İçeriğe Yönlendir

İşte Kuga Selective Tdci Powershift

Yücel Kurumuş

Recommended Posts

Muharrem Başpınar

hayırlı uğurlu olsun seçiminiz güzel renk seçeneğide iyi kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Yücel Kurumuş

İyi dileklerini ileten tüm arkadaşlara teşekkür ederim. darısı başınıza diyorum. bu arada kısaca izlenimlerimi de paylaşayım;

Öncelikle şunu söylemek istiyorum aracın arazi performansını asfalta nazaran daha çok sevdim. arazi derken bozuk köy yolu, orman yollarını kastediyorum. Bayramda uzun yol yaptım düz yolda 190 km hıza kadar çıktım motor devri 3400 civarı idi ve son derece sessizdi. vites geçişleri eğer sakin kullanılırsa hissedilmiyor. Ancak birdenbire gaz pedalına yüklenilirse o zaman şanzımanın tepkisi hissediliyor. şu an ortalama yakıt tüketimi ortalama 9,7 lt. ( ben biraz sert kullanıyorum bilginize)

eğer başka sorunuz olursa cevaplayabilirim.

Üleyn ford 70bin TL veriyorum direksiyonu transit direksiyonundan farklı yap artık be arkadaş.Hakkaten simple driving machines.Neyse Yücel bey siz iyi günlerde kullanın HAyırlı uğurlu olsun bu arada 6. fotoda plaka okunuyor.

Hocam 80 bin TL verdim ve ben bu direksiyonu da çok beğeniyorum.

Yorum bağlantısı
Yücel Kurumuş
Bu elektrik beyazı diye geçiyor galiba. Sanırım gece farklı görünüyorlar, ben bunu görüp gök mavi renk sanmıştım, gerçekte beyazmış. :D Işığa göre renk değiştiriyor galiba. Şimdi baktım gök mavi renk yok listede.

evet sayın hocam elektrik beyazı denilen renk sizin söylediğiniz gibi ancak benim aracım buz beyazı..

Yorum bağlantısı
Yücel Kurumuş
Hayırlı olsun hocam. :D Allah kaza bela vermesin. Çamlık tarafında oturuyorsunuz galiba. Çok güzel oralar. Biraz da aracınızın teknik özellikleri ve sürüş izlenimleriniz hakkında bilgi verseniz.

Çok Teşekkür ederim hocam. Çamlık değil maalesef Yenişehir. Araç ile ilgili sorularınız varsa cevaplayabilirim.

bu arada özel bir bilgi vereyim;

dpv (dizel partikül filtresi) denen bir parça var yeni dizellerde , 90000 km de falan değişiyor, focuslarda 4000 tl , iyi araçlarda 7000 tl ye kadar çıkıyormuş, şu an için yanılmıyosam 1-2 modelde bu parça olmasına rağmen ömür boyu değişmiyor kendi kendini temizliyor, Kuga da bu özel araçlardan biri

Yorum bağlantısı
Adnan Murat Paçacıoğlu

Yücel bey Hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız binmeye nasip etsin.

Yorum bağlantısı
Yücel Kurumuş
Yücel bey Hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız binmeye nasip etsin.

Çok sağol Adnan Hocam darısı başına.. Yakışır sana da...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...