İçeriğe Yönlendir

Kapadokya ( Cappadocia ) Gezi Rehberi

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

19 martın olduğu haftasonu için ürgüp göreme kapadokya civarına eşimin d.günü münasebetiyle gitmek istiyoruz. Daha önce hiç gitmedim ve çok merak ediyorum.cuma sabahı mersinden o bölgeye hareket pazar öğlen de oradan izmire hareket. kendi aracım olacak büyük ihtimalle. 

-tarih itibariyle uygundur umarım o tarih

- bu iki günlük süre yeterli mi acaba.

- görülmesi gereken yerler nerelerdir

ve o civarda konaklayabileceğimiz oteller. Bir arkadaş azur  cave diye bir yer dedi ama çavuşin mevkii galiba. lokasyon olarak ters mi hiç bilmiyorum ya da alternatif otel önerisi olan varsa;

önerilere açığım çok teşekkür ederim. 

Ali Ozan Bey;

Konunuz uygun başlık ile birleştirilmiştir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Gell. Test edilecek hamam da var.

Mehmet abi okdr gelip gidiyorum ugrayadim gecen hafta geldim hatta serkan abideki farlarida getiricektim ama cenaze oldu malesef yine ugrayamadim ramazandan sonra 1ay gelicem ins ozaman ugrucam musait olursaniz selamlar saygilar
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sarp D. Uygur

O bu değil de ben nasıl oldu da 4 gün boyunca Mehmet abi senin orda olduğunu hatırlamadım da tanışmaya gelmedim onu düşünüyorum :/

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Kapadokya candir, bizzat buradan yaziyorum..

032c43da940dec702ce6f6bcd34c41f4.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Eskiden Nevşeeere gidenlere Emmi MK2 hediye ediyordu.. Nerede o eski emmi'ler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Selçuk Keleş

Eskiden Nevşeeere gidenlere Emmi MK2 hediye ediyordu.. Nerede o eski emmi'ler :)

Bana yemek ısmarladıydı ondan sonra da bi daha aramadım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Odalar osmanlı motfileri ve isimleri taşıyor. 

Motifler doğrudur ama, isimler bölgedeki önemli yerlerin isimleri.. 

Örnek Ihlara, Ihlara vadisi

Güvercinlik, Güvercinlik vadisi

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Feriz AY

Mehmet abi,iyi akşamlar.bu nevşehir anlattığın yerlere benim 10-13 yaş arası 3 çocuk var.çocuklarla gidilebilir mi?1haftalığına altını üstüne getirmeyi düşünüyorum.

Discovery cihazımdan gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet abi,iyi akşamlar.bu nevşehir anlattığın yerlere benim 10-13 yaş arası 3 çocuk var.çocuklarla gidilebilir mi?1haftalığına altını üstüne getirmeyi düşünüyorum.

Discovery cihazımdan gönderildi

Çocuklarla gidemeyeceğiniz hiç bir yer yok. Gelin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erkan Boztaş

2 kez yaz aylarında, 1 kez de kış aylarında gidip gezme fırsatım oldu. Kışın karlarla süslenmiş manzarası bir başkadır..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...