İçeriğe Yönlendir

Yeni Klavye Mouse Setim

Sani Gerşon

Recommended Posts

Murat Dere
Bu ne ya?

Uzay mekiği gibi.

Kaç para bu?

Alper sen bunlardan anlarsın. Özelliklerini okudun mu? Yani parası çok değil. 1 seneyi geçti alalı. 100 küsur liraydı ama net hatırlamıyorum. Faturasına bakmam gerek. :seytan:

Ek: Şimdi baktım hepsiburada'da 153 liraymış

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Sıradan pi lde değil 10 kata kadar daha uzun ömürlü kullanıyorum :D acaba geceleri pilini mi söksem :seytan:

Yan plastikleri yumuşak güzel ama soyuluyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun, en süper markalardan birini almışsın, lojitek gerçekten iyidir, bendede nano mauslardan var alalı 7-8 ay oldu pil hala full, üsper hassas sorunsuz, yıllarca kullanırsın banamısın demez.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Abi microsoft emekli olmuyor, mouse 01 üretimi, klavye 05 üretimiydi :)

Klavyede 98 den kalma çalışanlar tanıyorum :)

O da artık suyunu çıkartmış, 98 model klavye kullanılır mı ? :) Dediklerinde sanırım haklısın benim microsoft takımı bile bana 5 senedir dayanıyorsa, ki ilk aldığımda üzerindeki yazılar silinir diye korkmuştum. Güzel tarafı duracell kalem pil ile uzun süreli kullanım imkanı vermesi sanırım. Klavye 6 ay fare 4 ay gibi gidiyor. Yine de bir çılgınlık yapıp yeni sete geçmemin vakti geldi. Tekrardan Güle güle kullan. :nazar:

tarihinde Burak Erdin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bilisimci olunca, klavye ve mouse bizim icin cok kullandigimiz el aletleri yerine geciyor o yuzden paraya genelde kiyiyoruz, o yuzden bence verilen para son derece normal, bazen aldigim laptoplarin klavyelerini begenmeyip (su an kullandigimda mesela) kendime ozel klavye yaptirip degistiriyorum. bazi tuslar o kadar sacma yerlerde oluyor bazi klayvelerde tus hissi o kadar kotu oluyor ki, baska care kalmiyor efektif kullanim icin.

Sani gule gule kullan. Eger bununla counter felan atarim diyosan 6 ay pil omru son derece zor kardesim bastan soyleyeyim.

Muhlis, counter'ı bırakalı 3 sene olmuştur. Artık kafeye gidip oynamadığım sürece evimde oynayacak vaktim yok. Bu arada notebook'lar için klavye sticker'ları var. Onları denemeni önerebilirim. Teşekkür ederim bu arada :)

O da artık suyunu çıkartmış, 98 model klavye kullanılır mı ? :) Dediklerinde sanırım haklısın benim microsoft takımı bile bana 5 senedir dayanıyorsa, ki ilk aldığımda üzerindeki yazılar silinir diye korkmuştum. Güzel tarafı duracell kalem pil ile uzun süreli kullanım imkanı vermesi sanırım. Klavye 6 ay fare 4 ay gibi gidiyor. Yine de bir çılgınlık yapıp yeni sete geçmemin vakti geldi. Tekrardan Güle güle kullan. :nazar:

Teşekkür ederim. Verecek 209TL'niz varsa, verilebilecek tek klavye mouse seti budur bence :)

Hayırlı olsun, en süper markalardan birini almışsın, lojitek gerçekten iyidir, bendede nano mauslardan var alalı 7-8 ay oldu pil hala full, üsper hassas sorunsuz, yıllarca kullanırsın banamısın demez.

Teşekkür ederim, en son aldığım logitech mouse'um gibi bunuda evdek dinamit ikili (annem+temizlikçi) halletmezse, uzun süre gidecektir :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...