İçeriğe Yönlendir

2 Aylık Aracımın Sağ Tarafını Komple Çizdiler

Erkut Uysal

Recommended Posts

Erkut Uysal

arkadaşlar acayip derecede moralim bozuk daha 2 aylık arabamı kapı onunda sağ tarafını komple çizdiler anahtarla çekemeyenler çok elbette insanları anlamak daha da zor sanki birlikte çalışıp aldık o arabayı pasta bile işlemio yani o derece moralman çöktüm anlicanız...

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bunları alacaksın, eşek sudan gelinceye ya da kemiklerinden ses gelinceye kadar döveceksin. Ahh, ne güzel olur. Bütün hırsım anca geçer belki. Geçmiş olsun kardeşim. Kasko var mıydı?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun, böyle bi ülkede yaşadığmızı bilmek süper bi duygu!

Pasta çözmüyorsa lokal boya, önce iyice fotoğraflanır ardından boyatılır...

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Bunları alacaksın, eşek sudan gelinceye ya da kemiklerinden ses gelinceye kadar döveceksin. Ahh, ne güzel olur. Bütün hırsım anca geçer belki. Geçmiş olsun kardeşim. Kasko var mıydı?

+1 Bu durumda ne denir ki ama yapanın elleri kapıya sıkışsın.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Murat başgan az bile söylediğin.

Ellerini kollarını ayaklarını bağlayıp yatıracaksın yere her yerini ıslak kalın havlularla örteceksin sonra geniş yüzeyli bir sopa bir metal ile allah ne verdiyse abanacaksın.

Şerefsizlik ya başka bir şey değil. Ne zevk alıyorlar ne yapmaya çalışıyorlar akla mantığa sığmıyor.

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

kasko var murat abi ama şimdi orayıda boyatmak doğru olur mu bilmiyorum satarken başım ağarmasın sonra zaten onu yapanı bulsam öyle bi dövüp göndericem ki anası babası tanıyamicak acayip zoruma gitti şimdi bi arkadaşa kaptan kalemlerden sipariş ettim deniyim bakalım belki işe yarar...

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

gerçekten çok kötü,üzücü bir durum.

bu sebepsiz düşmanlıklara anlam vermek imkansız !

inşallah daha kötü şeyler yaşamazsınız.Allah kaza, bela vermesin.

kasko varsa yaptırılacak artık o bölge. yoksa bindiğiniz her an arabadan da soğursunuz.

geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Murat başgan az bile söylediğin.

Ellerini kollarını ayaklarını bağlayıp yatıracaksın yere her yerini ıslak kalın havlularla örteceksin sonra geniş yüzeyli bir sopa bir metal ile allah ne verdiyse abanacaksın.

Şerefsizlik ya başka bir şey değil. Ne zevk alıyorlar ne yapmaya çalışıyorlar akla mantığa sığmıyor.

Geçmiş olsun.

Dur dru aklıma geldi; ellerini kollarını bağlayıp onları da o arabayı çizdikleri gibi anahtarla kanata kanata çizeceksin, "Böyle mi çizdiniz?" diye... :p

kasko var murat abi ama şimdi orayıda boyatmak doğru olur mu bilmiyorum satarken başım ağarmasın sonra zaten onu yapanı bulsam öyle bi dövüp göndericem ki anası babası tanıyamicak acayip zoruma gitti şimdi bi arkadaşa kaptan kalemlerden sipariş ettim deniyim bakalım belki işe yarar...

Resimlerini çekersin boyanmadan önce. Sorarlarsa "işte böyleydi" diye gösterirsin. Çok derin değilse pasta-cila halleder belki Erkut.

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik
Dur dru aklıma geldi; ellerini kollarını bağlayıp onları da o arabayı çizdikleri gibi anahtarla kanata kanata çizeceksin, "Böyle mi çizdiniz?" diye... :)

+ Kestanesini çizeceksin bunların. :p

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun...Çekememezlik yapılıyor maalesef başka bir açıklaması yok.Moralinizi bozmak gibi olmasın ama kalemle boşuna uğraşmayın hiç bir işe yaramaz.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Aracınız yeni olduğu için boya farkı pek anlaşılmayacaktır.Tabiki iyi bir ustanın eline geçerse.Umarım arabanıza bunu yapanda sizin elinize geçer.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
arkadaşlar acayip derecede moralim bozuk daha 2 aylık arabamı kapı onunda sağ tarafını komple çizdiler anahtarla çekemeyenler çok elbette insanları anlamak daha da zor sanki birlikte çalışıp aldık o arabayı pasta bile işlemio yani o derece moralman çöktüm anlicanız...

