İçeriğe Yönlendir

Fiesta 38 Sc 740 --red Spider--

Hayrullah Çamur

Recommended Posts

Ali Çukur

Araç çok güzel Jantlar, aracın rengi 10 numara

Güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Hayrullah Çamur

güzel yorumlarınız icin cok tesekkür ederim.

:p Çok güzel bir araç. Bu aracı yeni mi aldınız? Ben bu aracı o kadar çok beğenmiştim ki zamanında, fotğrafları hala arşivimde. O zamanki fotoğraflarında spoilerde var. İsterseniz yayınlayabilirim.

yok 2007de sıfır almıstık o zamanda bendeydi simdi daha kibar bir spoyler aldım bayramdan sonrada onu takacam insallah sizdeki resmide merak ettim bu arada :D

çok güzel olmuş maşallah maşallah.

söylemeden duramayacağım neden 1,4tdcı bir araçla yarışma isteğiniz var.benim tercihim tasarruf için dizel araç olurdu,ama gazlama yapacaksam eğer 106 gti veya 205 gti tarzı bir araç olurdu sanırım.

bu arada fiestanın en güzel kasası.

2007den beri araca biniyorum ve hic degistirmek istemiyorum cünkü cok seviyorum biraz daha hızlı olmasını istedim artık + cevremde bana o kadar gaz veren varki blow offu duyanlar bi daha bakıyodu motoru dolu sanıyolar galiba gaz veriyorlar sürekli 1.6 benzinli arabalar özellikle 3 senedir bu sekilde biniyordum ve denemek istedim basardımda sonucunda mutlu oldum ve hevesimi aldım diyebilirim zaten ecu beyin sistemi dedigimiz olay tekrar eski haline dönderilebiliyo hic bir ücret ödemeden.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

anladım.allah kazasız,belasız,cezasız kullanmak nasip etsin.

Yorum bağlantısı
Hayrullah Çamur
anladım.allah kazasız,belasız,cezasız kullanmak nasip etsin.

amin cümlemize.

Yorum bağlantısı
Sezai Özcan

merhaba aracın cok guzel olmus kazasız belasız bınmek nasıp olsun st spoyler daha guzel yakısır kendı aracmda var cok guzel duruyor

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

tam kartvizitlik olmuş mükemmel emeğinize değmiş Allah kaza bela vermesin

Yorum bağlantısı
Hayrullah Çamur
(düzenlendi)

yorumlarınız icin tesekkür ederim.

bu resimler bi sitede haftanın güzeli olarak yayınlanmıstı bende tesadüfen görmüstüm cok sasırmıstım.O haliyle simdiki hali arasındaki farkları söyleyeyim.

Far içi boyama,tavana parlak siyah folyo kaplama,brembo kaliperler,logoyu siyah yapmıstım parlak siyaha boyattım ve daha hos durdugunu düsünüyorum,6000k olan xenonları 8000k yaptım,pionner double din teyip ve en basta belirttigim diger aksesuarları ve de mühürletmek icin cok ugrastıgım alman yazı stili 0'ı kesik olan plakalarım :good1: + ST spoylerimde geliyor :D

chip ve ecu beyin sisteminden birini yaptırdıgınızda zararı oldugunu zaten adamlar size söylüyor Erkan abimin dediklerine katılıyorum ve uzun süre kullanmamak lazım bence sitedeki yorumları gördükten sonra artık neredeyse hep cıkarmayı bile düsünüyorum Allah göstermesin bi sorun cıksa bana baya masrafa mal olacak böyle bir seyede durupdururken gerek olmadıgını düsünüyorum zaten hevesle yaptırdım ve hevesimide aldım bunu yaptırırken adamlar zaten uyarıyor 4bin deviri gecme,arabayı stop ederken calırstırırken 1 dk falan bekle,sürekli sıkma eger sürekli sıkacaksan bu seviyeyi yaptırma diye uyarıyorlar.Bunları kabul ederek yaptırıyorsun aslında dizel arabada hic bu islere girmemek lazım ama duramıyoruz bazen seytan dürtüyor.

tarihinde Hayrullah tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Güzel araç.Jantlar çoook yakışmış. :lol2: :p:D

Yorum bağlantısı
İbrahim Göknar

Bende böyle bişey olsa korkudan süremem ya çok güzel olmuş Allah nazardan saklasın

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Çok yakışıklı bee :lol2: bir de merak ettim , aracın km.si kaç bin'de ?

