İçeriğe Yönlendir

Kazalı Araç Aldım

Yasin Mehmet Özdemir

Recommended Posts

Sami Aktaş

Geçmiş olsun...Ne kadar çok haysiyetsiz insan var memlekette...Gerçi belki o da sizin durumunuzdaydı bir uyanıklık yapayım dedi...Ama bu işin birinde patlaması lazım...Umarım mahkemeden güzel bir sonuç alırsınız...Sigorta eğer bu çıkma ve tamir işine onay verdiyse ispatlamak biraz zor olsa da üstüne gidilebilir...

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
İşin gücün tehdit, illegal. Millet yasal yollar arıyor sen tehdit ettiriyorsun. :lol2:

Senden öğrendik paşam, ben değilim ki Jitemci sıkayım millete ??

İllegal satış yapılmış, kazası yok denmişse, geri iade de illegal olabilir, nefsi müdafa bir yerde, atalarımızın da dediği gibi dişe diş.

Çaktırma, :fiuw: Biraz kullanayım kilometreyi 15.000'e çekip sıfır ayarında Mondeo diye satacağım. :spiteful:

Çaktırırım bana ne ? Kayık ve sal olarak kullanılmış senin araba İstanbul'da Ayamama deresi taşınca.

Nem ve rutubet kokusu geçti mi ?

Sat sat, Emmi'ye sat :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sat sat, Emmi'ye sat :lol2:

Yok ben büyük nokta alacağım :spiteful:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Yok ben büyük nokta alacağım :)

Helal sana Mehmet Abi, bak nede yakıştın kar beyaz Punto'ya :lol2: Güle güle bin sürat yap milleti tokatla.

Villanda hayırlı olsun, ama o evin önüne ancak bir GP yakışırdı zaten.

Plakasız aldık, sen 50 AS'ı takasın diye :spiteful:

emmi.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Yahu sorma, adımı internette yayınlamışlar. Ne var yani birazcık elektrik verdiysek. Az birşey de tırnak falan söktük. İnsan bu yüzden şikayet edilir mi beya. :lol2:

Dimi ya ? İncir çekirdeğini doldurmaz bunlar :) Normalde senin esaslı icraatlarında en az kol bacak kopmalı, tercihen kafada kopabilir.

Boşuna yollamadılar seni Fatsa'dan Diyarbekir'e :spiteful: Nokta tayini, tabi ifşa oldun artık.

Çok pis bir koku vardı arabada, meğer arka koltukların arasında balık sıkışmış da ölmüş. O kokuyormuş. Şimdi temizledim birşey kalmadı. :fiuw:

Mehmet Abi ille de beyaz istiyor.

Dimi ? Bu balıklar sıkışınca ve susuz kalınca ölüyorlar maalesef :unknw:

Aman glade araba kokusu falan sık, millet balıkçı arabası sanmasın.

Aldık ona beyaz Punto işte, "20 sene binerim ben buna , asla satmam Mercedes'i aramaz oldum" diyor. O kadar memnun.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mahkeme açıldığında ve davacı kazandığında tüm masraflar davalıdan tanzim ediliyor biliyorum ama ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Helal sana Mehmet Abi, bak nede yakıştın kar beyaz Punto'ya :rolleyes: Güle güle bin sürat yap milleti tokatla.

Villanda hayırlı olsun, ama o evin önüne ancak bir GP yakışırdı zaten.

Plakasız aldık, sen 50 AS'ı takasın diye :)

emmi.jpg

Hakkaten len.. ne çok yakışmışım :D

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Aracı satın aldığınız şahıs, davayı kazandığınız da pılısını pırtısını toplayıp ortadan kaybolacak biri değilse, yani, aldığınız mahkeme kararını icra edebilecekseniz beklemeyin davanızı açın derim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

dava olayı yaş iş.ondan birşi çıkmaz.2-3 zarar edin satın.kafanızdan atın bu macerayı.uzatıp sinir sistemini bozmaya gerek yok.arada insan gol yer bu hayatta.sündürmeyin bence olan sizin sinir sistemine olur

Yorum bağlantısı
Yasin Mehmet Özdemir

Ülkemiz şartlarında belki de dava süreci zorlu bir süreç. Kemal Sunal 'ın Davacı filmi geldi aklıma :)

Fakat konu şu ki sigorta şirketi nasıl az para ödemek için çıkma airbag takılmasına onay verir. Bu yasal mıdır?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...