İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Teyp Kodu İçin Yardımınızı Rica Ediyorum

Abdullah Koç

Recommended Posts

Adem Ünal

Mehmet Bey tekrar teşekkür ediyorum sorunum çözüldü... Bu arada bende bir keşifte bulundum. Tabi bu keşif Teyp Kitapçığında yazıyordur ama elimde olmadığı için keşif diyorum.  5 ve 6 nolu düğmelere basılı tutunca teyp sırasıyla hoporlerleri kontrol ediyor.   :)  :)  :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Mehmet bey aynı teyp bizde de var fakat kod yanlış girildiği için LOCKED 10 yazıyor daima ve kod girilmiyor bu yazı gitmiyor yardımcı olabilir misiniz

ektra 3 hak daha vardır, servis personeli teybi kurtarabilsin diye, siz nasıl çözümlediniz, 13 toplam haktan sonra teyp çöpe gider, veya değerinin üstünde elektronik işlem gerektirir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet Bey tekrar teşekkür ediyorum sorunum çözüldü... Bu arada bende bir keşifte bulundum. Tabi bu keşif Teyp Kitapçığında yazıyordur ama elimde olmadığı için keşif diyorum.  5 ve 6 nolu düğmelere basılı tutunca teyp sırasıyla hoporlerleri kontrol ediyor.   :)  :)  :)

Güzel bilgi.. Ben bu özelliğin olduğunu biliyordum ama nasıl yapıldığını unutmuştum.. Teşekkürler.. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Guest Emre Güngör

Yanlış girmeyin :D

Mehmet bey yaklaşık 2 haftadır sessiz sedasız araba kullanmaktan sıkıldım :) yardımcı olursanız sevinirim  serial :M050796

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Mehmet bey yaklaşık 2 haftadır sessiz sedasız araba kullanmaktan sıkıldım :) yardımcı olursanız sevinirim  serial :M050796

8352 teyp kodunuz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
ergün erdinçli

merhaba arkadaşlar ford focus aracım var batarya söküp takınca tey kod istedi.

teypin seri numarası m022832

yardımcı olurmusunuz lütfen

Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

merhaba arkadaşlar ford focus aracım var batarya söküp takınca tey kod istedi.

teypin seri numarası m022832

yardımcı olurmusunuz lütfen

teyp code =  7878

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Halim Genç

arkadaşlar bende akü maduruyum  teyp kodum m043536 şimdiden çok teşekkür ederim. tatile gideceğim ve teyp çalışmıyor.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

arkadaşlar bende akü maduruyum  teyp kodum m043536 şimdiden çok teşekkür ederim. tatile gideceğim ve teyp çalışmıyor.

2658

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmed GÜL

Aracımın aküsünü sökünce teyp kod istedi. Neyseki 1 ve 6 tuşlarına birlikte basınca teyibin seri numarası görüntülendi. Teyibi sökmeye gerek kalmadı. Şimdi sıra bu seri numarayı proğrama girerek şifreyi istemek. Amma velakin gerekli olan proğramı ve DLL. 'i  PC' ye kurmuş olmama rağmen seri noyu yazabildim ama devamı olan numaraları yazamıyorum. SERİ NO: M02 1388 . Proğramı çalışan arkadaş var ise bakabilir ise memnun olacağım.

Yorum bağlantısı
Murat Birinci

Aracımın aküsünü sökünce teyp kod istedi. Neyseki 1 ve 6 tuşlarına birlikte basınca teyibin seri numarası görüntülendi. Teyibi sökmeye gerek kalmadı. Şimdi sıra bu seri numarayı proğrama girerek şifreyi istemek. Amma velakin gerekli olan proğramı ve DLL. 'i  PC' ye kurmuş olmama rağmen seri noyu yazabildim ama devamı olan numaraları yazamıyorum. SERİ NO: M02 1388 . Proğramı çalışan arkadaş var ise bakabilir ise memnun olacağım.

7260 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Osman Ayrancı

merhaba aracımı yeni aldım.96 model ford fiesta. teyp de 6000 cd rds eon. aküsünü değiştirmişler sanırım. Ancak teyp kodu girilmemiş. teyp de sökülmüyor ne yaptmsa çıkaramadım.

Seri numarasını öğrenmek için söylendiği gibi 1ve 6 tuşlarına basılı tuttum. çıkan yazılar sırası ile şöyle

MGP DJS

4-09

07--02--00

hangisi seri numarası acaba ? Bu seri numarasını nereye girip kodunu öğrenebilirim ?

Yardımcı olabilir misiniz?

teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

merhaba aracımı yeni aldım.96 model ford fiesta. teyp de 6000 cd rds eon. aküsünü değiştirmişler sanırım. Ancak teyp kodu girilmemiş. teyp de sökülmüyor ne yaptmsa çıkaramadım.

Seri numarasını öğrenmek için söylendiği gibi 1ve 6 tuşlarına basılı tuttum. çıkan yazılar sırası ile şöyle

MGP DJS

4-09

07--02--00

hangisi seri numarası acaba ? Bu seri numarasını nereye girip kodunu öğrenebilirim ?

Yardımcı olabilir misiniz?

teşekkürler..

2powg1i.jpg

Teybinizin etrafındaki 4 tane kare deliği görüyor olmanız gerekiyor. Oralara uygun aparat yerleştirip onunla sökebilirsiniz teybi. Verdiğiniz kodların hiç biri seri no değil maalesef.

Aparat şöyle olmalı:

teyp_focus_sokme_zps895b1688.jpg

Yorum bağlantısı
Osman Ayrancı

2powg1i.jpg

Teybinizin etrafındaki 4 tane kare deliği görüyor olmanız gerekiyor. Oralara uygun aparat yerleştirip onunla sökebilirsiniz teybi. Verdiğiniz kodların hiç biri seri no değil maalesef.

Aparat şöyle olmalı:

teyp_focus_sokme_zps895b1688.jpg

Teşekkür ederim. ona benzer bir  aparatla çıkartmayı denedim.Ancak deliklerin içinde tahta parçası mı kalmış ne olduysa sol taraf alttaki deliğe tam  oturmuyor aparat.

haliyle çıkartamıyoruz o yüzden.

Sanıyorum en sonunda teyibi kırıcaz :)

Yurt dışı forumlarını da inceledim. Seri numarası 1-6 tuşlarına basınca çıkıyor diye bahsedilmiş ancak benim teypde çıkmadı nedense.

orjinal teypten vazgeçmek istemiyorum ama bakalım umarım çıkartabiliriz

Yorum bağlantısı
Isa Aydin

2005 fokus teyp codu hic bir uerde teyp kodu yok m009255 buteypin numarasi yardimci olabilecek arkadaslara simdiden tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

2005 fokus teyp codu hic bir uerde teyp kodu yok m009255 buteypin numarasi yardimci olabilecek arkadaslara simdiden tesekkur ederim

Konunuz birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Murat Birinci

0675 dener misiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Murat Dağlı

Benimde teyp koduna ihtiyacım var Yardımınızı bekliyorum seri no=M11265

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
31 dakika önce, Murat Dağlı yazdı:

Benimde teyp koduna ihtiyacım var Yardımınızı bekliyorum seri no=M11265

Bir rakam eksik..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...