İçeriğe Yönlendir

Verso

Ergin Şendağ

Recommended Posts

Emin Önal
ablam fiestaya garantiden MTV ödeyerek sonaxta 125TL ye boya koruma kazandı, acaba onun dekontuyla benim arabaya bu hizmeti verirler mi diyordum ki Beylikdüzü sonax olur demiş

benim bildiğim Beylükdüzünde 1 tane Sonax var.oda Koçtaş otoparktaki.Evimin hemen yanı olduğu için açıldığı ilk günden beri (yaklaşık 2 sene sanırım) hep oraya yıkatırım.Son zamanlarda değişen işletme müdüründen,uygulama elemanına kadar hiç birinde iş yok.bırakın boya korumayı adam akıllı araba bile yıkayamıyorlar.Ben tam artık oraya gitmemeye karar vermiştimki,yaklaşık 15 gün önce koçtaşa uğradığımda kepenkleri indirdiklerini gördüm.güvenliğe sordum kapandı dedi.Şimdi siz sorduk diyince acaba başka sonaxmı var b.düzünde yada tekrar faaliyetemi geçirildi diye düşünmeye başladım.Ben akşam bir bakayım en iyisi.

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
benim bildiğim Beylükdüzünde 1 tane Sonax var.oda Koçtaş otoparktaki.Evimin hemen yanı olduğu için açıldığı ilk günden beri (yaklaşık 2 sene sanırım) hep oraya yıkatırım.Son zamanlarda değişen işletme müdüründen,uygulama elemanına kadar hiç birinde iş yok.bırakın boya korumayı adam akıllı araba bile yıkayamıyorlar.Ben tam artık oraya gitmemeye karar vermiştimki,yaklaşık 15 gün önce koçtaşa uğradığımda kepenkleri indirdiklerini gördüm.güvenliğe sordum kapandı dedi.Şimdi siz sorduk diyince acaba başka sonaxmı var b.düzünde yada tekrar faaliyetemi geçirildi diye düşünmeye başladım.Ben akşam bir bakayım en iyisi.

ben de yeniden sorayım akşama, yanlışlık olabilir, belki de bdüzüne yakın olan bir yer söyledi mesela işyerine yakın olan hadımköy

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

20.000 Bakım = 312 TL : Toyota ya hoşgeldiniz :D pastalar güzel miydi?

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
(düzenlendi)
20.000 Bakım = 312 TL : Toyota ya hoşgeldiniz :D pastalar güzel miydi?

faturadan öncekiler evet... sonrakiler :D

tarihinde Ergin ?enda? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Hocam bence çizikleri boyat. Rötuş çirkin olur.

Boya yapılınca sıfır gibi oluyor korkma boyadan...

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
Hocam bence çizikleri boyat. Rötuş çirkin olur.

Boya yapılınca sıfır gibi oluyor korkma boyadan...

çirkin olursa boyatırız OK

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin..

Yorum bağlantısı
Emin Önal
ben de yeniden sorayım akşama, yanlışlık olabilir, belki de bdüzüne yakın olan bir yer söyledi mesela işyerine yakın olan hadımköy

Evet bugün yine baktım halen kapalı bilginiz olsun Ergin bey.

Yorum bağlantısı
Yusuf Celebi

Hayırlı olsun.Toyotaya binipte araba hakkında şikayet eden (arkadaş çevremde özellikle) birini görmedim.

İyi günlerde kullanın

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ergin Şendağ
Evet bugün yine baktım halen kapalı bilginiz olsun Ergin bey.

abisi o sonax problemliymiş, müşteriler hizmetten memnun değillermiş, sahibi alem fm den nihat s. diye birisiiymiş, sonaxın da itibarı bozulduğu için bu gün gittiğim sonax hadımköy mbt orayı devralmak istiyormuş.

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
(düzenlendi)
Hayırlı olsunu unutmuşuz. Hani fotolar???

sağolasın Hakan@

2 hafta öncesi autoking'den ufak çiziklere yaptırdığım rötüş ve bu gün MTV kampanyasından sonaxa yaptırdığım boya temizleme, koruma ve parlatma sonrası artık resimleri yükleyeyim dedim. :nazar:

img3279o.jpg

Yorum bağlantısı
M.Eray Özer

hayırlı olsun :nazar: Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin .

