İçeriğe Yönlendir

Röno Kanguru Takla Atmaya Ramak Kala

Ali Elöver

Recommended Posts

Eray Sireli

Temmuzda tatile çıktığımda otobanda antep adana arası bir yerde nasıl olmuşsa yolun sağ şeridinde ters dönmüş duruyordu kazanın yeni olduğu belliydi içindeki aile çıkmış kenarda ağlıyordu, indik yardım etmeye çalıştık, çok kötü bir durum....

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Bu arada 3 ticaride ESP donanımlı, ama Rönodaki pek iyi çalışmıyor galiba. Laylon Röno Çaylar Buyur Beycim gör seçtiğin markanın ürünlerini...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

reno nun neyi iyiki kangoo su iş yapsın :). Halbuki akrka koltukları yatıp bir anda arkası 1.80 cm olabiliyordu ve çok hoşuma gitmişti.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

İyi de citroenle aynı araç olmasına rağmen fark neden? Bana biraz reklam kokan hareketler gibi geldi. Ki fransızdan nefret eden bi adamım. :)

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)
İyi de citroenle aynı araç olmasına rağmen fark neden? Bana biraz reklam kokan hareketler gibi geldi. Ki fransızdan nefret eden bi adamım. :)

aynı değilki, peugeot partner ve citroeninki aynı, kango farklı ...

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Citroenle Pejo aynı araç, Kangoo baya farklı onlardan..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

10larca vasıta aldın sattın, Samsung ile Röno yu ayırt edemiyon :i-ih:

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

Taklada hava yastığının açılmaması normal olan da kangoo 50 ile takla atıyorsa Doblo kangoodan daha iyi ol tutuyor demekki :i-ih:

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)
Taklada hava yastığının açılmaması normal olan da kangoo 50 ile takla atıyorsa Doblo kangoodan daha iyi ol tutuyor demekki :)

Elbette Doblo kangodan daha iyi yol tutuyor. Aslında ikiside tutmuyor ama doblo daha iyi dokunuyor diyelim :spiteful: Kango içler acısı...

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Bir de fransız derler. İkisininde arkası kalkıyor valla. Baksanıza caddy'e panter gibi maşallah

Yorum bağlantısı
Yasin Balım
Bir reno bunların canını fena acıtmış acısı da hala çıkmamış :lol2:

bencede, yeterki reno nun bir şeyini görsünler topyekün hücum!!!!!!!!!!!!! :good1:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Reno bu normaldir, bu tür araç alacaksanız yeni doblo çok daha iyi, mazot sıkıntınız yoksa connect dahada iyi.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş
Reno bu normaldir, bu tür araç alacaksanız yeni doblo çok daha iyi, mazot sıkıntınız yoksa connect dahada iyi.

Connect in yol tutuşu gerçekten çok iyi ama yakıtı içler acısı , geçen ay kayınpederimin aracı ile Rizeden geldik uzun şasi olanla 100-110 km gibi giderek bir depo ile 650-700 km yi geçemedik maalesef :lol2:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Bir reno bunların canını fena acıtmış acısı da hala çıkmamış :lol2:

Bencede :good1:

Ben 2 seneye yakın 2 ayrı model renoyu aynı anda kullandım, nefis arabalardı.

Millet hasta olmuştu Közkanat toplantısında Megane 2 HB'in donanımına, temizliğine...

Hatta Can senin yigene verecktikde 1.4 16 V Clio'yu, son anda telefon konuşmamıza istinaden vazcaydık :vandal:

Tek sorunum ateşleme bobini oldu 2 modelde de, onlarda para değildi 35-40 tl falandı serviste.

Ali Cihangir, kaç tane renon oldu ??? Ruhsat sahibi olarak ?

Bence TR'in en sağlam araçlarını Reno üretir.

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Ben kendi aracımla 5 litreleri görüyorum şehir dışında.

Kilo 1600 kg.

Motor 1.8

Bu durumda fordun teknolojisi hiç de fena değil kendi sınıfına göre, connectin çok yaktığı bence şehir efsanesi :lol2:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Fordların alayına İSYAN... O zamanlarda da Ford F2 Ghia bile olsa, Megane 2 HB'in donanımına yaklaşamıyordu.

Anahtarsız kartla çalıştırma.

Orjinal xenonlar,

Kpmple cam tavan ve sunroof.

Otomatik katlanan aynalar

lastik basınç sensörleri vs vs vs....

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Bu belirttiğiniz donanım yol tutuşa, güvenliğe, sağlamlığa oranlarsak tercihim yine ford olurdu. Benim kriterlerimde janjanlık daha alt sıralarda, hiç birimiz markalardan kazanç elde etmiyoruz benim şahsi fikrim böyle.

Bir de fordun sanki şöyle bir mantığı var, benim markam sağlam olsun yolda bırakmasın varsın konforsuz olsun varsın 3 kuruş fazla yaksın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...