İçeriğe Yönlendir

hTC Telefonları Genel Başlık

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırlı uğurlu olsun abi. :nazar: 40 sayfalık konunun "En İyi Cevabı" seçtim bu mesajı. Valla hakettin :D

Sağolasın, HTC One harbi One mış, dün akşam aceleye geldi sim kartı mini olsun diye kestirdim, telefona bakmadan yaptığımdan fazla mini oldu, şimdi açık yer bulursam gidip bir büyük boydan kestireceğim, sinir oldum yahu, açıp baksana alete, şimdi sim aletin çekmecesinden düşüyor  :D

Gece Tır gelmişti ona bakarken aceleyle gece gece gidip halt ettim, gelde sinir olma yahu  :biggrin:

Sim olmadığında alet hala 4.1 sürümünde, güncellemede yapamadık iyimi  :biggrin:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Eveeet, bugün bir gaza gelme neticesi sonucu zaten uzun zamandır kendimi frenlediğim işi yaptım ve dayanamayıp bizim şefe telefon alırken bir kazıkcell bayine dalarak, hafiften kazıkta yiyerek sonunda Htc One ı aldıım, ht37 serisi, 7 ayın 1 inde üretilmiş sıfır hatalı cihazı aldım, oh beee, şuan ilk şarjını oluyor, açıp bayide kontrol ettikten sonra daha hiç açmadım, şarj olsun kurcalamaya başlayacağım inşallah, oh be aldım rahatladım, nedir bu kararsızlık, yetti be :)

Hayırlı olsun,

şu kazığın detayları nasıl onu da söylesene. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

2000 tl. desem yeter sanırım, çok pis gaza geldim ve artık yetti kargoyla vs. ile uğraşamam dedim kutuyu açtırıp incik cıncık kontroletyim ve aldım, yoksa 100 lira daha ucuzada alabilirdim, hatta ereyon da 150 tl. daha ucuz, neyse aldım artık, nelere ne paralar harcıyoruz diyip aldım, baygınlık geldi, yok yok buydu derken aylar geçti vallahi. :)

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

2000 tl. desem yeter sanırım, çok pis gaza geldim ve artık yetti kargoyla vs. ile uğraşamam dedim kutuyu açtırıp incik cıncık kontroletyim ve aldım, yoksa 100 lira daha ucuzada alabilirdim, hatta ereyon da 150 tl. daha ucuz, neyse aldım artık, nelere ne paralar harcıyoruz diyip aldım, baygınlık geldi, yok yok buydu derken aylar geçti vallahi. :)

hayırlı olsun, renk ?

hadi bir an önce root falan yap da biz de niyetlenelim :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

hayırlı olsun, renk ?

hadi bir an önce root falan yap da biz de niyetlenelim :)

Gümüş aldım :)

Root için daha erken, kendi romları çok daha stabildir htc nin, ayrıca aleti özümsemem lazım, hele biraz zaman geçsin, cynanogen modu izlemeye aldım, araştırma aşamasındayım zaten.

Sen kılıf işini ne yapmıştın acaba?

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Gümüş aldım :)

Root için daha erken, kendi romları çok daha stabildir htc nin, ayrıca aleti özümsemem lazım, hele biraz zaman geçsin, cynanogen modu izlemeye aldım, araştırma aşamasındayım zaten.

Sen kılıf işini ne yapmıştın acaba?

hayırlı olsun abi, güle güle kullan.

başka bir konuda da yazdım, sadece çizilmeye karşı koruyacak bir kılıf almıştım. linkteki ürünün siyahı, sana beyaz baktım :)

Link

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Eveeet, bugün bir gaza gelme neticesi sonucu zaten uzun zamandır kendimi frenlediğim işi yaptım ve dayanamayıp bizim şefe telefon alırken bir kazıkcell bayine dalarak, hafiften kazıkta yiyerek sonunda Htc One ı aldıım, ht37 serisi, 7 ayın 1 inde üretilmiş sıfır hatalı cihazı aldım, oh beee, şuan ilk şarjını oluyor, açıp bayide kontrol ettikten sonra daha hiç açmadım, şarj olsun kurcalamaya başlayacağım inşallah, oh be aldım rahatladım, nedir bu kararsızlık, yetti be :)

Oh be. Şaka bir yana da hayırlı olsun abi, güle güle kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Vay bee demek sonunda alındı ha.HAni s4 alacaktın ne oldu.İşletim sistemleri farklımıydı bu hatcelerin.Garip bir kullanımı varsa gıcık olurum ben.Bende s4 modundayın bu aralar ama daha önceden zamzungla yaşadığım sıkıntı yüzünden hep arada kalıyorum yahu.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

hayırlı olsun abi, güle güle kullan.

başka bir konuda da yazdım, sadece çizilmeye karşı koruyacak bir kılıf almıştım. linkteki ürünün siyahı, sana beyaz baktım :)

Link

İyiymiş vallahi, bekleme özürlü olduğumdan dayanamayıp bundan aldım, aynı tip, şeffaf

Telefon_2603164.jpg

Nasıl kılıfından memnunmusun peki?

Vay bee demek sonunda alındı ha.HAni s4 alacaktın ne oldu.İşletim sistemleri farklımıydı bu hatcelerin.Garip bir kullanımı varsa gıcık olurum ben.Bende s4 modundayın bu aralar ama daha önceden zamzungla yaşadığım sıkıntı yüzünden hep arada kalıyorum yahu.

