İçeriğe Yönlendir

Arda'Nın Oyuncakları

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Geleceğin FordCubTr yöneticisi geliyor. Allah nazarlardan saklasın. :nazar: :nazar: :nazar:

Gıcık oğlum.. Arada Merve'nin üstüne yürümeyi de ihmal etmemiş.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aynı tırt CRV'ye benzemiş. Onlarda karda debelenip gidemiyordu bi yerlere :)

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Burası trafiğe kapalı alan değil mi? Emmi. :yes:

Arda üşütmesin çorap bile giymemiş Crv'den kurtulup X5 ile oynamak için.;):fiuw:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Burası trafiğe kapalı alan değil mi? Emmi. :yes:

Arda üşütmesin çorap bile giymemiş Crv'den kurtulup X5 ile oynamak için. ;):fiuw:

Evet kapatmıştık.. :D

O Merve'ydi abi.. Arda görüntüde yok.. Bir de bizim evde kimse çorap giymez.. Ortadoğunun en sıcak evi olduğu iddiasındayım ve yerden ısıtmalı..

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
(düzenlendi)

Şimdi bu araba duruyor mu acaba sanmıyorum ama.Şimdiki çocuklar fena becerekliler çok çabuk keşif ve ezberleri güçlü becerileri bir hayli iyi.

Geçen haftalarda kız kardeşimin oglu güçlü bir rica ile bu oyuncak tırı (metal bir oyuncak)ledlendirmemi istedi bende bırak bi ara hallederim dedim.Can sıkıntım tuttu kafamı rahatlatmak için biraz uğraştım .Dayı ben artık bunu kimseye vermem elletmem cevabı ile güzel bir teşekkür aldım.

Altına mavi ve ön alta kırmızı led takıldı.iç şoför blümüne alttan mavi bir led ile ışıklandırdım.Dorsenin arkasınada sarı 3mm ledler takıldı.Sinyal gibi olsun diye yanlara sarı led takıldı.Seri paralel baglandı ve 4 adet kalem pilin yuvasınıda yerleştirdim on off swich de baglayarak işlem sonuçlandı.

Ön farlar 30 derecelik beyaz led fakat biri soguk beyaz biri normal beyaz. :biggrin:

6.jpg

5-2.jpg

1-3.jpg

4-2.jpg

3-3.jpg

2-2.jpg

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Şimdi bu araba duruyor mu acaba sanmıyorum ama.Şimdiki çocuklar fena becerekliler çok çabuk keşif ve ezberleri güçlü becerileri bir hayli iyi.

Geçen haftalarda kız kardeşimin oglu güçlü bir rica ile bu oyuncak tırı (metal bir oyuncak)ledlendirmemi istedi bende bırak bi ara hallederim dedim.Can sıkıntım tuttu kafamı rahatlatmak için biraz uğraştım .Dayı ben artık bunu kimseye vermem elletmem cevabı ile güzel bir teşekkür aldım.

Altına mavi ve ön alta kırmızı led takıldı.iç şoför blümüne alttan mavi bir led ile ışıklandırdım.Dorsenin arkasınada sarı 3mm ledler takıldı.Seri paralel baglandı ve 4 adet kalem pilin yuvasınıda yerleştirdim on off swich de baglayarak işlem sonuçlandı.

Ön farlar 30 derecelik beyaz led fakat biri soguk beyaz biri normal beyaz. :biggrin:

Oktay Ustam bu resmi görüp gerçeği için de yaptırmaya gelen olursa şaşırmam . Çok güzel olmuş ellerine sağlık.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güzel olmuş Oktay :)

Cip duruyor :)

Bugattinin üstünü açmış :D

Yorum bağlantısı

Teşekkür ederim.

İyiymiş bizdekilerden eser kalmadı.Bmw hala duruyor ama gövdesinde derin çatlamalar mevcut. :biggrin:

Emmi far ayarı nasıl duvara karşı resim çekemedim. :D:tongue:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Ozyurek

Sani amcası oğlum için Helikopter göndermiş...

Hikaye uzun ama, helikopter çok güzel :)

Teşekkürler kardeşim Sani... Arda da çok teşekkür ediyor..

img4687gr.jpg

img4688y.jpg

img4690u.jpg

Henüz video çekecek profosyonellikte değiliz... o da olacak inşallah :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani amcası oğlum için Helikopter göndermiş...

Hikaye uzun ama, helikopter çok güzel :)

Teşekkürler kardeşim Sani... Arda da çok teşekkür ediyor..

Henüz video çekecek profosyonellikte değiliz... o da olacak inşallah :)

Güle güle kullansın, kırsın :)

Çok beklettik onu, umuyorum değmiştir. Merve'nin zevklerini bilsem, onun da hediyesini beraber gönderirdim. Sen söyle bana, ne istiyorsa alayım ona. Kıskanmasın sakın kardeşini :)

Ele indirebildiğin zaman videoyu bekliyoruz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Başkasının eline indirebiliyorum, sayılmaz mı :)

Yarın sabah rüzgar çıkmadan parka gideceğiz :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Başkasının eline indirebiliyorum, sayılmaz mı :)

Yarın sabah rüzgar çıkmadan parka gideceğiz :D

Video isterüük :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şarjı yeni bitti.. :(

Ha yarına mı... ? Vaktimiz olacağını sanmam, muhtemelen Arda ve Ben sıra konusunda kavga ediyor olacağız :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şarjı yeni bitti.. :(

Ha yarına mı... ? Vaktimiz olacağını sanmam, muhtemelen Arda ve Ben sıra konusunda kavga ediyor olacağız :D

Yarına yarına :D

O kadar güzel diyorsun. Kaç dk şu an uçuş süresi?

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

valla ben gülmedim ama çok imrendim. Dün musluğu takamadım evde tamirci geldi 10 tl aldı:) daha önce de televizyon recever anteni bağlamadım 20 tl de ona vermiştim. Şimdi sen bunları yapınca vay arkadaş adam bu işi baya ciddiye almış neler yapıyor diyorum:) çokmu beceriksizim ben ya:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Halledebilirim diye tahmin ediyorum :)

Tam ağırlık merkezine bir tane 350 mA pil nasıl olur :)

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Led hayatın bir parçası. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Böyle bir helikopteri yere çakmıştım. Herşey bir anda oldu. :)

Güle güle oynasınlar. :nazar:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Halledebilirim diye tahmin ediyorum :)

Tam ağırlık merkezine bir tane 350 mA pil nasıl olur :)

Ağırlık merkezini doğru ayarlaman lazım. Muhtemelen olur. Ancak bi kaç deneme yapman gerekecek.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

10 -15 dk. normal, gram ağırlık koyamazsın, istersen kuyruğa seloteyp yapıştır dene de çakılsın yere, acaip bir denge ayarı var

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...