Yorum bağlantısı
Hayrullah Çamur

güzel yorumlarınız icin tesekkürler.

Çok yakışıklı bee :) bir de merak ettim , aracın km.si kaç bin'de ?

92 binde biraz cok geziyoruz galiba :good1:

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Öncelikle Allah kaza bela vermesin oldukça güzel dokunuşlar yapılmış her şey çok güzelde beni biraz rahatsız eden şey hep şu aracı geçti ona iki boy fark attı gibi olan çümleler burdan çokta güvenli bir sürüşün (çevre için) olmadığını anlıyorum tabi trafiğe kapalı yerde yapılıyorsa sözüm yok zaten..

Yorum bağlantısı
Hayrullah Çamur
Öncelikle Allah kaza bela vermesin oldukça güzel dokunuşlar yapılmış her şey çok güzelde beni biraz rahatsız eden şey hep şu aracı geçti ona iki boy fark attı gibi olan çümleler burdan çokta güvenli bir sürüşün (çevre için) olmadığını anlıyorum tabi trafiğe kapalı yerde yapılıyorsa sözüm yok zaten..

onu nasıl cıkardınız merak ettim dogrusu uluorta yapmıyoruz zaten bunu yaparken her zaman yarısların yapıldıgı bi bölge var oraya gidip deniyoruz.

Yorum bağlantısı
M. Ali Öz

haftasonları kayserideyim genelde.. aracını görüyorum bazen, aslen manavgatlıyım.. ramazan bayramında bayram namazında da gördüm kızılağaç'da :rolleyes: tatildeydiniz sanırım, benim fiestanın yanında görünce sasırmıstım .. rengi zaten gösteriyo, sade dokunuslarınla güzel bi fiesta ortaya cıkmıs .. kazasız ve özellikle kayseride cezasız sürüsler :p

Yorum bağlantısı
Hayrullah Çamur
haftasonları kayserideyim genelde.. aracını görüyorum bazen, aslen manavgatlıyım.. ramazan bayramında bayram namazında da gördüm kızılağaç'da :unknw: tatildeydiniz sanırım, benim fiestanın yanında görünce sasırmıstım .. rengi zaten gösteriyo, sade dokunuslarınla güzel bi fiesta ortaya cıkmıs .. kazasız ve özellikle kayseride cezasız sürüsler :)

iyi dek gelmis gercekten :) ordanda alanyaya gecmistim tatil icin..ve güzel temennilerin icin tesekkür ederim ama kayseride cezasız gezmek cok zor blow offtan bile ceza yiyorum :)

Yorum bağlantısı
M. Ali Öz
iyi dek gelmis gercekten :) ordanda alanyaya gecmistim tatil icin..ve güzel temennilerin icin tesekkür ederim ama kayseride cezasız gezmek cok zor blow offtan bile ceza yiyorum :)
2 günde 450tl ceza yedim sanırım rekor bendedir :unknw: hatta 48 saat dolmamıstı bile :) kırmızı ısık cezası yediğim kavsaktan öbür gün geçtiğimde aslında orada kırmızı ısık olmadığını gördüm falan, neyse ödedik artık :) ... smdi antalyadayım, cumartesi kayseri sanayideyim aracın isleri var onun icin uğricam ..
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 günde 450tl ceza yedim sanırım rekor bendedir :) hatta 48 saat dolmamıstı bile :( kırmızı ısık cezası yediğim kavsaktan öbür gün geçtiğimde aslında orada kırmızı ısık olmadığını gördüm falan, neyse ödedik artık :D ... smdi antalyadayım, cumartesi kayseri sanayideyim aracın isleri var onun icin uğricam ..

M. Ali Bey... Chat dili ile mesaj yazmamaya özen gösterin lütfen..

Harfleri ve kelimeleri olması gerektiği gibi yazın.. Bu konuda hassas bir forumuzdur..

Yorum bağlantısı
M. Ali Öz
M. Ali Bey... Chat dili ile mesaj yazmamaya özen gösterin lütfen..

Harfleri ve kelimeleri olması gerektiği gibi yazın.. Bu konuda hassas bir forumuzdur..

pardon kusura bakmayın , zamanla alısacağıma eminim :)
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Hayrullah Çamur

resimler cok iyi olmadı ama güncel resim ekleyim dedim spoyleri ve arka tamponu takmıstım ama resimlerini eklemeyememistim

20110128112546.jpg

20110128132953.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...