Birinde Sense diğerinde toucwiz var, ama bağımlı değilsin, kafana göre launcher dolu, yükle geç, roota falanda gerek yok, mesela nova launcher güzeldir, tonla seçenke var, seç birini, ohhh bee de :)

http://www.youtube.com/watch?v=FrRLT1ovFP4

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher&hl=tr

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Aldım gitti bugün hiç aklımda yokken bende :D 

Ufaktan bir sorayım şimdi.Yarımdan fazla şarj var bitincemi takacağız yoksa takalım dolsun mu.Birde bunlarda gece taksam sabaha kadar kalsa sıkıntı oluyormu acaba.

Kılıf almadım birkaç tane gösterdi ama fiyatları uçuktu eleman.Deri kılıf gösterdi kitap gibi açılandan 50 tl dedi.Birde ekran koruyucu gösterdi ekranın kırılmasını engelliyormuş ona da 50 tl dedi.Hiçbirini almadım sormadan.Ekran koruyucu şarmıdır yada nasıl bişi almak lazım acilen lazım sanırım.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Abi ekran koruyucu kesinlikle şart sakın o olmadan cebine koyma istediğin kadar cebin temiz olsun. Alacağın ekran koruyucu sakın mat olmasın. Mat olursa parmak izi olmuyor ancak ekran kalitesini net bir şekilde sana yansımıyor ve dokunduğunda sürtme sesi oluşuyor. Birde güzel bir kılıf al :) Parama açımam çizilirse çizilsin gider yenisini alırım dersen bunları kullanman gerekmez :)

Yok illaki alacağım ama ne alacağım ona karar veremedim.Açıkçası oldukça hızlı bir alışveriş olduğu için hiç bakmamıştım bu tarz ürünlere

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Abi senden ve Ali abiden ricam bu ürün hakkında detaylı bir inceleme konusu açmanız. Millet öğrensin biraz telefon nedir diye. Yarım elmaya tutsak olmasınlar :)

Bu telefonu ait bir başlık açsak iyi olacak sanırım.Kullanıcı sayısı artıyor.Ancak benim inceleme yazmam için biraz zaman geçmesi gerekir ciddi olarak önce bir alışmam lazım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aldım gitti bugün hiç aklımda yokken bende :D

Ufaktan bir sorayım şimdi.Yarımdan fazla şarj var bitincemi takacağız yoksa takalım dolsun mu.Birde bunlarda gece taksam sabaha kadar kalsa sıkıntı oluyormu acaba.

Kılıf almadım birkaç tane gösterdi ama fiyatları uçuktu eleman.Deri kılıf gösterdi kitap gibi açılandan 50 tl dedi.Birde ekran koruyucu gösterdi ekranın kırılmasını engelliyormuş ona da 50 tl dedi.Hiçbirini almadım sormadan.Ekran koruyucu şarmıdır yada nasıl bişi almak lazım acilen lazım sanırım.

Sanada hayırlı olsun o zaman, klube hoşgeldin  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

One X için Android 4.2.2 + Sense5 güncellemesi yayınlanmış. Türkiye'deki cihazlar (CID_M27) da aldı güncellemeyi. Ben de yavaş yavaş stock roma dönmeye başlayayım bari :p

Yorum bağlantısı
Emin Önal
(düzenlendi)

One X için Android 4.2.2 + Sense5 güncellemesi yayınlanmış. Türkiye'deki cihazlar (CID_M27) da aldı güncellemeyi. Ben de yavaş yavaş stock roma dönmeye başlayayım bari :p

Mersi.Baktım gelmiş :)

9yjuganu.jpg

tarihinde Emin Önal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Dün gece güncelleme var diye uyarı vermişti benim ki.Şimdi yeniden kontrol ettim.4.2.2. görünüyor indir dedim bakalım bende :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

One X, sense 5'ten sonra olmuş bir One :p

Yenisini almaya gerek yok artık, arada fark da kalmadı, hem One X daha güzel :crazy::p:D:fiuw:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

One X, sense 5'ten sonra olmuş bir One :p

Yenisini almaya gerek yok artık, arada fark da kalmadı, hem One X daha güzel :crazy::p:D:fiuw:

Tabi ben aldım ya böyle olur artık. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Hayrını gör kardeşim :)

Yukledim.resim geçişleri güzel.menü ve arama kaydı kısmı alışkanlıkları değişiyor.bu finki yuklesemmi?
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Tabi ben aldım ya böyle olur artık. :p

Sen bakma bana abi, taklitler asıllarını yaşatır :p:D :yav-he-he:

Yukledim.resim geçişleri güzel.menü ve arama kaydı kısmı alışkanlıkları değişiyor.bu finki yuklesemmi?

Yükle yükle. Zaten istemezsen kullanmıyorsun.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende yükledim ama elbette nelerin değiştiğini anlamadım :D iyimi kötü mü.Özellikle yapmak gereken yada yüklemek gereken bir durum var mı acaba bu telefonda

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Akan bey, senin CID kodu nedir bir baksana, bana hala güncelleme gelmedi de, birde kutunun yanında S/N numarası nedir, benimki HT37AW mesela.

Şunu yükle, çalıştırınca en üstte renkli ve büyük harflerle cid kodunu göreceksin

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.tritonsoft.cidgetter&hl=tr

Bu arada One ve One x hık demiş burnundan düşmüş, bak aynılar  :D  (resimdeki One X+ yalnız düz One x değil :) )

HTC-One-vs-HTC-One-X-Plus_0_BestBoyZ.jpg

HTC-One-vs-HTC-One-X-Plus_1_BestBoyZ.jpg

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Akıllı telefon akılsızı olarak en kolay nasıl yüklerim bunu.pc den bluetooth ile alsam olur mu ki.Kutu yanımda değil evden bakıp yazarım akşam ama

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Neyi yükleyeceksin, cid programını mı? telefonda internet yokmu, google marketi aç oradan yükle :)  cid getter proramın adı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...