İçeriğe Yönlendir

Kral

Kuzey Kaya

Recommended Posts

Yiğitcan Coşar

:D maşallah :)

Bizimde bahçeli eve geçme durumumuz var bir kaç aya olmazsa bi dahaki yaza kalıcak. Bende edinmek isterim bi yavru :shok:

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya
:flowers: maşallah :)

Bizimde bahçeli eve geçme durumumuz var bir kaç aya olmazsa bi dahaki yaza kalıcak. Bende edinmek isterim bi yavru :rofl:

elimden geldiği kadar yardımcı olurum... fakat bu sene içinde olması mümkun değil artık seneye.... 2. tertip yavrulardan fordclub üyelerine özel bi ayarlama yapacağım :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
elimden geldiği kadar yardımcı olurum... fakat bu sene içinde olması mümkun değil artık seneye.... 2. tertip yavrulardan fordclub üyelerine özel bi ayarlama yapacağım :)

Önemli değil yavru olcaksa bekleriz :)

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

tabi dediğim gibi dişi ve erkek ikisi de bende... şu anda bi anlaşma gereği yavrular benim elime geçmiyor.. :) (şu an askerdeyim köpekler bi arkadaşşımın bahçeli evinde... 1 buçuk yıl bakmaya karşılık o zamanda doğacak yavrular :) ) o yüzden seneye bu dönemlerdeki ilk yavrular fordclub üyelerine satışa sunulacak... :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Hayvanların parayla anılmalarını pek sevmem ama böyle işlerde illaki maddi bişeyle rolmak zorunda. Acaba yavruları ne kadar civarında hiç bir bilgim yok :) Zaten Yavru alırsam ya golden yada bu türden olacak :)

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

şimdi bende karşıyım para ile satılmalarına... sonucta hayvan sevgisi para ile ölçülmez... ama bu tür hayvanlar malesef para ile satılıyor... açıkçası bende zorunluluktan ziyade bakımlarından dolayı ücretli veriyorum... ki şimdi yapılan masrafları size saymaya kalksam :) ciddi anlamda belkide almaktan vazgeçersiniz :) köpeğe bakmak gerçekten çok zor ve zahmetli... hele ki bu tarz cins hayvanların bakımları sadece önlerine mama koymakla bitmiyor... :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Halam sağolsun bu konuda epey bir örnek oldu bize :) Kendisinde bir adet alman kurdu'nun yanı sıra 2 tane de siyam kedisi var.(kaldı desek daha doğru) Ara ara doberman'a benzer minyatür bir tür ve genç bir golden da misafir oldu kendilerine. Siyam yavrularını da büyüyene kadar bakmıştı ev kedi köpek kaynıyordu sonradan oda bakacağından emin olduğu kişilere verdi.

Bunlarda face'inden çaldığımı bir kaç orjinal foto :)

Kurdumuzun adı HERA :)

n540152144_178161_5508.jpg

n540152144_203991_223.jpg

Bunlarda siyamlar :rofl:

n540152144_178159_4557.jpg

n540152144_178162_5625.jpg

n540152144_178358_3330.jpg

n540152144_182319_8407.jpg

n540152144_257512_3531.jpg

n540152144_266643_9384.jpg

Buda Mika :)

n540152144_475091_4441.jpg

n540152144_487889_5624.jpg

Bunlarda diğer misafirlerden :)

n540152144_266646_1639.jpg

n540152144_355179_9416.jpg

Kısaca kendi çapında bir hayvanat bahçesi :p

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya
:) kedleri bi türlü sevemedim... hayvan sevgisinden ziyade çok itici geliyorlar bana :) ama köpek bambaşka... herkezin zevki farklıdır tabi... şimdi fiyat konusunda birşey söylemem yanlış olabilir daha önümüzde epey bi zaman var... şöyle bi internette araştırma yapın... bakımlı en klas samoyedlerin fiyatlarını araştırın... ben onların yarı fiyatına yakınından verebilirim..
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
:) kedleri bi türlü sevemedim... hayvan sevgisinden ziyade çok itici geliyorlar bana :) ama köpek bambaşka... herkezin zevki farklıdır tabi... şimdi fiyat konusunda birşey söylemem yanlış olabilir daha önümüzde epey bi zaman var... şöyle bi internette araştırma yapın... bakımlı en klas samoyedlerin fiyatlarını araştırın... ben onların yarı fiyatına yakınından verebilirim..

Hmm pekala teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

askerde olduğum için fotoğrafları temin etme konusunda biraz zorlanıyorum.... umarım yollattırabilirim.. ikisini bir görürsünüz anne babayı :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...