İçeriğe Yönlendir

Bilgisayarım Kameramı Ve Flash Diski Tanımıyor

Fahrettin Karakoç

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Oktay.. Soğutucum bu..

Bulabilirsen, olursa 3 kablolu anakarta takabileceğim, yani devrini kendi ayarlayacak bişey bulmaya çalış...

Bulamazsan standart 12 volt bir fan bul..

Bu arada 10 santim değil 9 santimmiş..

img2654m.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

emmi iyi seçim yapmışsın colermastera benziyo gibi.bunların fanları sogutucusu kadar iyi degil.bendede yatıyor.yanıma alıcam seçersin.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

aslında marka farketmiyor emmi hepsinin fanları kötü.fanı iyi olanlarında fiyatı iyi onlarda bilyalı fan mecut.

ben intelin prescot işlemci fanlarını takıyordum ondanda getireyim.son derece iyi üflemesi harika hesaplanmış fana sahip.amd nin kendi fanı bile oyuncak fan gibidir.intelin fanları işe yaramaz celeronlarda bile kaliteli geliyor.ama yeni nesil işlemcilerde ısı sorunu azaldıgı için fanlarda kaliteyi bozdular sevmiyorum.amd am2 am3 orjinal fanlarda berbat hala.nedeni ise bu işlemcilerde ısı yok nerdeyse.tam yükte bile 38 derece civarı.fanda haliyle devirsiz.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benimki deli gibi ısınır..

İyi bir soğutucu ve iyi bir fan takmam şart...

Yorum bağlantısı
Misafir
Benimki deli gibi ısınır..

İyi bir soğutucu ve iyi bir fan takmam şart...

4 tane uyacak fan ayarladım

bir tanede intelin ayarladım.kullandıgın kasa mini tower degil demi.işlemci fan üzeri açık serbest.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
4 tane uyacak fan ayarladım

bir tanede intelin ayarladım.kullandıgın kasa mini tower degil demi.işlemci fan üzeri açık serbest.

Yo kabi kasam bu

İşlemcinin üstüne 5 santim yüksekliğinde 11-12 santim genişliğinde fan takabilirim..

Tabi uygun olanı 9 santim..

159167_1.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

asusun en sevdigim kasalarından güzelll.

iki tane 9 cm lik var.

geriside devri yüksek fanlar ve bakımlarınıda yaptım.önemli olan pervanesi yani yapragın şekli o yüzden seçtim yarın veririm.montajını sen halledersin.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...