İçeriğe Yönlendir

Clio Hb 1.416v Executive 20.ci Yıl Özel Seri

Misafir

Recommended Posts

Tamer Topaç
:) Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileklerimle. 1.2 almadığınız iyi olmuş, hele otomatik almadığınız çok iyi olmuş.
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Çok güzel araba süper motor. :D

Benim 2001 Clio Rxt 1.4 16v de aynı motor vardı. Tabi o hafif kasayı uçuruyordu, ama bunuda sorunsuz sıkışmadan taşır.

Yorum bağlantısı
hayırlı olsun :D iyi bir seçim olmuş bence.. navigasyonu kullanmışsınızdır mutlaka, memnunmusunuz? işlevi nasıl acaba?

Berk bey:

Navigasyon'u güncellemeden sonra, daha kendine geldi. İşlevi fena değil, ancak yinede bu parayı hak etmiyor. Piyasada satılan cihazlar hem fiyat olarak uygun hemde daha kullanışlı özetle idare eder diyebilirim.

Hayırlı Olsun ;)

Teşekkürler.

hayırlı olsun burak kazasız belasız kullanman dileği ile....

Her ikimiz içinde, iyi dileklerin için teşekkürler. Ben hiç collection focus'a binmedim biliyormusun? :)

Hayırlı olsun Burak, alınmışa başka birşey denemez: kazasız belasız kullanırsın inşaallah.

Ayhan abi, her türlü yoruma açığız problem yok. Bakalım uzun vade de ne gibi sorunlarımız olacak. Teşekkürler.

Hayırlı olsun Burak abi. Maşallah nazar değmesin çok güzel.

İyi günlerde kullanmak nasip olsun. :)

Forumda ıslatma yapmamız lazım artık bu kaçıncı sıfır araba oldu. :p

Emre:

Bir fotoğrafçı lazım bana, bu işlerden pek anlamıyorum. : Teşekkür ederim, ıslatalım çok sürmez ben bir ankara yaparım. Olmadı bir yıkama günü yaparız. :D

Şaka bir yana bir org. daha olsa da görüşsek bahaneyle arabaları da çıkartırız aradan.

hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız inşallah.

2 ay kadar önce bende dolaştım o galerileri. toyota da içine girmediğim araba açmadığım kapı kalmadı bir kişi de gelip buyrun demedi. (kılık kıyafet de fena değildi ama) :rolleyes:. renault ve skoda da ilgi alaka gerçekten iyiydi, her iki galeride kalabalık olmasına rağmen.

Yasin bey:

Açıkçası bizim kıyafet günlüktü ama bu bir seçim kriteri olamaz, sonuçta parayla imanın kimde olduğu belli olmaz derler. Ben hem para vericem hemde ilgi alaka görmeyeceğim yok böyle bişey. Eğer bir mal satacak isen beni memnun etmek zorundasın, arabayı aldığım satış temsilcimi aradı geçenlerde bir problem varmı diye yok dedim. Sıkıntı olmasına gerek yok muhabbet için bile arayabilirsin beni demesi bile hoşuma gitti. Allah herkese daha iyilerini nasip etsin. ;)

Ahan da gördüm :) Hayırlı olsun bu fiyata bu kadar olur, iyi-kötü yanlarını iyi tespit etmişsin, fazla zorlamadan kullan sorun çıkarmaz, bir dahaki aracın çok daha üst sınıf olur inşallah, navigasyon olmasıda ayrı güzel, tekrar hayırlın olsun.

Not: Ford servisleri hakkındaki tutumuna aynen katılıyorum, vw da fordu da aynı bunların, alırsan al almazsan banane tutumundan nefret ederim.

Ali abi:

E iyi yaptın görmekle :) Abi zaten objektifim aracı biliyorum bana göre + - lerini çıkarttım, birde uzun yıllar ki bu en fazla 4 yıl sorun çıkartmazzsa hiç bişey olmaz. Üst sınıf'a geçmeyi bende çok istiyorum, özellikle bundan sonraki aracım dizel olur. Bana katıldığın için çok teşekkürler, servislerde satışta paramızla rezil oluyoruz.

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.. :good1:

Çok teşekkürler.

Burak güle güle kullan.. :nazar: :nazar:

Ersen abi teşekkür ederim. ;)

Çok güzel araba süper motor. :nazar:

Benim 2001 Clio Rxt 1.4 16v de aynı motor vardı. Tabi o hafif kasayı uçuruyordu, ama bunuda sorunsuz sıkışmadan taşır.

