İçeriğe Yönlendir

Maximum Kart Kart Aidatı

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Önder Özcan

sırf kart aidatı yüzünden 15 yıl kullandığım akbank kredi kartımı kapattım ben.aradım iade edin etmediler,kapatıcam dedim,siz bilirsiniz dediler.kapattım.

sonra gn müdürlükten aradılar açalım diye,kabul etmedim.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

O şartları sunacağını taahhüt ettiği için kullanıyor olmayalım der, dışarı gönderirim topu :)

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

O şartları sunacağını taahhüt ettiği için kullanıyor olmayalım der, dışarı gönderirim topu :)

Bu da mı gol değil :D :D

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Garanti ile çalışmayı seneler önce bıraktım.

İşim gereği uzun zamandır g.r.t ile çalışıyorum bu sene ne oldu ise anlamadım... :unsure2:

sonunda post iptalini verecem heralde...

şu son kartı bekliyorum....bakalım nasıl bir karşılık verecekler...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

gelen maile mesaj yazdım. kartı alırken aidat maydat yoktu ne oldu hacı diye :D talebimiz alınmış diye dönmüşler :D bakalım ne cevap yazacak :D kart işte üniversiteli diye geçen kart : aidat 20 lira almışlar. geçen senede iş bankası öğrenci kartımdan ( bi yüzü iş bankası kartı bi yüzü kou öğrenci kartı) hesap işletim bedeli aldıydı. dedim bu öğrenci kartı neyin parası alınan. öğrenci belgesi istediler. e dedim önünde kocaman öğrenci bilgilerim var resim dahil. okuldan belge istediler illa. :D hiç bir başvuru yapmadan mecburi aldığım kart ( iş ben bankamatik diye kullanıyorum ama hesap açtırma istedim olmadı sonuçta). ama iade alacam diye uğraşmaktan bıkıyom :D

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

En guzeli Flexi, bende var yillik kart ucreti 3 tl.. Arayip geri iade edin dememe bile gerek yok..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Ben İş bankasından iki tane otomatik ödeme talimatı verdim.Biraz da çeneyle bu işi hallettim.Benden de 40 TL kesmişlerdi..

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

kartı kullanmıcaksınız. Ziraat blöf yemez. kapattır gitsin. Ben öyle yaptım.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Daha önce de yazdım 3-4 ay olmadı belki de. Yapı Kredi bankasından arkadaşım geriye dönük 4-5 senelik kart aidatlarını geri aldı. Avukatlık ücretiyle 300-400 küsür lira falan. Mail adresine gelen ekstrelerinden hesaplayıp hakem heyetinden talep etti, karar çıkınca da icra kanalıyla geri aldı.

20-30 Lira için değmez de, geriye dönük hesaplama şansınız varsa isteyin derim.

Daha iki gün önce Yapı Kredi'den aradılar, Gold card verelim diye, herşeyi geçtim, kart aidatı var mı dedim, var ama aidat kesildikten sonra, kart kullanımınıza ve ödemelerinize bakılır, değerlendirilip iade edilir dedi. Tamam teşekkür ederim, istemiyorum dedim. Sebebini öğrenebilir miyim dedi, kart aidatı istiyor olmanız dedim. Tamam dedi. Helalleştik, kapattık :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Beni de Yapı Kredi'den aradılar gold kart verelim diye. İyi,tamam verin dedim.Aradan günler geçti kart mart gelmedi. Aradım kendilerini size kart veremiyoruz dediler. Bende mail attım "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" diye. Madem bana kart veremiyorsunuz neden beni arayıp size kart verelim diyorsunuz? Hiç bir sebebi yok iken garanti ve yapı kredi bana kart vermiyor :) çokta tınnnn :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Yapı kredi benden de üyelik ücreti alıyor.Aradım tamam iptal edelim ama 3 ay da şu kadarlık harcama yapın dedi.Yok dedim ben o kadar kullanım yapamam dedim..O zaman puanlarınızdan düşelim dedi.Bir yıl dedi topladığınız puanlardan düşeriz dedi.Bende iyi dedim..Sonra ama saçma bir şey ya puanla da ödeyebileceğimi sanmıyorum dedim.Onu seneye görüşürsünüz dedi. :) Böyle olursa ben yapı krediyi kapattırmayı düşünüyorum.Sonra da daha evvel ödediğim paraları almayı :kihkih:

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Yapı kredi benden de üyelik ücreti alıyor.Aradım tamam iptal edelim ama 3 ay da şu kadarlık harcama yapın dedi.Yok dedim ben o kadar kullanım yapamam dedim..O zaman puanlarınızdan düşelim dedi.Bir yıl dedi topladığınız puanlardan düşeriz dedi.Bende iyi dedim..Sonra ama saçma bir şey ya puanla da ödeyebileceğimi sanmıyorum dedim.Onu seneye görüşürsünüz dedi. :) Böyle olursa ben yapı krediyi kapattırmayı düşünüyorum.Sonra da daha evvel ödediğim paraları almayı :kihkih:

Aynı olay abimin başından geçti,geçen hafta...

bankayı arıyor iptal için,tamam iptal edelim....lakin 90 günlük harcama toplamınız 4950 tl yi bulmalı,yoksa kart üçreti yansır..

abim normal olarak 90 günde o harcamayı rahatlıkla zaten yapıyorum deyip,kabul ediyor.. :D

Bakalım benden ne istiyecek y.k.d,1-2 aya benim'de kartların üçretleri yansıması lazım ... :D

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

İşbank iptal ediyor. Müşteri hizmetlerini arayın. Çözülecektir.

2 kart var birini bu yıl iptal ettiririm artık. Maaşımı aldığım banka aidat istiyor. Alakasız banka aidatsız kart veriyor. Ziraat kredi kartı gidici. Önceki aidatları alırsanız güzel olur tabi. Kart kötü değil ama kartsız daha da güzel olur.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Finansbank önce alıyor sonra, iade ediyor :)

Finans iade etmiyor diye biliyorum ben ama..

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Finans iade etmiyor diye biliyorum ben ama..

Geçen ay aldı bu ay geri iade etti, ekstirede gözüküyor

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Geçen ay aldı bu ay geri iade etti, ekstirede gözüküyor

Nasıl iade etti peki? Ne dediniz acaba? Yahu anlatın da bizde faydalanalım :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Nasıl iade etti peki? Ne dediniz acaba? Yahu anlatın da bizde faydalanalım :)

Valla hanım, şikayetvar.com'a yazmış, hiç bir cevap vermediler oraya. Sonra bir baktık ekstreye kart aidat iadesi :)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Valla hanım, şikayetvar.com'a yazmış, hiç bir cevap vermediler oraya. Sonra bir baktık ekstreye kart aidat iadesi :)

Hadi ya :) bende bir yazayım şimdi o zaman bakalım sonuç ne olacak :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...