İçeriğe Yönlendir

Ford C- Max

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

arkadaşlar araçı büyük ihtimalle aldık gibi aracı satan arkadaş dediklerimden başka birşey çıkarsa tüm masraflarınızı cekecem dedi araç herzaman yetkili servise girmiş yetkili servisle telefonla konuştuğumda aracın sahibinin pimpirikli olduğunu ve en ufak seste aracı getirdiğini söyledi ve 23 ekim 2010 tarihinde 128.000 km bakımına gercekten yetkili servise girerek trigel setinden tutunda a dan z ye tüm herşeyini değiştirmiş 2.837 tl faturasıda mevcut

inşallah alırsak resimlerini en kısa sürede koyacağım

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

mustafa bey memnunmusunuz aracınızdan bilgi sahibi edersiniz beni sevinirim

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

C-max oldukça memnun edici bir araç bencede.Konfor, iç hacmin ve bagajın büyüklüğü gerçekten ferahlık hissi veriyor.C-max'ten sonra alınacaklar listemin başında yine c-max var ( ki şu an babamın 2008 titanıum x'i bende )

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

teşekkürler fikri bey bakalım yarın belli olacak artık c-max kullanan arkadaşlardan yardım alacam bizim a4 kadar konforlu değildir ama belli bir nedenden dolayı satacaz a4 aracımızı

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

uzun yolda araçtan inmeyi düşünmüyeceksin, okadar rahat. aldıktan sonra iyike almışım diyeceksiniz. tabi araçta herhangi bir sorun yoksa.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

bugün itibari ile 2004 ford c-max ghia tdci aracımızı aldık satan arkadaşın dedikleri dışında bişey cıkmadı yetkili servise baktırıp cok temiz dedikten sonra parasını verip aldık aracı

benimle tüm bilgi ve birikimlerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler ederim en kısa zamanda fotolarını paylaşmak dileği ile

Yorum bağlantısı
Tarık Cihangir

hayırlı uğurlu olsun dediklerinize göre iyi bir aracı çok iyi bir fiyata aldınız.

kazasız belasız binersiniz inşallah.

arda fiyat çok iyi bir daha diyorum, servise gösterin okey verirseler gözü kapalı alın. benim araç araç 2005 model 126 000 de kasko 31500 değer verdi, bende mercekli farda kaskoya dahil :p

abi mükemmel bir değer vermişler.. benimde aracım 2005 ghia+gp 104.000'de. sadece arka bagaj kapağında bir karış kadar boya var. ama bana kasko 27 küsür fiyat verdi ?

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
bugün itibari ile 2004 ford c-max ghia tdci aracımızı aldık satan arkadaşın dedikleri dışında bişey cıkmadı yetkili servise baktırıp cok temiz dedikten sonra parasını verip aldık aracı

benimle tüm bilgi ve birikimlerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler ederim en kısa zamanda fotolarını paylaşmak dileği ile

Hayırlı olsun aracınız keşke daha önce haberim olsaydı

yardımcı olurdum Arda bey size bende mersindeyim

ford ergin kompile servisteki arkadaşlar tanıdık

full ekspertiz raporu aldınızmı?

hangi aracı aldınız internette ilanı varmı. mersindeki neredeyse satılık tüm c-maxlarden haberimiz var

abim araba alıp sattıgı için.

hep c-max focus alıp satıyoruz bu aralar.=)

fiyat çok uygun almışsınız ben 22.300e 2005 trend +sunroof tdci 123.000 deyken almıştım

tabi masraf etmiştim aldıktan sonra.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

aracımın full ekspertis raporu var ford erginden

teşekkür ederim teklifiniz için yılmaz bey magnum gri seferoğlu otomotivden aldım aracın herşeyi adan zye değişmiş bakım zamanları düzgün

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)
aracımın full ekspertis raporu var ford erginden

teşekkür ederim teklifiniz için yılmaz bey magnum gri seferoğlu otomotivden aldım aracın herşeyi adan zye değişmiş bakım zamanları düzgün

tekrarda hayırlı olsun aracınız

ben gidip bakmıştım o aracada abimle

geri hoşumuza gitmemişti ve fiyattda anlaşamamıştık almamıştık

erginde full ekspertızmı yaptırdınız yoksa motormu?

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
tekrarda hayırlı olsun aracınız

ben gidip bakmıştım o aracada abimle

geri hoşumuza gitmemişti ve fiyattda anlaşamamıştık almamıştık

erginde full ekspertızmı yaptırdınız yoksa motormu?

full ekspertizi yaptırdık ford erginde, ergindeki tüm ustalar arkadaşımdır muhammed beyi tanırsınız belki 120 tl ekspert ücreti verdik 3 parca yüzeysel boya var. 7 yaşındaki araçta normal bence ikincisi aracın tüm bakımları 23 ekim 2010 tarihinde ford erginde 3.280 tl işcilik dahil değişmiş aracın içi oldukca temizdi. mesala sizin aracı internette görmüştüm. toroslardan aldınız heralde içi döşemesi baya yıpranmış gibi gelmişti. Birde benim aracı aldığım yerden şimdiye kadar 4 araç aldım şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ikincisi 23.750 fiyatın bu arac için iyi olduğunu düşünüyorum.

