İçeriğe Yönlendir

Chrysler 300m Nasıldır?sebring Nasıldır?

Fatih Bayram

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
Sebrig ile 300m karşılaştırırsak neler söyleyebiliriz?

300 bir sonraki jenerasyon. Sebring öncekidir. LeBaron yerine çıktı ve kalite olarak yükselişi ve boyda büyümeyi temsil eder. Sebring üstü açık olarak ABD de çok satılmıştır. kapalısının olduğunu ben Türkiye'de gördüm.

2005%20Chrysler%20Sebring.jpg

Le baron (öğrenci iken 2 ay kullandım)

chrysler-lebaron-parts.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Tahir İlter

Rüya görmek güzeldir, hele de içinde V6-V8 varsa.

2011 den bu yana uyanmışlardır abi :D 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

2011 den bu yana uyanmışlardır abi :D

Yeni rüya görenler vardır. (konuyu hortlattığımı biliyorum)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Kötü arabadır. dökülür. her ikisi de.

Bir öğrencimin vardı satınca şükrettik dedi.

Benim de 89 model lebaron (eski sebring) convertible vardı. ben de 2 haftada satmıştım. yağ kaçırıyordu. aldığım gün radyatör hortumu patladıydı.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Kötü arabadır. dökülür. her ikisi de.

Bir öğrencimin vardı satınca şükrettik dedi.

Benim de 89 model lebaron (eski sebring) convertible vardı. ben de 2 haftada satmıştım. yağ kaçırıyordu. aldığım gün radyatör hortumu patladıydı.

Hocam bu kanıya sadece öğrencinizdeki araç ve sizde ki 89 model araçla varmadınız herhalde.

Ya da niye kötü arabadır, niye dökülür.

Benim bildiğim 300m'deki 3,5 litre motor halen 300c'de de kullanılıyor. Sorunluysa niye kullanmaya devam ettiler. (ya da hangi sorunu çözüp kullanmaya devam ettiler)

300m'de ki şanzıman mercedes W210'da kullanılan 4 ileri şanzımanla aynı. Bunun ne gibi sorunları var. 

Başka elektronik ya da mekanik arızası mı var?

Mesela bendeki 99 mondeo çok iyi durumda, ama kurcalanmış bir mondeoya denk gelen birisi de sizin gibi mondeoları kötülerse mondeo kötü araba olur mu?

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Ali Gök

herkese merhaba,

bu konunun hortlaması lazım. 300 M lere bilenmeye başladım.

yakıt vergi dert değil alıştık liberty den .

parça bulunurluğu nasıl . motor alt takım kaporta genel olarak bilip değerlendirebilecek olan varmı. jeepde istediğimiz parçayı hemen buluyorduk iyiydi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chrysler-1999-model-lpg-751694790/detay

ufak bir bütçe ile değişik bir araba alasım var. satışı çok önemli değil araba sorunsuzsa evladiyelik bile kalabilir satamassın flan demeyin diye diyorum :D  biliyorum satamayacağımı

3500 motor 250 beygir bir araba keyif verir düşüncesindeyim. 

not: 30 bine kadar alınabilen bir linea era doblo vs yok  hepsi ticari çıkması vs. özellikle era alınır vs tavsiyesi ile değilde 300 M hakkında yorumlar olursa kullanan eden vs süper olur

mesela motoru başka hangi nesil araçta kullanıldı

yukarıda şanzıman mercedes yazılmış bilgi kesinmi nerden teyid edildi?   özellikle motor şanzıman parçaları nı temin etme işi önemli olduğundan soruyorum

herkese keyifli forumlar 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Jeepci getirtir Chrysler parçası 😛 esp asr yok galiba bunlar da biraz dengesiz olabilir gidişi

4 ileri şanzıman da olabilir Mercedes gibi değil sanki

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hiç kullandım, araç hakkında yorum yapamam ama parça hakkında sormuşsunuz. Sahibinden'de 35 tane satılık araç var. Parçası ne kadar bulunabilir, bi şey diyemiyorum.

30bin'e bunlar varken, 300c'lerin 90bin olmasının bi sebebi olmalı. Bence bir sorun var ki, 3'te 1 fiyatına düşük bulunabiliyor C'ler yerine.

