolumuza devam ettik, aracı gösteren ok evin önünde kaldı ve Zeynep sustu. 2 defa reset attım ama fayda etmedi...

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Guest Saim
(düzenlendi)

: 10 aydır kullanıyorum,çok güzel bir cihaz.ayrıca tüm güncellemeleri ücretsiz.tavsiye ederim..

tarihinde Saim tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağdaş Funda

Hepsiburada ürünün fiyatını tekrar 199 liraya çekmiş.. Nasıl sattıysa artık :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...