İçeriğe Yönlendir

Xenon Far

Gökhan Taşkın

Recommended Posts

Emrah Yıldırım 2
bahsettiğiniz denemeleri tabiki yaptım eniştemin aracı ile hatta manisaya gidip geldik beraber kendi arabamı yeğenime verdim ben önde gittim o arkada geldi vs vs beni hiç rahatsız etmedi eniştem kullandığında onuda rahatsız etmedi... 2. aracım olan toyota corallada da zenon far var servisnde taktırmıştım takıldığında far ayarı yapılmamış gökyüzüne bakıyordu farlar... uzunları açmaya bile gerek duymuyodum hesabını siz yapın artık onunda ayarını yaptırdım fakat merceksiz olduğu için hala göz alabiliyor onuda far derecesini düşürerek gideriyorum.... fiestanın mercekli olması kesinlikle çok büyük bi avantaj bu konuda bence... sarı farlarım ile kör gibi giderken şimdi ne kadar rahatım anlatamam... bence biraz fazla abartıyorsunuz bu durumu saygı değer büyüklerim bahsettiğiniz kadar rahatsızlık duymuyorum ben.... :D

seninde haklı olduğun yerler olabilir tabi birşey diyemem tercih meselesi

ancak özellikle büyük şehirlerde zenon denen olayın halen çok gereksiz olduğunu düşünüyorum

Yorum bağlantısı
M. Ali Öz

konu fazla dağılmıs gibi :flowers: 2010 fiestanın sislerini bilen varsa söyleyebilir mi h11 mi h7 mi h3 mü ?

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
konu fazla dağılmıs gibi :) 2010 fiestanın sislerini bilen varsa söyleyebilir mi h11 mi h7 mi h3 mü ?

h11

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Cihan Tiftik
Bu akşam karşımdan bir fusion geliyordu,far ışığı mavimsi bir renkteydi ve çok parlak bir ışığı yoktu,hatta belkide ilk defa sonradan takılan merceksiz bir xenon hiç gözümü almadı ve çokta hoşuma gitti açıkcası,bu araca kaçlık ve hangi xenondan takılmış olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum...Bu arada o araçta takılı olan beyaz ampüllerden değildi,onuda belirtmek isterim.

Merceksizse ve gözünüzü almadıysa,farlar yere bakıyor demektir. O da önünü göremiyodur emin olun. :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Cenmax'ın h4-3 xenonları 35w yerine 22w güçte ışık verenleri var. Eğer o seri ise göz almıyor ancak piyasada yok denecek kadar azlar. Satan dahi bilmiyor bu seriyi. Ayrıca uzunları yok gibi. (2207 senesinde piyasaya girdi 22 w olanlar, ampül ömrü uzun olan, selektörde sorun çıkarmayan seri idi )

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
yağışlı havada hiçbir ampul aydınlatmaz nedeni far camının kirlenmiş olması far yıkamayı 520d ve 2009 a3 kullalnıyorum ıkısıde orjınal fabrıka cıkıslı xenon lu far yıkama hıcbır ıse yaramıyor cam suyuna her turlu ılacı deterjanı koydum ancak faydası yok sadece far camına su sıkarak far camı temizlenmiyor... kullandıgınız mercek ve xenon markası nedir ?

sis konusunda haklı olabılırsınız oda xenonun 6000k olmasından kaynaklanabılır ...

işe yaramaması gibi bir durum söz konusu bile değil..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Benim iki aracımdada işe yarıyor ancak, katmanlaşmış yıkama makinası ile ancak çıkacak pisliğe 30 barlık fıskıye ne yapsın ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...