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

önden kaslı görüntüyü ve farların altlarının kesik olmasını çok beğenmiştim... : nazar :

img3280.jpg

uzunluğu 455 cm...

img3281x.jpg

eski kasada arkada bu sportif verso yazısı yok...

img3282j.jpg

elegant modelinine has tavan barları...

img3283v.jpg

üçüncü sıra yani 6.7. koltuklar açılsada arkada epey yükleme alanı kalıyor...

img3284b.jpg

yeni kasada mat krom ve gösterge paneli ...orta bölümde bulunan optitronik göstergeler gece çok hoş...

img3285.jpg

elektrik ddestekli çok hafif direksiyon + Otomatik klima (çift bölgeli), Yol bilgisayarı, Radyo-CD-MP3-WMA-6 hoparlör, Bluetooth kablosuz cep telefonu bağlantısı, İç gözlem aynası, Otomatik hız sabitleme sistemi (Cruise control), Soğutmalı torpido gözü

img3287d.jpg

img3288h.jpg

ön ve arka park sensörleri gayet başarılı...

img3289k.jpg

3.sıra koltuğa geçmek için 2.sıranın en solundaki koltuğu tek elle ileri alıp eğebiliyorsunuz...

img3291k.jpg

tüm koltukların tek tek açılması büyük avantaj...

img3292.jpg

2.ve 3.sıra koltuklar kapandığında yükleme alanı böyle oluyor...

img3294v.jpg

tabi her şeyden önemlisi 1.6 VALVEMATIC 6 İleri Vites motorun müthiş sessizlikte 132 BG vermesi ve optimal drive özelliği*

EBD ile desteklenmiş ABS fren sistemi, Direksiyon destekli araç denge kontrol sistemi (VSC+), Elektronik çekiş kontrol sistemi (Traction control)

Fren destek sistemi (Brake assist), Yokuşta kalkış desteği (HAC) + 9 hava yastığı (Sürücü ve yolcu yan hava yastıkları, Sürücü ve yolcu yan hava yastıkları

Ön ve arka yolcular (2.sıra) için perde hava yastıkları, 3.sıra koltuklar için perde hava yastıkları, Sürücü diz hava yastığı

img3295z.jpg

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

sayın moderatörüm; resim yüklerken yanlışlık oldu ileti 67 i silebilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Gıcır gıcır maşallah..

sayın moderatörüm; resim yüklerken yanlışlık oldu ileti 67 i silebilir miyiz?

İşlem tamam :nazar:

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
Gıcır gıcır maşallah..

İşlem tamam :lol:

sağolasın Ersen :D

Maşallah çok güzel gözüküyor :nazar: . Güle güle kullanın.

sağolasın Mert ...

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
Çok güzelmiş ya, nazar değmesin :)

eyvallah kardeşim...

Ergin hocam maşallah kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

daha iyileri senin olur inşh Burak..

toyota'nın en güzel arabası :)

güle güle kullanın

sağolasın abisi, senin test sonuçların nasıl?

hayırlı olsun :nazar: Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin .

çok sağolun...

Maşaallah :nazar:

sağolasın kardeşim, eksik olma...

Yorum bağlantısı
Utku Çay
(düzenlendi)
sağolasın abisi, senin test sonuçların nasıl?

geçen hafta toyotanın test araçları bizde idi. aralarında verso da vardı. 2 gün bende kaldı gayet güzel bir araç

valvematic motoru çok başarılı buldum, hem güçlü hemde tüketimi düşük, aracın kullanımı çok rahat, yol tutuşu gayet iyi, direksiyonu inanılmaz yumuşak...

tarihinde Utku tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
(düzenlendi)
Köşedeki ufak beyazda mı verso :)

yok o X5 ama biraz alçak görünüşüyle kasa benziyor azcık...vesileyle onun altında kendi tekerlerine dikilmiş :nazar: kaymaz mat var ama sert dönüşlerde kayıp düşüyor matla beraber hatta cama çarpıyor, nasıl sabitlenir o köşeye ki acaba???

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...