İçeriğe Yönlendir

Mondeo Motion Lock

Bilgin Aksoy

Recommended Posts

Videoda adam sadece role eklemesi yapılıyor yazmış.Motor diye bir ekleme geçmiyor.Araştırmak lazım.

Yorum bağlantısı
Bilgin Aksoy
Tek motor alınarak ve role takılarak işlem halloluyormu?Burayı anlamadım doğrusu.Ayna içi resimleri falan varmı?Videoda ayrıntı göremedim.

Ghia-X de bizim aynadan farklı olarak bir motor mevcut ki aynayı ayarladığımız yön tuşunu aşağıya basınca aynalar katlanıyor. Videoda araya bir röle takarak adamlar uzaktan kumanda marifeti ile aynaları açıp kapatma işini yapmışlar. Sıkıntı o motor tek satılmıyormuş. Ayna almak gerekecek.

bu kapı kilitleme olayını bizim c-maxlerde yapma şansımız varmı

Benim eski araba 2004 focus comfortta bile oluyordu ki sizde de kesin olur.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bu ayna için ebay gibisi yok bence. :D

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Otomatik katlama kışı sert geçiren bölgelerde aslnda sorun. Geçtiğimiz günlerde akşam aynaları kapattım. Sabah arabaya bindim. Önce biri açıldı, diğeri açılmadı. Kapattım tekrar açmak için düğmeye bastım. Bu sefer hiç açılmadı. Bir süre motor çalışmadı. Bu durumda elle açsanızda ayna sabıt olmuyor. Neyse ki, bir süre sonra açıldı aynlar ama ben de açılmazsa diye epey bir sıkıntı çektim. Sonuçta soğuk havada aynalar donmuş. Motorun gücü de açmaya yetmeyebiliyor. Ankara'da şu anda havalar soğuk. BEn de katlamıyorum. Ancak otomatik katlama olsaydı kilitleyince, her sabaha aynı sıkıntıyı yaşayabilirdim.

Sislere Fallow Home yapmak daha çok işe yarayabilir aslında. Ya da kapı içlerine aydınlatma olabilir. Hem kapı iç kollarını hem de kapı içini amerikanlar gibi kırmızı olarak aydınlatma olabilir mesela.

Saygılarımla.

tarihinde Evren ?skent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Otomatik katlama kışı sert geçiren bölgelerde aslnda sorun. Geçtiğimiz günlerde akşam aynaları kapattım. Sabah arabaya bindim. Önce biri açıldı, diğeri açılmadı. Kapattım tekrar açmak için düğmeye bastım. Bu sefer hiç açılmadı. Bir süre motor çalışmadı. Bu durumda elle açsanızda ayna sabıt olmuyor. Neyse ki, bir süre sonra açıldı aynlar ama ben de açılmazsa diye epey bir sıkıntı çektim. Sonuçta soğuk havada aynalar donmuş. Motorun gücü de açmaya yetmeyebiliyor. Ankara'da şu anda havalar soğuk. BEn de katlamıyorum. Ancak otomatik katlama olsaydı kilitleyince, her sabaha aynı sıkıntıyı yaşayabilirdim.

Sislere Fallow Home yapmak daha çok işe yarayabilir aslında. Ya da kapı içlerine aydınlatma olabilir. Hem kapı iç kollarını hem de kapı içini amerikanlar gibi kırmızı olarak aydınlatma olabilir mesela.

Saygılarımla.

Demekki bu özellik sıfır derecenin altında devreye girmemeli .. :good1:

Yorum bağlantısı
Demekki bu özellik sıfır derecenin altında devreye girmemeli .. :)

Aslında parçaların suçu yok.Tek suçlu su damlacıkları,keratalar donunca motor çırpınıyor işte. :D:D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...