Erkut bey aşağıda linkini verdiğim kalem belki işinizi kolaylaştıracaktır.Kullananların yorumları çok olumlu ama forumda kullananlar varsa bilgi verirlerse daha iyi olacaktır. Boyatmaklada uğraşmazsınız.

http://www.oto-cizikgiderici.com/kullananlar.html

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu
(düzenlendi)

Katılıyorum.Hatta eşek sudan gelince geri gönderip dayağa devam edeceksin.Geçmiş olsun.

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

Bunları yapanların hasta olduğunu düşünüyorum.

Geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Erkut bey aşağıda linkini verdiğim kalem belki işinizi kolaylaştıracaktır.Kullananların yorumları çok olumlu ama forumda kullananlar varsa bilgi verirlerse daha iyi olacaktır. Boyatmaklada uğraşmazsınız.

http://www.oto-cizikgiderici.com/kullananlar.html

Erdoğan bey bu ürün test edildi onaylandı ; hiçbir işe yaramıyor.. :p

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Aracımı alırken 3 parçada boya vardı, hiç dert etmedim. Büyük kazası (şaselere etki eden) olmadıktan sonra bence boya problem değil, artık buna alışmak gerekiyor. Benim sol kapıların ikisinde de belli belirsiz çizikler oluştu. Onları da vakit bulursam boyatacağım.

Siz de şimdiki fotolarını çekip boyatın olsun bitsin, sağlığınız yerinde olsun. Allah büyük kazadan beladan korusun. Selamlar

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Biran önce çiziği yaptırıp keyifle binmeye devam edin aracınıza.. :p

Bu insan görünümlü yaratıklar aramızda olduğu sürece başımıza gelicek malesef bu olaylar..

Yorum bağlantısı
Nail Kocaman

Aynı şey aracım 3 aylıkken benimde başıma geldi, Pasta cila vs. ile biraz görünmez yaptık ama genede gördükçe canım sıkılıyordu. Bu şerefsizler heryerde, yakalasam meslek sahibi yapacağımda.

Sıkmayın canınızı bence de önce fotolarını çekip sonra rötuş veya lokal boya olayına girin. Neticede araçlarımız hep sokakta, herkeste bu tür durumları yaşıyor satarken de fotolarını gösterirsiniz sorun olmaz.

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

çok geçmiş olsun,bence yaptırın kaskodan arabanızı binin keyfini çıkartın napalım araçlarımızı sırtlayıp eve mi taşıyalım hayret birşey ayrıca moralinizi bozmanın şu an aracınıza,size bir faydası yok o yüzden öyle olsaydı böyle olsaydı boşverin daha büyük zararlar olmaz inşallah ,yapanlar yaptıklarıyla kalır hak hukuk adalet nerde hani,çocuksa derler ki ya çocuktur yapar işte,neyse konuşacak çok şey var herkesin başına gelebilecek olay:ireful1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

büyük geçmiş olsun

o şerefsizlerin her yerini aracı çizdikleri gibi çizecen sonra tuz basacan yaralarına sonra tekrar çizecen başka yerlerinden tekrar tuz basıp saracan yaralarını bayıltana kadar devam edecen sonra ayıltıp devam etmek lazım bu işleme

tekrardan büyük geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

geçmişolsun sıkmayın canınızı,hergün arabayı o şekilde görüp can sıkacağınıza boyatın gitsin...

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

çoluk çocuk yapmış olsa eyvallah çocuk derim geçerim canı sağ olsun ama bu bariz bi şekilde itina ile çekilmiş bişi pasta cila yaptırdım üzerine ama yinede gözüküyo kalemleride kimse tavsiye etmiyo tek çare boyatmak kalıo herkese teşekkür ederim iyi dileklerim için

ama çizeni elime geçirsem yapıcakalrımı saymakla bitiremem kısa mesajada bile 160 tane karakter var bunu yapanda 1 tane yok

dedim ya sanki arabayı alırken çıkartıp cebinden para verdi kendim yapsam kaza falan hiç değilse derim benim arabam ben vurdum ettim ama bu tamamen yok yere işte sağlığımız yerinde diye kendimi teselli etmekten başka bi çare yok galiba servise götürüp boyatmak şu anda en mantıklısı gibi gözüküyo

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...