İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Harita Güncellemeleri

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Garmin de naviextras ile güncelleniyor değil mi ?

Naviextras tan mı bakıyorsunuz.. ?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Aksüt

Güncelleme ücretletti şeklinde yazıyor. Next ile yazıştım. Üzerinde yapılan ekstra kurulumlar buna neden olabilirmiş. "Getirin düzeltelim." dediler.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Cihan Yetişken2

Ne zamandır güncelleme yapmıyorum ben de hakikaten hangi harita var ki şu an

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Başarsoftta, 2011 07 var... Yani bu yılın 2. haritası...

Yorum bağlantısı
Barış Çelik

bende şuan var duble din navitek yükledim igo8 navitech navigasyon yazılımı yükledim kendim içinde 5 ayrı ses var 5 bayan bir laz var :) en güzeli laz ama :) ula uşağum hayırlı yolculuklar dikkat et ha :) filan diyor çok komik :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Başarsoftta, 2011 07 var... Yani bu yılın 2. haritası...

2011.07'de kavşaklardaki mavi tabelaları gösteriyor, bana çok hoş geldi :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Telefonum üzerinden güncel yazılımı ile ovi maps navigasyon kullanıyorum. Yol boyu telefon kullanımımı sınırlasa da, harika bir iş çıkartmışlar. :good1:

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Q1 de de vardı... ;)

Benim çan çin çon da aldığımdan beri var :D

hatta istersem kafma göre skin ekleyip değiştirebiliyorum. arkadaki manzarayı karlı bir orman veya bir şehir görüntüsüne büründürebiliyorum :)

Telefonum üzerinden güncel yazılımı ile ovi maps navigasyon kullanıyorum. Yol boyu telefon kullanımımı sınırlasa da, harika bir iş çıkartmışlar. :good1:

Benim telefonda da igo var beni hiç yarı yolda bırakmadı. Eda ile yolculuk büyük bir zevk :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Güncelleme varmı diye bende bağladım bilgisayara navigasyonu ; bir baktım ömür boyu yazmaya başladı ; birde güncelleme vardı onuda yükledim..

Piranha, ya karıştırdı kimin ne kadar güncellemesi olduğunu ; yada herkese ömürboyu yaptılar bu işi..

Normalde geçen sene bitmesi lazımdı 1 yıl uzatmışlardı ; şimdide ömür boyu yazıyor.. İnşallah cihazın ömrü uzun olur :p

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Q1 de de vardı... ;)

ordu'daki mavi tabelaları göstermiyordu :) bizim buralar uzak kalıyor bazı yeniliklerden :) daha çevre yolumuz bile yok, saat 16'dan sonra büyükşehirleri aramıyoruz :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Selçuk Keleş

Ben de ilk çıktığı sıralarda yüklediğimi hatırlıyorum. 2011-07 olması lazım.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Bilgisayarıma naviextras toolbox yükledim en son 2011-7 var diyor. 2011-10 nu göstermiyor.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ilginç bir durum, harita üretecisinin sayfasında olmayan burda nasıl olmuş anlamadım.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Beyler bu siteye girin http://www.baytekin.com.tr/

Sonra sag alta bakin orda yeni harita logosu var 2011-10 o yeni harita iste

Garmin'in sitesinde 2011-07 var orayi guncellememisler

Evet site var gördüm fakat üyelik istiyor iki hafta önce üyeliğimi yaptım fakat geri dönüş olmadı ve giriş yapamıyorum.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Toolbax'ı beklemek cihaz lisansı açısından daha doğru olabilir. Biraz önce baktım. Henüz yayında değil.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Toolbax'ı beklemek cihaz lisansı açısından daha doğru olabilir. Biraz önce baktım. Henüz yayında değil.

Henüz bir güncelleme olmadı. Gecikme gözlemi, tahmini olan var mı?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Hasan Aksüt

Henüz bir güncelleme olmadı. Gecikme gözlemi, tahmini olan var mı?

Hala hareket yok. Ya da var ama benim haberim olmayabilir mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...