İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Harita Güncellemeleri

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Hasan Aksüt

Ben toolbox üzerinden Next cihazım için henüz bir güncellemeye ulaşamadım. Sizin cihazınız nedir?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Başarsoft 2011.10 harita sürümü şuan Toolbox ile yayında.

hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yükleyim mi abi. denedin mi. .sorunlu falan olmasın

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

İşten eve gelirken test ettim; sorun yoktu. Her kavşakta tabelalar çıkıyor ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Yükleyim mi abi. denedin mi. .sorunlu falan olmasın

Birkaç gün sonra yüklemek daha mantıklı olur gibi :nea: . Yola çıkacaksın sonra Diyarbakır üzeri dolaşıp gelme :unsure2:

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Yükledim, ama sanki cihaz (Next 828) biraz yavaşladı.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

emmi deneme imkanım olmadı.

Selçuk dosyaların boyutu gün geçtikçe büyüyor. onla olabilirmi diyeceğim :) yarın 100 mb ye çıktığı zaman ne olacak peki?

ondan değildir ozaman? kendi soruma kendi cevabım, nasıl ama :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Birkaç gün sonra yüklemek daha mantıklı olur gibi :nea: . Yola çıkacaksın sonra Diyarbakır üzeri dolaşıp gelme :unsure2:

Yükledim... İstanbula doğru şöyle bir baktım sağlıklı çalışıyordu...

Ben en iyisi eski haritayı SD karta kopyalayayım yedekte dursun ;)

Yorum bağlantısı
Erkan Kıyak

Cep telefonumuzdaki navigasyon programının haritasını 2011.10 ile olanıyla nasıl güncelleriz? (Android telefon, iGo navigasyon ve şuan 2011.3 başarsoft harita yüklü)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

iGo orijinalse ve güncelleme hakkınız varsa haritayı indirip, telefondaki eski harita dosyasıyla değiştirmeniz kafi. Ancak başka yöntemle yüklemişseniz, haritayı da yine başka(!) yollarla temin etmeniz gerekli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Bende biraz önce yükledim.bakalım yeni harita nasıl...

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Geçer not almışsa bizede yenisini yüklemek düşer.Teşekkürler Emmi. :bravo::flowers:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Sani Gerşon

Vakti olmamasına rağmen benim piranha için bir güncelleme yayınlanmış. Haritadaki bazı hatalar giderildi diye. Bakalım, deneme imkanı daha bulamadım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Barış Yiğit

Cep telefonumuzdaki navigasyon programının haritasını 2011.10 ile olanıyla nasıl güncelleriz? (Android telefon, iGo navigasyon ve şuan 2011.3 başarsoft harita yüklü)

Hocam gördüğüm kadarıyla igo için bugün 2012 q1 güncellemesi yayınlanmış nihayet.Ben de android tabletim için bekliyordum haberin olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gündüz Can Yılmaz

Ben de şimdi indiriyorum güncellemeyi. Gerçi bir süredir zorunlu istirahatteyim, test etme imkanım yok ama önceki hatalı güncellemede boyut düşüyordu, bunda en azından 20 mb artış var :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Atak
Yükledim bende birşeyler .. :)

Geçen yıl Bursa Vatanbilgisayardan aldığım piranha 5'' navigasyon cihazını kablosunu kaybettiğim için güncelleyemiyorum,başka yolu varmıdır?

Yorum bağlantısı
Gündüz Can Yılmaz
(düzenlendi)

Hocam şu araç şarzları satılıyorya her telefona uygun olanlarından 10-12 uçlular. Onlardan almanız sizin için kafidir ama çin malı olduklarından kablodan dahi kar etmeyi düşünüp usb kablolarının standartlarını bozup sadece elektrik hattı kullanmış olabilirler. Standart giriş çıkışlı olduklarından muhakkak temin edebilirsiniz o kabloyu.

http://piranha.com.t...ge_id=95#page_1

burada 15 lira yazmışlar ama yol üzerindeki elektronikçilere navigasyonunuzla gitmenizi tavsiye ederim.

http://urun.gittigid...-kablo-57898224

burada da var. 5 pin giriş, navigasyon, kamera, mp3 çalar vs. bir çok yerde bu kullanılıyor. sizin kablo da bu olmalı.

http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/5-pin-usb-kamera-mp3-mp4-mp5-kablosu-55991497

bunun kargo daha bedava imiş.

Biri beyaz biri siyah, tercihinize kalmış.

tarihinde Gündüz Can Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Geçen yıl Bursa Vatanbilgisayardan aldığım piranha 5'' navigasyon cihazını kablosunu kaybettiğim için güncelleyemiyorum,başka yolu varmıdır?

Gündüz bey uygun ürünler bulmuş ;)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Göktürk

Gençler igo myway android uygulama için polonya haritası nasıl buluruz? ücretli ya da ücretsiz. (yazılım ücretsiz! çünkü ücretlisini alacak link hiçbir yerde yok 320x480 ekran).

Yorum bağlantısı
Gündüz Can Yılmaz

Mehmet bey bildiğim kadarı ile çözünürlük farketmiyor. http://ilix.in/k4XeI burada Europe 2011.Q4 haritaları var. Haritaların özelliklerini, versiyonları bilmiyorum ancak myway için olduğu yazıyordu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...