İçeriğe Yönlendir

Focus I Için Kasko

Mehmet Acar

Recommended Posts

Mehmet Acar

Aracıma kasko yaptırayım diye düşündüm. Malum ortalık çok tekin değil. İnternetten fiyat aldım bir site üzerinden. 2000-3000 tl arası rakamlar çıktı.

Hepi topu 15.000 tl lik bir araca çok değil mi bu rakamlar. Ya da focus I e kasko yaptıranlar yaklaşık ne kadar ödediler?

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
Aracıma kasko yaptırayım diye düşündüm. Malum ortalık çok tekin değil. İnternetten fiyat aldım bir site üzerinden. 2000-3000 tl arası rakamlar çıktı.

Hepi topu 15.000 tl lik bir araca çok değil mi bu rakamlar. Ya da focus I e kasko yaptıranlar yaklaşık ne kadar ödediler?

Mehmet bey Ocak ayında Aksigortaya Full+full kasko yaptırdım,1500 Tl ödedim 10 taksitle.Fiyatlar ozamandan bu zamana arttımı bilmiyorum ama biraz fazla gibi geldi sizin bulduğunuz rakamlar...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Mehmet bey Ocak ayında Aksigortaya Full+full kasko yaptırdım,1500 Tl ödedim 10 taksitle.Fiyatlar ozamandan bu zamana arttımı bilmiyorum ama biraz fazla gibi geldi sizin bulduğunuz rakamlar...

Fırat bey sizin aracın yaşıyla diğeri arasında epeyce bir fark var...Benim araç içinde anormal rakamlar çıkmıştı. :flowers: Araç yaşı da çok önemli.

Yorum bağlantısı
Ümit Akkaya

Yaptıralı çok olmadı. İlk rakamları duyunca bende vazgeçiyordum.

Tanıdık sağolsun fiyat alarak, düşürerek full kasko (araç içi eşya çalınması , mini onarım, 1500 Tl lik lpg kiti ilaveli) 837 Tl (6 taksit) ......... sigorta.

Bi başka arkadaşım 1999 model aracına .... sigorta 800 civarı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

Yok mu şöyle bir kasko, yanma çalınma vs vs içeren ama çarpma ve çarpılmayı içermeyen. Arabaya durduğu yerde bişey olmasın bana yeter diyorum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Yaptıralı çok olmadı. İlk rakamları duyunca bende vazgeçiyordum.

Tanıdık sağolsun fiyat alarak, düşürerek full kasko (araç içi eşya çalınması , mini onarım, 1500 Tl lik lpg kiti ilaveli) 837 Tl (6 taksit) ......... sigorta.

Bi başka arkadaşım 1999 model aracına .... sigorta 800 civarı.

Güzel rakamlar ancak ne kadar full kasko onu sorgulamak lazım...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İnterneti boş verin.. bir acente ile görüşün...

Ben az önce Erdem Dertsiz'e fiyat verdim, 34 plaka, 2000 yada 2001 model.. Hazarsızlık indirimi yok... 1383 lira 10 taksit...

Yorum bağlantısı
Ümit Akkaya

İlk kaskom inşallah gerçek full dür :) Yapan arkadaş tanıdık ve güvenilir bir arkadaştı ama :?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İlk kaskom inşallah gerçek full dür :) Yapan arkadaş tanıdık ve güvenilir bir arkadaştı ama :?

Full kasko yoktur.. Full, sahibinden.com'daki ilanlarda olur :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...