İçeriğe Yönlendir

Evdeki Karıncalarla Başım Dertte..

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Mehmet bey, arkadaşında dediği gibi kesin çözüm K-Othirine SC-50 alın, sulandırın cam sil şişesine koyun sıkın, koku leke ve tehlikesi yok, ben bir kez kullandım 5 senedir evde karınca nın ka sı yok, bunun yanında diğer böceklerde yok, alın keyfinize bakın.

Yorum bağlantısı

Abi al bundan birtane eczaneden 5 tl ye kökünü kazırsın garibanların.. ( Tuz eker gibi ek 5 dakika sonra hiçbirşey kalmaz)

Lokman abinin dediği bion karınca tebeşiride iyi iş görür..

Aynı üründen bende de var. Zemin katta oturduğumdan karıncalarla akraba olmuş durumdaydık, bu tozu girdikleri yerlere septim, şimdi hayırsızlar hiç uğrayıp hal hatır bile sormuyorlar. :D

Yorum bağlantısı
Talip İnal
(düzenlendi)

İlaçlama şirketlerine başvurun. Ben her yıl evi ilaçlatırım. Değil karınca,başka hiçbir haşere eve gelmiyor. Üstelik yaklaşık bir yıl etkili. Fiyat şirkete göre değişiyor. Antalya'da 30 - 50 TL arasında. Bu hafta sonu birşirkete 30 TL'ye yaptıracağım.

tarihinde Talip ?nal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Karıncaları gönderirseniz giden geleni aratabilir :)Berekettir derdi babaannem elleşmezdi.

Korkutmayın beni :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

E madem bu saate kadar çözemedin dua edeceksin şimdi bana :lol2:

Talk Pudrası al çıktıkları yere dök.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Herkes birşeyler söylemiş de...Benim bildiğim tuz serperler karıncaların geldiği yere, belli bir süre sonbra geliyorlar. Bir de şeker, çikolata, reçel vb. ağzı açıksa, kırıkları vb. varsa eksik olmuyorlar. Bunları bertaraf etmek lazım.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Herkes birşeyler söylemiş de...Benim bildiğim tuz serperler karıncaların geldiği yere, belli bir süre sonbra geliyorlar. Bir de şeker, çikolata, reçel vb. ağzı açıksa, kırıkları vb. varsa eksik olmuyorlar. Bunları bertaraf etmek lazım.

Ben söyledim ama dikkate alan olmadı :) Tuzu sevmez karıncalar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Önerim: küflü limon. Daha önce çok çözdü.

Eee. nasıl küflendireceğiz... ?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Limon dolapta bile küfleniyor abi...kes 5-6 gün bir poşet içinde hava almadan dursun küflenir.

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya
Evin her yerinde karıncalar görüyorum..

Bunlardan nasıl kurtulacağım..

3. katta ne ararlar anlamış değilim...

Çözüm ?

Ben herşeyi denedim olmadı.Bir süre sonra o ilaca bağışıklık kazanarak geri dönüyorlar.Evde hanımın kullanmadığı bir parfüm vardı.Geldikleri yere ondan sıktım ve 1.5 yıl oldu birtane görmedim.Parfümün markası benetton du.Inanılmaz ama gerçek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç
(düzenlendi)

Aslında Mehmet Bey karıncaları çok sevdi kurtulmak istemiyor. :)

Sadece limon suyu sıktı. Tuzunu biberinide ekerse tam olur. :unsure:

tarihinde Fahrettin Karako tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben herşeyi denedim olmadı.Bir süre sonra o ilaca bağışıklık kazanarak geri dönüyorlar.Evde hanımın kullanmadığı bir parfüm vardı.Geldikleri yere ondan sıktım ve 1.5 yıl oldu birtane görmedim.Parfümün markası benetton du.Inanılmaz ama gerçek

Hehe.. bu da ilginçmiş. :)

Aslında Mehmet Bey karıncaları çok sevdi kurtulmak istemiyor. :)

Sadece limon suyu sıktı. Tuzunu biberinide ekerse tam olur. :unsure:

Abi, acı çektirmek öldürmek istemiyorum... Gitsinler istiyorum..

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Öldürmeden zor giderler biraz karıncalar benim eski evde de vardı . Başa çıkamadım bir türlü evi değiştirdim kurtuldum...:)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Abi, acı çektirmek öldürmek istemiyorum... Gitsinler istiyorum..

Acı çekmeden sessizliğe bürünücekler, ne olduğunu bile anlamıyacaklar.. :) ( Tox serpme haşere ilacı )

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
:p güzergahlarına çok fazla olmamak kaydıyla halk adında tursil yani çamaşır deterjanı dökün o da olmazsa sirke limon karışımı onları kaçırır ha hiç olmadı bu karıncaların bağışıklılık sistemi çok güçlü ise sadece çıktıkları noktalara raid böceksavar kokusuz sıkın bu ilaç çok etkili bir tane bile bırakmıyor ne yazık ki temmuz ayı başında ben son çare olarak böyle kovdum karıncaları evden. şeker ve tatlı şeyleri ortada bırakmayın zira temmuzda 2 kilo şeker çöpe gitti son olarak kanatlı ve büyük olanlar var onlar yumurtlarsa o zaman bu iş tam şenlik oluyor karınca sayısı 1000 ise oluyor sana 10000 Allah muhafaza...Hadi Allah kolaylık versin, gazanız mübarek olsun şaka bi tarafa çok kararlı ve azimli hayvan bu karınca tam bir savaşa dönüyor bu iş... :D
Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
(düzenlendi)
Evin her yerinde karıncalar görüyorum..

Bunlardan nasıl kurtulacağım..

3. katta ne ararlar anlamış değilim...

Çözüm ?

Koskoca Mehmet özyürek üç beş karıncaya bakamadı'mı dediticen kendine yahu, elleşme biz göndeririz masrafları neyse.. :D

Mehmet, liderlerini bul, bağla bir sandalyeye, yüzüne ışık tutarak işkenceyle konuştur. Yakınlarını kaçırıp, gitmeleri ve dönmemeleri karşılığında serbest bırakacağını söyle. Son çözüm olarak, karınca mafyasını üzerlerine salabilirsin. :D

:p .Deli..

Karıncaları gönderirseniz giden geleni aratabilir :)Berekettir derdi babaannem elleşmezdi.

Mesela İstanbulun baş belası hamam böceği.. :D

tarihinde Cavit Do?an tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Acı çekmeden sessizliğe bürünücekler, ne olduğunu bile anlamıyacaklar.. ;) ( Tox serpme haşere ilacı )

Seni Serkan Toker'e havale ediyorum :)

Yorum bağlantısı

Mehmet abi biraz daha sabret, şurda kışa 1 ay kaldı, ondan sonra istesen de, numune diye arasan da bulamazsın hiçbirini :good1:

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

eve karıncayiyen al, kışın da kapıya bağlarsın, hırsız filan gelmez.

1248807859karincayiyen.jpg

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Galiba Mehmet Bey karıncalarla barış imzaladı.. :)

Boşa stres yapmışım... en güzeli buymuş :shok:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Limonlar hala ilk koyduğum yerlerde duruyor..

Karınca sürüleri görünmez oldu.

Tek tük görüyorum.. Onlarda deli dana gibi dolanıyor...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...