3500 motor 250hp kesin keyif verir, orası ayrı :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Mafya arabası imajı oldu türkiyede 300c bunlar ise arayan soranın olmadığı benzer şartlarda araçlar. tek araç olmayacak ise alınır bakılır hobi olur.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Araç hakkında bilgim yok, Ancak şanzıman 4 ileri 42 LE diye geçiyor mercü filan değil süzme Amerikan gibi gözüküyor. Kullanılan modeller.

1999-2004 Chrysler 300M

1993-2004 Chrysler Concorde

1994-2001 Chrysler LHS

2001-2002 Chrysler Prowler

1994-1996 Chrysler New Yorker

1993-2004 Dodge Intrepid

1993-1997 Eagle Vision

1997-2001 Plymouth Prowler

İlanda ki aracın eksiklerine göre bir bakış attığımda 545tl tane amortisör fiyatları var ancak stokta yok, Kayış 174lt civarı diyor. Klima gazı zaten 120 civarı. Söylenilen eksiklikleri tamamlanırsa min işçilikle 1500 2000tl gibi aşağı yukarı. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

O arabanın başka eksikleride var sattığı fiyat çok daha düşük aslında. Motor beyni bozukmuş mesela

az önce jeep garage ı aradım detaylıbilgi verdiler bu araçlar hakkında motorları hararete vs hiç dayanmıyormuş ilandaki ucuzların hepsini biliyorlar çok ağır masraflı olabilirler dedi

vazgeçtim 300 M den

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Ali Gök yazdı:

herkese merhaba,

bu konunun hortlaması lazım. 300 M lere bilenmeye başladım.

yakıt vergi dert değil alıştık liberty den .

parça bulunurluğu nasıl . motor alt takım kaporta genel olarak bilip değerlendirebilecek olan varmı. jeepde istediğimiz parçayı hemen buluyorduk iyiydi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chrysler-1999-model-lpg-751694790/detay

ufak bir bütçe ile değişik bir araba alasım var. satışı çok önemli değil araba sorunsuzsa evladiyelik bile kalabilir satamassın flan demeyin diye diyorum :D  biliyorum satamayacağımı

3500 motor 250 beygir bir araba keyif verir düşüncesindeyim. 

not: 30 bine kadar alınabilen bir linea era doblo vs yok  hepsi ticari çıkması vs. özellikle era alınır vs tavsiyesi ile değilde 300 M hakkında yorumlar olursa kullanan eden vs süper olur

mesela motoru başka hangi nesil araçta kullanıldı

yukarıda şanzıman mercedes yazılmış bilgi kesinmi nerden teyid edildi?   özellikle motor şanzıman parçaları nı temin etme işi önemli olduğundan soruyorum

herkese keyifli forumlar 

SAAB al. Medem değişim istiyorsun. 2.3 260 ps olmaz mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-saab-saab-9-5-2.3-aero-otomatik-752097788/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ali Gök yazdı:

O arabanın başka eksikleride var sattığı fiyat çok daha düşük aslında. Motor beyni bozukmuş mesela

az önce jeep garage ı aradım detaylıbilgi verdiler bu araçlar hakkında motorları hararete vs hiç dayanmıyormuş ilandaki ucuzların hepsini biliyorlar çok ağır masraflı olabilirler dedi

vazgeçtim 300 M den

:) Demiştim  Ali Elöver abinimizde vardı düşük km temizi satılık gitti.  30 buna vereceğine gel jeepi sana vereyim krediyi ayarlarız farkını :) isini çözdü isen. Kar yağınca bı tur verirsin en kötü :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mustafa Tüfekçi yazdı:

:) Demiştim  Ali Elöver abinimizde vardı düşük km temizi satılık gitti.  30 buna vereceğine gel jeepi sana vereyim krediyi ayarlarız farkını :) isini çözdü isen. Kar yağınca bı tur verirsin en kötü :)

o kadar çıkmaz şuan yav. ama yinede bi hesap kitap yapim 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Boş paket benzinli pert i10 alıp uzun yol arabasına çevirelim. 

Jant

Akü

Jant

Hız sabitleyici

Bluetooth teyp

Arka bagaj aydınlatması 

Ooo misss. 50ye çıkmaz. 

Tam Otoban haşaresi olur. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...