İçeriğe Yönlendir

Autoshow 2010 Fotoğrafları

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Otoşov fuarına gidenler bi zahmet foto çeksinler ve buraya paylaşsınlar mümkünse. Özellikle uzaktan bir araba yanında hostes şeklinde olmayıp, yakın çekimler ve motor vs çekimleri çok makbule geçer. Lütfen "çok iyiymiş" vs tarzında yorum yazıp konunun takibini zorlaştırmayalım.

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

bugün 100 e yakın poz çektim biçoğunda hostes ve ben varım benim ve hostesin olmadığı resimlerdede inanılmaz kalabalık yüzünden sade bi çekim yapmak çok zordu.oyüzden bu konuya dediğiniz gibi bi resim atmak için elimde resim kalmadı en iyisi ayrı bi konu açayım ben :unknw:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
bugün 100 e yakın poz çektim biçoğunda hostes ve ben varım benim ve hostesin olmadığı resimlerdede inanılmaz kalabalık yüzünden sade bi çekim yapmak çok zordu.oyüzden bu konuya dediğiniz gibi bi resim atmak için elimde resim kalmadı en iyisi ayrı bi konu açayım ben :)

:kafa::spiteful:

Hostesli niye olmasın ki hatta bolca hostesli olsun bence , hostesler otomobil fuarlarının vazgeçilmezidir ve otomobillerden daha çok ilgi çekerler :f1:

+1000

Yarın bende gidicem . Bol bol çekerim hostesleri , amann arabaları :(

Yorum bağlantısı
Cem Boneval
(düzenlendi)

Ben başlayayım...

Sadece yeni Focus'a yoğunlaşalım.

Autoshow'dan tüm fotoğraflar, ama küçük bir hile ile bunlar Paris fuarından 10 Ekim'de ziyaret etmiştim.

Önce Sedan

Önden

tarihinde Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Boneval

Sıra Hatchback'te

Önden

Bu arada fark ettim ki Hatchbak'i detaylı fotoğraflamamışım.

Ama olsun az sonra ST gelecek, o fikir verir :)

Arka detayı

Bu da siteyşın...

Önden

Az yandan

Tam yandan

Arkadan

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Ford , fiesta da yakaladığı çizgiyi sürdürecek sanırım.

Yorum bağlantısı
Hakkı Taşcı

Yeni Focus sedan en abartısız tabirle süper ötesi olmuş.

Yorum bağlantısı
Cem Boneval

Biraz da iç mekan

Biraz daha detay

Ve nihayet 6 ileri

Bu da kalbimin sultanı :jedi:

Başka bir açıdan

Ve daha başka bir açıdan

Bu da normalde yolda en sık göreceğimiz açı :D

Yorum bağlantısı
Cem Boneval

Eh ne dersiniz, slogan pek boşuna değil, değil mi?

İlginç olan bu modellerde hiç 3 kapı olmayacak olması, en azından şimdilik!

Yorum bağlantısı
Cem Boneval

Konuyu açan arkadaş yorum yapmaya izin vermediği için görüşlerimi yazamadım :jedi:

Kısaca Fiesta'yı sevenler yeni Focus'a bayılacaklar.

Başka ilginç araçlar da var ama önce bir Istanbul fotoğraflarını görelim, eksik kalırsa sonra tamamlarım.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

En az iki sene boyunca alışamayacağım bir kasa olmuş . Beğenmedim , Focus 2 nin çizgisi gitmiş resmen :jedi:

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Sedan beklediğimden daha güzel olmuş...Arkası da Mondeo olmuş...Güzel olmuş...İçi çok karışık görünüyor ama ben sevdim...Yandan görünüş olarak da çok yüksek görünüyor...Yay lazım... :jedi:

Kaputtaki o logo girintisini beğenmedim...

Yorum bağlantısı
Turkay Enez
(düzenlendi)

Focus 2:

93b612b0.jpg

Focus 2,5:

8673ced2.jpg

Focus 3: Km saatleri bana Uzay yolundaki "Ms Spark" ı hatırlattı (Yaşı tutmayanlar için, kepçe kulaklı yarı insan yarı uzaylı bir kişi). Bu ne rezil bir görüntüdür. Şeytan kulağı gibi.

1e15edde.jpg

Benim yorumum: Geçmişte Focus 1, şimdi Focus 2 kullanan ve Focus 2,5 u beğenen bir kişi olarak, Focus 3 ü hiç beğenmedim...

Hem de hiç beğenmedim. GÖRÜNÜŞTEN BAHSEDİYORUM...

tarihinde Turkay Enez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Necati Dur
(düzenlendi)
Bu da normalde yolda en sık göreceğimiz açı :vreka:

post641288427684thumb.jpg

Bende ön kısmını beğenmedim ama genelde bu açıyla göreceğim için sıkıntı yok :party2:

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Üstad eline sağlık...

Ben focusu beğendim.. sizlerde zamanla alışırsınız, seversiniz... Aynı şeyleri 2,5 için de söylemiştiniz..

Bir de canlı gözle görmek farklı.. dokunmak farklıdır..

Fotoğaflar her şeyi anlatamaz..

Cem abi sen sevdin mi.. Bu önemli bizim için, çünkü gördün ve dokundun...

Mehmet Hocam.. yorumsuz sadece fotoğraf demişsin ama...

Görüldüğü gibi bu işler yorumsuz olamıyor..

Resimleri buraya yükleyip, başka konuda da yorumunu yapmak zor.. Alıntı yapmak işaretlemek göstermek ve yorumlamak gerekir...

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Bir akımın içine bu kadar mı edilir???

Focus I in, II nin oluşturduğu akımdan eser yok. Hele ST. ST likle alakası yok bence. Kia nın, hyundai nin bazı araçları bu ST den daha sportif duruyor. RS tarzı bir tasarım beklerdim kendilerinden ama ST de hayal kırıklığı oldu benim için. Bu kurbağa tipli arabayı sırf ford amblemi var diye beğenecek değilim. Focus benim gözümde bitmiştir.

Alana hayırlı olsun, güle güle kullansın.

demedi deme , sen bu arabayı alırsın

bak demedi deme !!! :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir akımın içine bu kadar mı edilir???

Focus I in, II nin oluşturduğu akımdan eser yok. Hele ST. ST likle alakası yok bence. Kia nın, hyundai nin bazı araçları bu ST den daha sportif duruyor. RS tarzı bir tasarım beklerdim kendilerinden ama ST de hayal kırıklığı oldu benim için. Bu kurbağa tipli arabayı sırf ford amblemi var diye beğenecek değilim. Focus benim gözümde bitmiştir.

Alana hayırlı olsun, güle güle kullansın.

parmacığım yorulmasın diye alıntı yaptım :D Bkz: Kia Magentis, nefis olmuş...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben nedense her tipini beğendim. 2.5 tan sonra iyi olmuş. f1 ve f2'nin gönlümdeki yerleri bambaşka :)

Başka resimler yok mu. Paris'te kabul olunur :rofl:

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

bence araçların hepsi güzel olmuş. hele station wagona bittim desem yeridir. sanki klimapetekleri küçül olmuş biraz. iç dizayna da göz alışacak zamanla.

tarihinde Osman Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...