İçeriğe Yönlendir

İşte Kuga Selective Tdci Powershift

Yücel Kurumuş

Recommended Posts

Çağlar Bayur
:) şanzıman kullanımını ileride paylaşırsanız seviniriz.
Yorum bağlantısı

iyi günlerde kullanın.sevdigim bir model aile arabası. :seytan:

yakıt konusundada paylaşımızı bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Güzel araç , hakkaten biraz teknik bilgi ile deneyimlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Güle Güle kullanın hayırlı uğurlu olsun

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Aynısını test etme şansım oldu, kazasız belasız güle güle kullanın, gayet seri ve az yakan bir araç.

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin. :D Denizli gözümde tütüyor bu arada :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

Bu elektrik beyazı diye geçiyor galiba. Sanırım gece farklı görünüyorlar, ben bunu görüp gök mavi renk sanmıştım, gerçekte beyazmış. :f1: Işığa göre renk değiştiriyor galiba. Şimdi baktım gök mavi renk yok listede.

tarihinde Evren Erak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Hayırlı olsun.Çok güzel araç.

Sadece koltuk arkalarındaki servis sehpaları görüntüyü bozmuş.Araca c-max,meriva havası vermiş.

Yorum bağlantısı
İbrahim Göknar

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin güzel araç düzüne binme fırsatım oldu çok seri bir araç

Ayrıca Ford böyle bir aracın reklamına gerekli önemi vermediğini düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Caner Bayrakçı

Hayırlı olsun. İyi günlerde ve kazasız belasız kullanın. Maşallah :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Dönmez

güle güle kullanın.kazadan beladan hırsızdan uğursuzdan uzak olur inşallah.

Yorum bağlantısı
Bünyamin Mehan

Hayırlı olsun. Panoramik sunroof yakışmış arabaya. Görüntüsü de gayet hoş duruyor. Kazasız sorunsuz kullanmanız dileğiyle...

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Üleyn ford 70bin TL veriyorum direksiyonu transit direksiyonundan farklı yap artık be arkadaş.Hakkaten simple driving machines.Neyse Yücel bey siz iyi günlerde kullanın HAyırlı uğurlu olsun bu arada 6. fotoda plaka okunuyor.

Aracın içi C-max'le aynı Ertuğrul bey, birkaç ufak detay dışında. Direksiyon C-max, ve focuslarda kullanılanlarla aynı...Ha tabi biraz değişik tasarlanabilirdi o ayrı.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Dediğiniz gibi değişik tasarlanabilirdi.Örneğin Honda CR-V ile civic sedan iç tasarım olarak farklı fiyat bakımından focusla kuga gibi.Farklı hissetmeliyim anlatabildim mi?Yada ben her zamanki gibi daha fazlasını istiyor olabilirim :lol2:

Yo, aslında haklısınız, bir çoğumuz böyle düşünüyordur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...