İçeriğe Yönlendir

Ankarada Explorer Ustası Arıyorum

Yalçın Demir

Recommended Posts

Yalçın Demir

arkadaşlar meraba aranızda yeniyim 96 explorer eddie bauer 5.0 aldım aracım temiz ama yinede bi servise ve herzaman gidebileceğim iyi bir usta arıyorum ankarada yedek parça ve tamirciye ihtiyacım var bana bi aders verebilirmisiniz yardımcı olursanız sevinirim saygılar...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Serkan Çok abiciğim hemen tarif etsin size ;) Zaten başlığa da bakıyor şuan :)

Yorum bağlantısı
Serkan Çok
arkadaşlar meraba aranızda yeniyim 96 explorer eddie bauer 5.0 aldım aracım temiz ama yinede bi servise ve herzaman gidebileceğim iyi bir usta arıyorum ankarada yedek parça ve tamirciye ihtiyacım var bana bi aders verebilirmisiniz yardımcı olursanız sevinirim saygılar...

ankarada kozanoğlu Ali derim

0 554 576 64 50

0 544 747 60 95

selamım faydalı olabilir

ankarada explorer patlaması var süper ;)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Toker bakıyor, Sayın Çok ortalıkta yok... ;) Ali ustayı tanırım biraz, Explorer hakkında epey bilgi sahibi. Parça konusunda da tavsiyesi olur...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Görmedim Serkanım, boy kısa ya ondan herhalde... ;) Sen ne yaptın forumdan gelirim diyen arkadaşla buluşabildiniz mi Ali ustanın orada geçen hafta ?

Yorum bağlantısı
Serkan Çok

Telefonlaştık ama ben 1 gün önce gittim arkadaşında birkaç işi varmış onun için görüşemedik.

forumda explorer baya arttı gibi bi sayım yapsak olmazsa yardımcı olsanda bir toplansak diyorum.

ortalık makina sesine doysa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yalçın beyin konuyu biraz dağıttık ama bilgiyi de verdik galiba...

Çingene tavuğuna ne dersin ? Şöyle arazisi sert bir yerde...Mesela Soğuksu. ;)

Yorum bağlantısı
Yalçın Demir

sağolun arkadaşlar teşekkür ederim aracı alırken şaşmazda biyere götürdüm adını bılmıyorum adamın ama beni korkuttu iyi araba fakat ankarada ustasıda yok parçasıda dedi bende biraz korkmuştum ..

Yorum bağlantısı
Serkan Çok

annelerde gelsin ozaman ( isterlerse )

haftaya antalyada yım iş güç meselesi.

ayarlarsın sen

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bende ucundan Amerikancı sayılırım Serkan, sana da arma almayı düşünüyorum iyibeyden... :good1:

Yorum bağlantısı
Serkan Çok

süper olur valla.

bu arada birkaçgündür explorer furyası var hepsini bir başlığa toplasan :good1:

Yorum bağlantısı
Alptekin Hacisalihoglu

Maalesef Serkan Bey'le görüşemedik elde olmayan nedenlerden; ben şu an Rize'deyim ama bir haftasonu Ankara'da Explorer buluşması yapılsa gelirim .95 model limited almış bir akadaş daha var Ankara'da Gezenbilir.com'dan, ona da bu forumu tavsiye ettim ve usta olarak da Ali Usta'ya gitmesi tavsiyesinde bulundum.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Yalçın Demir
(düzenlendi)

arkadaşlar explorer 5,0 lerin motoruna turbo takılıyormu veya taktırabileceğimiz bir usta tanıyormusunuz.takyırmayı düşünüyorum da artıları nedir eksileri ne olur acaba.

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yalçın Demir

süpercırcır ne ya hakan kardeş bilmiyorum ben onu nasıl bişey ne işe yarıyor.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

SuperCharger :dil: Ben de bu forumdan kaptım süpercırcır kelimesini :hohoho: ebayda 2000 dolar gibi bir fiyattan satılıyor. Draglara falan katılmayı düşünüyorsan tavsiye ederim. Ama senin 5.0 motora niye turbo ihtiyacın var ki? Bir tek altdevirleri kuvvetlendirsen yeterli aracına. Veyahut prof şanzıman koy dağ bayır deme :hohoho:

Yorum bağlantısı
Yalçın Demir

kalkış hızı daha hızlı olsun diye yani nos varmış gibi

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Abi napacan 2.5 tonluk araçta kalkış hızını onu anlayamadım ben :) bujiler kabloları ateşleme güzel ve egzost tarafında kat' larda sorun olmadıktan sonra bizim araçlarda kalkış hızında birsorun olmuyor ki, 4x4 high' ta kullan 1.6 2.0 araçlarla kalkışta kapış ;) Yapmadığım şey değil :wub: ki benimki 4.0 olduğu halde :wub:

Yorum bağlantısı
Yalçın Demir

valla ben hiç kapışmadığım için bilmiyorum.e 200 kompresör var benim o explorerden hızlı kalkıyor gibi geliyor bana. explorer v8 olduğu halde aynı gibi ikiside mersedesi havada karada geçmesi lazım değilmi ya

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...