Ali abi, bahsettiğin kasanın 1.6 8v 90hp olanı bile çok deli giderdi. Tek sorun frenleri biraz zayıftı. Bunun ağırlığı 1220kg ama motor fena değil. Özellikle yakıt tüketimi benim için harika, onu seçmemdeki en büyük etken özel seri olmasıydı. Standart olsa büyük ihtimal başka bişey almıştım. Ali abi güzel yorumların için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Bunu anlamak için, 1 defa da olsa o tutumu yaşamalı ;) , ben gayet net anlıyorum.

Çağlar abi:

Bunu bir kez yaşadım, bir daha mı aslaa. :D

Yorum bağlantısı
Fiesta varken :D Hayırlı olsun.

Evren hocam:

Ford'da bu zihniyet ve çalışanların tutumu varken ;) Fiesta hp olarak düşüktü, donanım olarak full vers. daha pahalıydı. İstediğim araç için 3ay zaman verince, stokta bulunan aracı almak bayramı arabasız geçirmemek adına benim için çok iyi oldu. :)

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

hayırlı uğurlu olsun :D

punto,corsa, 207, fiesta olsaydı da clio olmasaydı...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Evren hocam:

Ford'da bu zihniyet ve çalışanların tutumu varken :D Fiesta hp olarak düşüktü, donanım olarak full vers. daha pahalıydı. İstediğim araç için 3ay zaman verince, stokta bulunan aracı almak bayramı arabasız geçirmemek adına benim için çok iyi oldu. ;)

Buna gönülden katılıyorum, cebimde paramla gideceğim, bana 1 hafta bekle diyecekler :) 1. satın almama sebebüm olurdu, marka bağımsız. 2011 yılındayız, neyi bekletiyorsun, yanlış hesap yapıp, yanlış sipariş adetlerini yazan Pazarlama müdürlerini kovsunlar, 6 ay beklerim, bu da ayrı konu.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Buna gönülden katılıyorum, cebimde paramla gideceğim, bana 1 hafta bekle diyecekler ;) 1. satın almama sebebüm olurdu, marka bağımsız. 2011 yılındayız, neyi bekletiyorsun, yanlış hesap yapıp, yanlış sipariş adetlerini yazan Pazarlama müdürlerini kovsunlar, 6 ay beklerim, bu da ayrı konu.

araba almaya geldim diyip çıkarken yeni arabamla gideceğim hangi marka var. (geçici plakayı tak ben gideyim şeklinde). mercedese gitmişliğim var bana dediği önümüzdeki aya şu 3 modell geliyor elinizi çabuk tutun. 200bin tl parayı trink diye veripte bekleyenlerde var demekki.

birde vw nin son reklamları vardı sinir olurdum adam bakmaya gidiyor. arabayı alıp gidiyor. Öyle bir hayat yok daha benim gördüğüm :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Ali abi, bahsettiğin kasanın 1.6 8v 90hp olanı bile çok deli giderdi. Tek sorun frenleri biraz zayıftı. Bunun ağırlığı 1220kg ama motor fena değil. Özellikle yakıt tüketimi benim için harika, onu seçmemdeki en büyük etken özel seri olmasıydı. Standart olsa büyük ihtimal başka bişey almıştım. Ali abi güzel yorumların için teşekkürler.

Bu sınıfta tek geçerim, içi fiyestadan daha geniş ve donanım olarak fiesta ve polo bunları rüyasında görüyor.

Çok hayırlı bir iş yapmışsın, eski renocuyum ben, bayılırım renolara.

Al o zaman sana bu gün taze çekilmiş Rs sesi :) Telefon koltuktaydı o yüzden görüntü yok :)

Ankara ya bekleriz Clio buluşması yaparız :)

http://www.youtube.com/watch?v=sN143_hvenU

Bırak allahını seversen Can ya... Bize röno sesi dinleteceğine, Fiesta virajı 220 km ile alırken nasıl ciyaklatır lastikleri onun sesini kaydet.

Yorum bağlantısı
hayırlı uğurlu olsun :)

punto,corsa, 207, fiesta olsaydı da clio olmasaydı...

Eray bey:

Öncelikle iyi dikeleriniz için teşekkürler.

Neden clio olmasaydı? Punto olsa T-Jet olabilirdi, Corsa fiesta ile aynı alt yapıyı kullanıyor, gittiğim opel bayisi aracı 1.5 ay sonra teslim ediyordu, bu kadar beklemek istemedim. Fiestanın neden olmadığını daha önce defalarcak kez açıkladım. 207'yi uzun zaman kullandım, araçta sevemedim bişeyler vardı. Isınamadım. Clio'da hesapta yoktu, eminim ki satış ve servisteki güler yüz beni bu yöne kaydırdı. Fiyat performansta donanımlı motoru uzun yıllardır kullanılan ve çok aşırı sorunu olmayan ve bildiğim bir marka olduğu için böyle oldu. Bir dahaki aracım zaten B sınıfı olmayacak. :)

Buna gönülden katılıyorum, cebimde paramla gideceğim, bana 1 hafta bekle diyecekler :rofl: 1. satın almama sebebüm olurdu, marka bağımsız. 2011 yılındayız, neyi bekletiyorsun, yanlış hesap yapıp, yanlış sipariş adetlerini yazan Pazarlama müdürlerini kovsunlar, 6 ay beklerim, bu da ayrı konu.

