İçeriğe Yönlendir

Spor Yay

Cihan Yetişken2

Recommended Posts

Cihan Tiftik
Ben Coilleri 180TL ye aldım 2.el tertemiz. Sizin araçlara göre buldun da alması kaldı :D

Yaparuk. :D

Yorum bağlantısı
Caner Güneş
Öhöm öhöm. Ben 3 senedir geziyorum ısıtıp ısıtıp. Daha kırılmadı? Baktım yüksek,bi daha ısıtıyorum. :D Ne zaman kırılır? :)

abi zaten ona yarsıyorum ya. senin o sürüşe, o yaylara bişi olmuyorsa kimseninkine bişi olmaz :D

egzozcuya da ısıttırma yaptırmıcam zaten yaparsam. düşünce aşamasındayım... :D

yerler:

-ayanlar hidrolik

-başkent amortisör

-Nam amortisör

Yorum bağlantısı
Onur Korhan Göytan
abi zaten ona yarsıyorum ya. senin o sürüşe, o yaylara bişi olmuyorsa kimseninkine bişi olmaz :p

egzozcuya da ısıttırma yaptırmıcam zaten yaparsam. düşünce aşamasındayım... :)

yerler:

-ayanlar hidrolik

-başkent amortisör

-Nam amortisör

diğer 2sini bilmiyorum ama

nam amortisör ün yaptığı yaylardan sorun oluyor da amortisörlerinin dayanıklı olduğunu duyuyorum kullanıcılarından

ayrıca kendi yaptıkları coiloverlarda da ayda bir bakım tekrar ayar gerektiriyormuş - ama dayanıklıymış...

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
Fakirliğin gözü kör olsun. Coil takamadık ki bi. :lol:

Isıtarak coilover yapacam derken coalover yay'a dönüşmesin :bravo:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Isıtarak coilover yapacam derken coalover yay'a dönüşmesin :bravo:

Yok yok,bi ara gezdik öyle,sonra tekrar orjinallere döndük. Bi daha yaparsam tabladan düşürcem. :lol: :apaçiiiii:

Yorum bağlantısı
Erkan Öcal

arkadaşlar size bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim

1-195-60-15 ebatlarında orjinal amartisörleri olan aracıma 5cm FK marka yay takmak istiyorum sizce nasıl olur?

2-takacağım 5cm yay orjinal ebatlardakı lastik ve amartisörlerime sorun açarmı?

3-temmuz başı ortalama beş kişi ve full bagaj yola çıkıcam izmir-eskişehiritakacağım yaylarla yolda sorun yaşarmıyım.

4-orj amartisörlerim ve lastik ebatlarımı değiştirmemek üzere fiyatı uygun olarak ne marka yay önerirsiniz 3.5 fazla düşürmiycek deniliyor..

Yorum bağlantısı
Erkan Öcal

arkadaşlar 5 cm şikayetlerını demiyimde yazılan yorumlara bakarak bugün internetten 15 günlük H&R marka 3.5 cm lık yay aldım 2.el 155 liraya aldım..kargosu takması derken 250 liraya al olacak sanırım bu arada aldıgım yaylar vetcra c modelının ama kutusunda focus 99-04 arası uyumludur yazıyormuş ankaradan gelecek yaylar..umarım uyum problemı yaşamayız..

Yorum bağlantısı
Caner Güneş
(düzenlendi)
arkadaşlar 5 cm şikayetlerını demiyimde yazılan yorumlara bakarak bugün internetten 15 günlük H&R marka 3.5 cm lık yay aldım 2.el 155 liraya aldım..kargosu takması derken 250 liraya al olacak sanırım bu arada aldıgım yaylar vetcra c modelının ama kutusunda focus 99-04 arası uyumludur yazıyormuş ankaradan gelecek yaylar..umarım uyum problemı yaşamayız..

hayırlı olsun. yaylar takılınca resimleri eklerseniz sevinirim.

tarihinde Caner G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Öcal
(düzenlendi)

3.5 hr marka yay taktırdım resimleri biraz kötü ama artık idare edin

11062010256.jpg

Uploaded with ImageShack.us

10062010251.jpg

tarihinde Erkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Öcal

ilk izlenım birazdaha alçalmalıydı yüksek süratlarda anı manevra kabiliyeti süper tepkiler hızlı viraj konsunda biraz daha alçak olsa daha güzel olacak halen gözüme yüksek gelıyor..

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

benim aracında yayları yüksek gibi geliyo üniversite ögrencisi kullanmış bi kaç bişi yaptırmış sanırım yayda bunlardan biri.15cantta bile lastik aralıkları yüksek sanki.bursada bi göz atarsınız artık. bu resimden anlaşılırmı bilmem.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
3.5 hr marka yay taktırdım resimleri biraz kötü ama artık idare edin

11062010256.jpg

10062010251.jpg

bikaç fotograf daha ekleyebilirmisin ? bende hep orjinal jantlarla takarsam nasıl gözükür diye merak ediyordum :bravo:

Yorum bağlantısı
Erkan Öcal
bikaç fotograf daha ekleyebilirmisin ? bende hep orjinal jantlarla takarsam nasıl gözükür diye merak ediyordum :nazar:

arkadaşım pc format attım ama eklerims enin için yada msn ekle sana anlatırım artılarını güzelliklerini.ben şimdi taktım yayları ama satıyorum şimdi FK 5cm alıcam orj amartisörlerle takıcam ozman cuk dıye oturcak 3,5 cm takacaksan gerek yok tatmin olmassın sonra çıkartırısn benım gibi..msn adresim:babazula35@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Orjinal amortisörlerle 5 cm kullanırsanız kısa sürede orjinal amortisörleriniz arıza yapabilir. 3,5'dan fazlası bu amortisörlere uygun değil. Bence coil over tarzı bir modifiye düşünün..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...