İçeriğe Yönlendir

Kral

Kuzey Kaya

Recommended Posts

Kuzey Kaya

ilk önce kıskançlık demeyin sakın Eray arkadaşımızı sadece örnek alaraktan bende Kral'ımın fotograflrnı koyuyorum... :nazar:

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

tabiki bizim eve giren her canlı cimbomlu dur :bambam:

marka : sibirya kurdu :wub:

cinsi : samoyed :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Çok sevimli..Maaşallah. :bambam: Kıskançlık ne demek aksine ben forumda bu tip paylaşımların artmasını çok istiyorum.Hayvansever insanları daha fazla seviyorum :wub:

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

hayvanlarda sonuçta birer canlı..... umarım forumda da vardır hayvansever arkadaşlar...

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya
(düzenlendi)

evet tras oluyor... kral bey :kafa: küçüklüğü daha tombalaktı :elveda: ama büyüdükçe de asaletli oldu her zamanı tatlı ve güzel... ama su anda cok kuvvetlı.. neredeyse beni sürükleyecek ki bayan arkadaşlarımı çekip götürüyor istediği yere :)

hakan abi ayarlayalım sana bi yavru :) dişisi de var bende... kral ın fotografları bunlar... dişiside fıstık onun da maılıme yollattırabılırsem evden fotolarını koyarım.... hele o yavruları 5-6 taneyken görme :) tombık tombık

tarihinde Kuzey Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

7. fotoğraf ta ne öyle bir hilal eksik iyi yakalanmış bir poz :elveda: . Çok güzelmiş :kafa:

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya
7. fotoğraf ta ne öyle bir hilal eksik iyi yakalanmış bir poz :elveda: . Çok güzelmiş :kafa:

340 gun sonra hilal olan bi akşamda bu denemeyı de yapacagım :):D:D

yorumlar ıcın teşekkurler vallahı kral bey benden ıyı baslenıyor...

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Çok güzel pozlar vermiş fotojenik manken adayı :kafa::elveda::) Bizde de var daha önce fotolarını paylaşmıştım 17 gün önce de 10 tane yavrumuz oldu çok şekerlerbir ara onların da fotolarını Oğuzhan bey :) (oğlum)üşenmez ise ekleyecek inşallah.

Fıstık hanımın da fotolarını bekliyoruz inşallah.

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

fıstıgın fotograflarını temın edebılırsem.. hemen yukleyecegım... bıraz özgurlugum kısıtlı da :kafa:

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Maşallah çok tatlı bir köpek, yalnız sürekli beton üzerinde sıkıntı olur toprağa basması lazım :kafa:

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya
(düzenlendi)

ilk bir yıllık fotografları bu koyduklarım. büyüyene kadar teras ve hatta evin içinde bile kaldığı oldu fakat tabiki dıarı dolaşmaya çıkartıyordum hatta teras daha keyifliydi beton serinlik yapıyordu çeşmesi de vardı akan :kafa:... son 5-6 aydır bahçeye indirdik. çevremiz kapalı içerde keyfine göre dolanıyor.. keyfi çok iyi.. tabi şu anda bi arkadaşımda ödüç olarak ikiside. :elveda:

tarihinde Kuzey Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

abi sen bahçeli ev al karlın yavrularından ayarlarız.. fordclubtr üyelerine özel indirim yapılır :kafa:

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

biz yazdığımız yazılara neden düzeltme yapamıyoruz ;) bak kral yerine karlın yazmışım yazım kuralı na uymamış onu düzeltecektim :):) düzeltemiyorum ;)

hakan abi bu arada sende kedi var galiba demi..._?

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

İki tane kedi var benim, biri evlenmeden önceki, babam gilin evinde kaldı, şuan 7 yaşını aştı birazcık, tam bir tosun oldu :bravo:

İkincisi de şuanki evimde, simsiyah gözlerde 8k xenon var gibi dolanıyor evde :bravo:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...