Birde aracın neresini beğenmediyseniz yazarsanız sevinirim;

baskı balata değişmiş,

trigel set komple takım değişmiş

balatalar komple değişmiş

yani aklınıza gelen tüm herşey değişmiş

tabi ikinci el şans işi ne çıkacağı belli olmaz,

mesala sizde ikinci el aldınız sonradan neler çıktı değilmi yalcın bey kısmet;

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
full ekspertizi yaptırdık ford erginde, ergindeki tüm ustalar arkadaşımdır muhammed beyi tanırsınız belki 120 tl ekspert ücreti verdik 3 parca yüzeysel boya var. 7 yaşındaki araçta normal bence ikincisi aracın tüm bakımları 23 ekim 2010 tarihinde ford erginde 3.280 tl işcilik dahil değişmiş aracın içi oldukca temizdi. mesala sizin aracı internette görmüştüm. toroslardan aldınız heralde içi döşemesi baya yıpranmış gibi gelmişti. Birde benim aracı aldığım yerden şimdiye kadar 4 araç aldım şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ikincisi 23.750 fiyatın bu arac için iyi olduğunu düşünüyorum.

Birde aracın neresini beğenmediyseniz yazarsanız sevinirim;

baskı balata değişmiş,

trigel set komple takım değişmiş

balatalar komple değişmiş

yani aklınıza gelen tüm herşey değişmiş

tabi ikinci el şans işi ne çıkacağı belli olmaz,

mesala sizde ikinci el aldınız sonradan neler çıktı değilmi yalcın bey kısmet;

Evet ford erginde tanımadıgım kimse yok =) çalıştıgım şirket orda 100den fazla araç aldıgı için servissede çok sık girip çıktıgım için tanımadıgım kimse yok muhammed tanıyorum. evet. değişen olmasında boya önemli değil benim araçtada boya var. normal o. benim aracı bi bankacı arkadaştan aldım internette ilanı vardı. döşemesi yıpranmamışta kirli:D baya temizliyecem bi ara ama ne zaman bilmiyorum:D sizin araca full kuafor yapılmıştı o yuzden temızdı pasta cila boya koruma yapılmıştı. ben 22.300e aldım ama aldıktan sonra masraf ettim araca. sizin aldıgınız fiyat güzel =) güle güle kullanın.

öle ne cıkacagı belli olmuyor ikinci elde. bende aldıktan sonra baskı balata felan değiştirmiştim. biraz masraf etmiştim.

ama sizin dediginize göre tüm parçalar değişmiş yapılacak bişe yok.

c-maxlerle fazla haşır neşir olduk artık ailede şu anda 3 tane c-max var abimde devamlı araç alıp sattıgı için 5.tane toplam c-max kullandım

c-maxler hakkında bi sorununuz olursa bana ulaşın yardımcı olurum her türlü servis yedek parça vs.vs aklınıza takılan ne varsa mersindeyiz zaten bekliyorum sizide bi ara ofisime tanışalım arda bey.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

mutlaka uğrarım bende beklerim ofisime tanışmak isterim mercekli far işine beraber girelim bence bir elin nesi var iki elin sesi var sizce birde bu arka stop olayını değerlendiriyorum bu aralar ledli olan olur demişsiniz olursa süper olur birde ön gögüs olursa artık onuda düşünüyom bu bir hastalık aracla oynamak yoksa verdiğiniz para boşa geri dönüşü yok

kaca malolur bunlar sizce yalcın bey bilginiz varmı

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
mutlaka uğrarım bende beklerim ofisime tanışmak isterim mercekli far işine beraber girelim bence bir elin nesi var iki elin sesi var sizce birde bu arka stop olayını değerlendiriyorum bu aralar ledli olan olur demişsiniz olursa süper olur birde ön gögüs olursa artık onuda düşünüyom bu bir hastalık aracla oynamak yoksa verdiğiniz para boşa geri dönüşü yok

kaca malolur bunlar sizce yalcın bey bilginiz varmı

arda bey size özelden cep numaramı yazıyorum arayın tanışalım görüşelim =) musait bi zamanda.

evet mercekli far aramaya beraber devam edelim=) + olarak arka ledli stoplar bende bulursam alırım uygun fiyatlı.

ön gögüste oluyor stoplarda oluyorda malesef bunların hepsi para =( ben 22.300e aldım bana 27.000tl yi geçti şu anda araba kasko dahil tabi 1700tl kasko tutmuştu. ya bu arabayı aldınmı rahat duramıyorsunki hastalık dediginiz gibi illa bişeler yapmak istiyorsun=)

gösterge bi arkadaşım 600tlye almıştı. arka ledleride 400tlye almıştı

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

banada fazla geldi yalcın bey kaskonuz. ama aracı kredili ve ilk kaskoysa olabilir belki. yalcın bey özelden derken ben cep tlf bulamadım. mutlakada ararım. bir ay kadar izmirde olacağım tedavilerim var gelince ilk fırsatta sizi ararım.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
1700 TL ye ne kaskolattığınızı öğrenebilirmiyim.

Rakam çok fazla geldi bana da.

Araba için biraz kredi çekmiştim. Bankadan kaskolu olduğu zaman faizi düşüktü kredinin. 1.29 du dışardan kaskolu oldugunda bankadan kasko yaptırdıgıda 1.10du. Bende bankadan yaptırdım fiyat baya yüksek çıkardı banka biliyorum =)

Direk kasko degeri extra bişe ekli degil kaskoda yapı kredi kasko

banada fazla geldi yalcın bey kaskonuz. ama aracı kredili ve ilk kaskoysa olabilir belki. yalcın bey özelden derken ben cep tlf bulamadım. mutlakada ararım. bir ay kadar izmirde olacağım tedavilerim var gelince ilk fırsatta sizi ararım.

Evet banada fazla geldi. araç kredili ve çektigim bankadan yapıldı kasko yapı kredi ve ilk kaskom. Size msj atamadım gelen kutunuz dolu.

Geçmiş olsun tekrardan. Musait oldugunuzda muhakkak görüşelim=)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...