İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Teyp Kodu İçin Yardımınızı Rica Ediyorum

Abdullah Koç

Recommended Posts

Huseyin Altun

57133248.jpg

bende de aynı sorun görseldeki teyp den var 3224 code girdim ekranda wait 30 diye bişey yazdı 30 dk bekledim CODE yazısı çıktı tekrar, ne yapmam lazım

code girdikden sonra herhangi bir tuşa basmam gerekiyor mu yardımınızı rica ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

code girdikden sonra herhangi bir tuşa basmam gerekiyor mu yardımınızı rica ederim.

Code girdikten sonra 5 tuşuna basılmalı ama, her teybin kodu farklıdır... Doğru code'u biliyorsunuz değil mi ?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Huseyin Altun

Code girdikten sonra 5 tuşuna basılmalı ama, her teybin kodu farklıdır... Doğru code'u biliyorsunuz değil mi ?

Mehmet bey teyibi söküp seri noya ulaşdım o numarayı internette bir site var oraya yazınca codu verdi girdim oldu.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Osman Demirci

benim sorum teyp ekraninda devamli security locked yaziyo bu neden oluyo

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

benim sorum teyp ekraninda devamli security locked yaziyo bu neden oluyo

yanında rakam varmı. kaç yazıyor

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Yasin Kayıkcı

yanında rakam varmı. kaç yazıyor

abi kolay gelsin bizde 2004 connect var teyibi kod istiyor .ekranında ''code ---- '' yazıyor seri nosu da 'M015612'' yardımcı olursanız sevinirim ..teşekkürler.

11     

Yorum bağlantısı
Murat Dere

abi kolay gelsin bizde 2004 connect var teyibi kod istiyor .ekranında ''code ---- '' yazıyor seri nosu da 'M015612'' yardımcı olursanız sevinirim ..teşekkürler.

11     

3770 ;)

Yorum bağlantısı
Yasin Kayıkcı

teyibin kodunu girdim teyip açıldı ama çalmıyor .açıp kapatınca ekranında "1 Hour " yazıyor ne yapmam lazım teyip bozuk mu acaba anlamadım yardımcı olabilirmisiniz .teşekkür ederim ;D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tamer Terzi

teyp kodu için en güncel bu başlık sanırım,

akücü akü değiştirirken teyp kitlendi, şimdi kod istiyor,  

form konularından biraz araştırdığımda eski konularda V ile seri nosunun kodunun bilinemediğini okumuştum, daha sonra bu konuda gelişmeler olmuştur umuduyla yardım istemeye karar verdim.

önce seri nosunu nasıl bulduğumu yazayım ki, ihtiyacı olan arkadaşlar faydalansın (umarım bende doğru yapmışımdır :unsure2: ) teybin 1 ile 6 tuşlarına aynı anda basınca bir takım bilgiler sonrası  V186218 nosuna ulaştım ,

sanırım seri no v186218

şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...

iyi günler

formun daha önce üyesi değildim ama takip ettiğim bir form bilgilerinizi paylaştığınız  içinde  çok teşekkür ederim. abilerim benim sorunumda radyo koduyla ilgili

fiseata 1.4 aracımın  balatası değiştirilirken aküyü söktüler  ve radyo kod istedi kodu forumda önerilen yerlerde bulurum umduyla baktım ama bulamadım  M046568 li bir numaraya eriştim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Mehmet erken

seri no: M046568

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet Beyin şifresi kendisine tarafımdan iletilmiştir.. uğraşmayın arkadaşlar.. 

Ama Eğer ki Mehmet Bey bunu öğrendikten sonra forumu terk edip gidecekse, hakkımı helal etmiyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

öncelikle abi yardımın için çok teşekkür ederim ve abi  niye gideyim ben formda üye olarak yeniyim yoksa misafir olarak girip takip ettiğim formlardan burası hem güncel hemde çok yardımcısınız diğer abilerim gibi çok teşekkürler .

Yorum bağlantısı

seri noyu 1-6 tuşuna aynı anda basarak buldum bazı radyolardada 2 ile 6 tuşuna aynı anda basarak uzun bir seri veriyor sonda M le başlayan yer radyonun seri nosu oluyor bilginize

Yorum bağlantısı
Ahmet URUŞ

57133248.jpg

Mehmet bey aynı teyp bizde de var fakat kod yanlış girildiği için LOCKED 10 yazıyor daima ve kod girilmiyor bu yazı gitmiyor yardımcı olabilir misiniz ?

Yorum bağlantısı
Gökhan Gül

merhaba arkadaşlar ben 2 gün önce ford fiesta sahibi oldum fakat teyp i kod istiyor aramalarım da sizlere rastladım herkese yardımcı olmanız frod almakla nekadar iyi yaptığımı bana kanıtladı sizlerden teyp kodu hakkında yardım bekliyorum seri numarası M009730  yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim saygılar...

Yorum bağlantısı
Murat Dere

merhaba arkadaşlar ben 2 gün önce ford fiesta sahibi oldum fakat teyp i kod istiyor aramalarım da sizlere rastladım herkese yardımcı olmanız frod almakla nekadar iyi yaptığımı bana kanıtladı sizlerden teyp kodu hakkında yardım bekliyorum seri numarası M009730  yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim saygılar...

2383

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet bey aynı teyp bizde de var fakat kod yanlış girildiği için LOCKED 10 yazıyor daima ve kod girilmiyor bu yazı gitmiyor yardımcı olabilir misiniz ?

Bununda çözümü vardı ama ben bilmiyorum... locked10 kelimesi ile arama yapın.. 

Yorum bağlantısı
Adem Ünal

İyi günler aynı sorunu bende yaşıyorum. Teyp Seri numaram M 001399 yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler dilerim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İyi günler aynı sorunu bende yaşıyorum. Teyp Seri numaram M 001399 yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler dilerim.

2190

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...