İçeriğe Yönlendir

İstanbul Pekbidolu Ziyareti

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
5-Yooo. Beğenmişsin alacağın arabayı. Ben zaten seneye satacam. Ağustos/2011'de bu araç yolcu.

4-Valla şu anda içiyorum :rolleyes: Yetişirsen 1 ay daha gider. Harmanlarla yaşatıyorum :D

1-Normal. Pahalı olan tünel. Tüneli dışardan geçersen 5 lira farkediyor. Bir kere kgs'de çok az kalmıştı. Üşenmiştim doldurmaya. Tünel yerine dağa çıktım. İsmail'in yerinde küfte yedim. Devam ettim.

2-Geçen haftaki bahaneni merak ettim.

3-Erkan'ın dükkana gittin ya :D

1- Hımm.. Ama ben dağdan geçsem, kesin 10 lira fazla yakardı bu araba :D

2- Misafirim vardı :p

3- Erkan, açmayalım o konuyu... :D

4- Ayır bi atımlık be...

5- Sen ola hayrola...

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

mehmet abi arkadaşın arabayı güle güle kullansın çağlar abi bi tane dir eski aracım sel de kaldığı zaman az yardımı olmadı bana durmadan arayıp rahatsız ettim arkadaşıma 2 adet mondeo aldık yaptıkları iyiliği akrabam yapmaz iyiki tanıdık kendisini iyiki varsın çağlar abi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ama bana verdiği arabada yaptıkları unutulmaz. Denize düşmüş, pertten toplama, çift şasi kaynaklı aracı bana boyasız diye verdi :D

Hehe.. :rolleyes:

Benim bi aradığımda da, bugün gelme.. tavanı boyuyorum.. macun kurumadı henüz diyordu :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sorsana ona kaputta boya var mıymış :rolleyes:

Varmış... Cam suyu leke yaptı diye boyamış :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Hani Mehmet abimizde adam gibi adam yani şimdi. Hayırlı olsun. Çağlar abide yabancıya gitmediği için kolay vermiştir arabayı. Yoksa kolay kolay verilecek araç değildi :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tünelin 5 lira farkettiğini ben ilk icat edildiğinde farketmiştim...Üşenmesem dağı kullanacağım ama olmuyor işte...:rolleyes:

Arabaya yeni sahibi güle güle binsin, kazasız belasız..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hayırlı olsun emmi, benzin dahil fiyatı ne oldu pekbidolunun?

Valla fiyat çok karışık... Bi hesaplıyorum 25, Bi de hesaplıyorum.. 21500 ;)

Hani Mehmet abimizde adam gibi adam yani şimdi. Hayırlı olsun. Çağlar abide yabancıya gitmediği için kolay vermiştir arabayı. Yoksa kolay kolay verilecek araç değildi :)

Valla zorla sattı diyebilirim.. İnşallah pert kaydı falan yoktur :D

Yok be. Bir senedir ilandaydı. Satamamıştı :D

Sonuçta haklısın :D

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin
Fluance'ı vermez şimdi.. Hevesini bi alsın :D Ama Çağlar takasa girmez be..

O zaman şöyle yaparız benim arabayı kapının önüne bırakırım 2-3 ay sonra gider geri isterim. ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
O zaman şöyle yaparız benim arabayı kapının önüne bırakırım 2-3 ay sonra gider geri isterim. ;)

En az yarısını boyar.. Demedi deme :D

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Ağız tadıyla biner inşallah.

Böyle alış-verişe de, alan-satana da can kurban.

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin
En az yarısını boyar.. Demedi deme :)
Yapar. İşin kötü yanı bu yarısının içine tavanı da alır :D

:p:D:p

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, çok yaktığı malesef bir gerçek ama demokrasilerde çareler tükenmez :lol:

Bu arada reel ve kipa bana çok uzak kaldığı için bugün bi yerde (bakkal) Niğde gazozu buldum. Ancak şişesi 1.5TL olduğunu duyunca hevesim kursağımda kaldı :(

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hayırlı olsun, çok yaktığı malesef bir gerçek ama demokrasilerde çareler tükenmez :(

Bu arada reel ve kipa bana çok uzak kaldığı için bugün bi yerde (bakkal) Niğde gazozu buldum. Ancak şişesi 1.5TL olduğunu duyunca hevesim kursağımda kaldı :(

Demokrasi, yarın bu yakıt tüketimine bir çözüm bulacak :lol:

Resmen kazık...

Ben en pahalı 75 kuruş gördüm buralarda..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Brc taktır abi :( 3-4 sene kalırsa müşteri oluruz belki :lol:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Brc taktır abi :( 3-4 sene kalırsa müşteri oluruz belki :lol:

Teleflex çok uzak olduğu için, BRC takılıyor...

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Demokrasi, yarın bu yakıt tüketimine bir çözüm bulacak :lol:

Resmen kazık...

Ben en pahalı 75 kuruş gördüm buralarda..

-Satıyorsunuz demek :(

-Almadım zaten ben de okulda 75kuruşa alıyordum.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hayırlısı olsun. Ben İlk bindiğimde demiştim, Bu focus farklı, ne ses var ne bişey diye. Çok güzel bir araç hayrını Görsün Tekin Bey.

Bu arada LPG montajında sorun yaşanabilir. Kesin Çağlar Abi LPG için bir önlem almıştır :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hayırlısı olsun. Ben İlk bindiğimde demiştim, Bu focus farklı, ne ses var ne bişey diye. Çok güzel bir araç hayrını Görsün Tekin Bey.

Bu arada LPG montajında sorun yaşanabilir. Kesin Çağlar Abi LPG için bir önlem almıştır :D

Teşekkürler Onur..

Lpg montajı bitti.. Sorun yaşanmadı ki Muhtemelen Çağlar ihtimal vermiyordu :lol:

Noterler çalışmadığı için İstanbul'da satışı alınamamıştı..

Dün bu iş de halloldu..

Pazartesi günü de muayeneye girer ve yeni ruhsatı alınır..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...