Tamamen harfiyen katılıyorum. :good1:

Al o zaman sana bu gün taze çekilmiş Rs sesi :) Telefon koltuktaydı o yüzden görüntü yok :)

Ankara ya bekleriz Clio buluşması yaparız :)

http://www.youtube.com/watch?v=sN143_hvenU

Abi süpersin, valla özlemişim. Buluşma için, 250km bile gelirim. Maksat baklavalar bir olsun. :)

Yorum bağlantısı
Bu sınıfta tek geçerim, içi fiyestadan daha geniş ve donanım olarak fiesta ve polo bunları rüyasında görüyor.

Çok hayırlı bir iş yapmışsın, eski renocuyum ben, bayılırım renolara.

Ali abi:

Aklımdan geçeni okumuşsun. Reno maşallah ikinci elde cumhuriyet altını gibi tutuluyor. :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Virajda yetişebilsem dinletecem de

Sende haklısın.

tam bi fiesta görüyorum daha kayıt tuşuna basmadan virajdan çıkmış uzaklaşmış oluyor :)

Ali Cihangir veya Ayhan'dır onlar :) Yetişemezsin tabi, üzülme suç sende değil. Arabaları korkunç adamların

Yorum bağlantısı
İkinci el piyasası, parçası-servisi, donanımı, fiyatı iyi. Birde 20.yıl özel üretim, daha ne olsun :) Güle güle kullan abi...

Murat:

Teşekkür ederim, Allah sana daha iyilerini nasip etsin. :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Ali abi:

Aklımdan geçeni okumuşsun. Reno maşallah ikinci elde cumhuriyet altını gibi tutuluyor. :)

Keyifle, kazası belasız bin arabana. Dinleme bu Fortçuları :)

Yarın öbürgün satarken 2008 model Ford Mondeo ile aynı paraya verirsin :)

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Burak nihayet içine sinen keyif aldığın (öyle tahmin ediyor ve anlıyorum)bir araç aldığına sevindim,Hayırlı olsun. :) :) :) Renk terçihin yerinde olmuş çok güzel ve kendini gösteren bir renk .Meguiars'tan boya koruma yaptırdın herhalde.İyi günlerde kullan hemşerim.

Yorum bağlantısı
Keyifle, kazası belasız bin arabana. Dinleme bu Fortçuları :)

Yarın öbürgün satarken 2008 model Ford Mondeo ile aynı paraya verirsin :)

Ali abi aynen katılıyorum. :)

Burak nihayet içine sinen keyif aldığın (öyle tahmin ediyor ve anlıyorum)bir araç aldığına sevindim,Hayırlı olsun. :) :) :) Renk terçihin yerinde olmuş çok güzel ve kendini gösteren bir renk .Meguiars'tan boya koruma yaptırdın herhalde.İyi günlerde kullan hemşerim.

Adnan abi:

Boya korumayı daha yaptırmadım. Sadece yıkattım, ama hizmetinden çok memnun kaldım muhtemel bayramdan sonra da boya korumayı yaptırıcam. Renk olarak en güzeli bana göre bu renkti fazla incelemedim aldım. Allah sana daha iyilerini nasip etsin, güzel yorumların için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

allah kaza bela vermesin inşallah

bende focusu almadan megan III bakmak için gittim şöyle bir bakayım nasıl dışı güzel sonra pişman olmayayım diye dediğiniz gibi azdaha araca geçici plaka takıp vereceklerdi zor kaçtım oradan focus bakmaya gittiğimde adamlar suratıma bile bakmadı nedeni açık çünkü ellerinde araba yoktu 2 ay beklicemde araba gelecekte alacam bende sizin satış politikanıza diyip gittim. 2 el focusu aldım aracı göstermeye giitiğim servis önü yol üst katı satış bayii yolda duramadık yukarı aldık arabayı kapıda biz aracı incelerken 2 müşterisi çıktı aracın almadan satacaktım az daha ford bunu malesef çağlar abinin dediği gibi satış müdürlerini hatta personelini baştan aşağı değiştirmeli

tekrardan allah kaza bela vermesin sizin içinize sinen bir arabayı almışsınız gerisi hikaye

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

Güzel araba güzel... :) .Hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı uğurlu olsun Burak, kazasız belasız güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...