İçeriğe Yönlendir

hTC Telefonları Genel Başlık

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Yılmaz Ertek

Eee bu kadar kullandın, genel anlamda yorumları alalım, nasıl güzelmi bu hatçe 1 :)

:)

4.2.2'yi hatta 5'i bekliyorum :)

kabloyu tak, ister mp3 ister foto ekle olayını çok beğendim tabi ki ( yıllardır ios kullandığım için büyük nimet gibi geldi)

Google Play'i hala sevemedim, HTC One veya S4'e özel uygulama arayamıyorum, 

uyumludur yazıyor ama çamur gibi bir görüntü çıkabiliyor. ben çalışabilen değil, o kalitede uygulama aramak istiyorum.

foto kalitesi tüm forumlarda övülmüş, çok test edemedim ama iPhone5 daha iyiydi sanki...

zoe modu temelde çok mantıklı görünse de videolardaki gibi mükemmel sonuçlar vermiyor maalesef ( çok komik sonuçlar çıktı bende)

hızlı, S3'te olduğunu duyduğum rehber sıkıntısı yok. rehber ve diğer tüm uygulamalar gayet hızlı açılıyor.

ios'ta para verip aldığım, ya da bedavayken indirdiğim çoook uygulama vardı, onları arıyorum tabi :)

ne bileyim, siz sorun cevap vereyim :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu full hd olayı işi bozuyor, uyumlu yazılım çıkar elbet, ios un tek iyi yanı tüm modelleri zaten aynı olduğundan yazılımda tek modele göre yapılıyor, o yüzden bu tür sorunlar olmuyor, zaten aksi olmaz ios un kapasitesi farklı model vs. ye yetmez, tek tip, askeri düzen yani :)

Pil durumu nasıl, kapasites yeterlimi? Kamera yazılım güncellendikçe daha iyi olacakmış, yakında bir güncelleme daha yiyecek zaten.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

pil için de aynı şey geçerli abi, dediğin gibi full hd olayının bazı dezavantajları var. 

sürekli kurcaladığım için de olabilir ama şu an 1 gün gitmiyor :)

bazı forumlarda HTC One için 4.2.2'nin 12 haziranda çıktığı yazılıydı ama bende güncelleme yok.

HTC yazısının da tuş olup olmayacağı kesin değil sanki...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bize herzamanki gibi geç gelir, malum 3. sınıf millet sayılıyoruz, baksana vw bile bizde üretimden vazgeçti  :angry:

HTC yazısı tuş, custom romla istediğin şeyi yapıyor, yinede orjinal rom da kal sen, daha custom için erken, hatta hiç yükleme, HTC nin zamzung la olan en büyük farkı donanıma göre rom hazırlamak, zamzungsa buna önem vermiyor, sadece roma uygun ek uygulmalar yapıyor, rom-donanım 2. planda, o yüzden htc romuyla fazla oynamak gereksiz bence, ekstra şeyler istersen yükle ama ben yüklmeyeceğim sanırım, tabii önce hatçe 1 de almam lazım :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

şu custom rom olayına girmem lazım. iphonu da jailbreak yapmadan kullanamazdım.

hiç ama hiç bilmediğim için kurcalamak istemiyorum. işler çok yoğun. zaman ayırıp araştıramadım.

yeni versiyon çıksın, istediğim gibi olmaz ise dalacam bi yerinden :)

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

MIU gibi bir şey vardı. İphone'da onu kullanıyordum. Güzeldi

Bir ayı geçti telefonu alalı, rootlamadım bile, böyle güzel. :)

Uygulama tavsiyesi var mi ?

Yorum bağlantısı
Murat Dere

şu custom rom olayına girmem lazım. iphonu da jailbreak yapmadan kullanamazdım.

hiç ama hiç bilmediğim için kurcalamak istemiyorum. işler çok yoğun. zaman ayırıp araştıramadım.

yeni versiyon çıksın, istediğim gibi olmaz ise dalacam bi yerinden :)

Omega da tavsiye ederim. ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

gittigidiyorda spigen markanın Türkiye temsilcisi olduğunu iddia eden bir firmadan kılıf sipariş ettim dün.

bugün elime ulaştı. kapalı kutusu orjinal gibi kaliteliydi.

ama maalesef içi tam bir hayal kırıklığı, arka kapak çizik, alt kesim çapaklı.

(bence) ürünün orjinal olma ihtimali yoktu ve aynen yazdım.

önce orjinal olduğunu iddia etti satıcı, seri numarası yazılı sitesinden kontrol edin dedi.

orjinal bir kılıfın seri numarası da kopyalanabilir (kutunun dışında yazıyor çünkü) dediğimde iadeyi kabul etti.

canımı sıkan, 400-500 ürün satmış ve neredeyse tamamında olumlu yorum almış bir satıcı :(

kapağı görseniz 5TL vermezsiniz, o derece yani...

yazık.

linki paylaşmıyorum, kötüleme yasak diye...

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

burdakiler marka değil, aynılarını dx.com'da buldum. hatta 2 adet sipariş veriyorum şimdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

S4 e güneşte bak sen, ekran en yüksel yoğunluğa sahip, beyaz rengi daha iyi veriyor ve yan açıdan bakma olayıda iyi, ekranı çok iyi yani merak etme, yerim tıklaya tıklaya çalışan s4 ü :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yurtdışından alıp, burada satan bir arkadaş. Öyle kurumsal bir durumu yok yani, şahıs. Facebook'ta da sayfası var. Sıkı bir hTC takipçisi.

Facebook sayfasından, "orijinal" diye duyurduğu bir kaç ürün için "orijinalliğini teyit eder misin?" diye sordum, mesajlarımı sildi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Anlaşıldı ve TIRT landı :)

Bence tipini çok bozuyor bu kılıf

Koruması süper ama, bana şart, hatta otter box lazım, malum şantiye şartları...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Siyah aldım ben telefonu.
Yakışmaz. Çok koruyacağını da sanmıyorum :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Siyahı seninki, bilmiyordum, ben beyaz alayım diyorum ama siyahta iyi sanki, yakından görmedim, nasıl duruyor acaba?

Zaten bu kılıf hertarafı kapatıyor, siyah-beyaz farketmez, resimdeki gibi görünecek....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

iPhone beyazdı. Siyah aldım bunu. Pişman değilim :)

Kılıf bulmak zor o kadar :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kılıf yok vallahi, full gövde koruma yapmaya gerek varmı, zagg invisible gibi mesela?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...