İçeriğe Yönlendir

Ali'nin Geyikleri

Ali Elöver

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Diyemezler, Bugatti Almanların has markası değil, satın almışlar sadece.

Ama Fiat ve Ferrai has İtalyan ve hemşeri markalar. Yani birbirleriyle övünç duymaları çok çok normal.

O zaman Malezyalılar da Lotus bizim diye sevinsinler, işte o olmaz... Lotus İngilizdir ve sadece İngilizler sahip çıkabilir.

Bedenimi satın alabilirsin ama ruhumu asla tarzı bir durum bu, Fiat da Ferrari'de İtalyan ruhunu olduğu için sorun yok.

Ama senin dediğin olmaz biri alman biri italyan, düşman ırklar bunlar.

FiestaFanAyhan, bizde en azından övünecek bişeyler var ortada da konuşuyoruz :lol2: Ben sizin gibi 68 bg'lik pancar motorlu arabaya binsem bu muhabbetler hiç girmezdim, ne güç ne de tork yeterli sizde...

Fiatöveryus fanatickus, kardeşim bırak bu peluş numaralarını, hala debeleniyorsun, fiat italyanmış ferraride öyle, ruhları aynıymış, yine güldürdün beni, Ferrari ELF ise fiat anca ORK olur kardeşim, ruhu bozuk bu fiat ın, bırak peluşluğuda sat şunu adam gibi araba al, dağılır gider korkusundan kurtul. :D

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Diyemezler, Bugatti Almanların has markası değil, satın almışlar sadece.

Ama Fiat ve Ferrai has İtalyan ve hemşeri markalar. Yani birbirleriyle övünç duymaları çok çok normal.

O zaman Malezyalılar da Lotus bizim diye sevinsinler, işte o olmaz... Lotus İngilizdir ve sadece İngilizler sahip çıkabilir.

Bedenimi satın alabilirsin ama ruhumu asla tarzı bir durum bu, Fiat da Ferrari'de İtalyan ruhunu olduğu için sorun yok.

Ama senin dediğin olmaz biri alman biri italyan, düşman ırklar bunlar.

FiestaFanAyhan, bizde en azından övünecek bişeyler var ortada da konuşuyoruz :) Ben sizin gibi 68 bg'lik pancar motorlu arabaya binsem bu muhabbetler hiç girmezdim, ne güç ne de tork yeterli sizde...

Ferrayi yapan tasarımcı ile fiat tasarımcısınımı bir tutuyorsun yoksa sadece italyan olduğu için ruhumu aynı diyorsun?Her halukarda iki şekildede alakası yok.Kesker alakadır bu yanlış.Ferrari için yorumum var ama kötü olarak değil.fiat zaten her şeyiyle her parçası 3.sınıf. :police:

Ferrariyi tasarllayan kişi galiba tasarlarken uçmuş durumdaymışki uçmayı istemiş çizmiş.Motorda çizğiye uyarlanmış.Fiatı tasarlayanda galiba Her şeyden bıkmışki bezmişki böyle tipsiz tasarımlar yapmış ve motorunuda onada göre yapmış.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

ferrari alacağına punto al. Bakımı daha uçuz, yedek parçada daha kolay bulunuyor, ohh daha ne olsunki.

Hep aynı dünya işte, hiç değişmicek,

Eskiden Şahinlerin arkasında Type-R yazısı yapıştırılırdı, kendilerini Type-R sanarlardı,

zaman geçti devir değişti ...Şahin oldu punto, Type-R oldu Ferrari :)

tarihinde Ayhan ?ent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Aklıma geldi uzun süre önce yazmıştım ne içtin denmişti.Tam olmasada şöyle idi.

Almanlar soğuk yapılıdır onun için sıcak görünüşlü huylu insanı saran kendine çeken alımlı güzel araçlar tasarlamışlar.Örneğe gerek yok.

Fransızlarda tersine sıcak insanlardır herkesi sebebsizce severler.Bunun için yaptıkları araçlarıda soğuk itici orta sınıf görünümünde bir yapılarıyla çıkarılmış rüzgarlı hava hissi veren araçlar tasarlamışlar.

Bunu yazmamıştım o zaman.

İtalyanlar ise malum mafya kökleri olan bir ruhları var tasarımlarıda hızlı olmak zorunda ama mafyalıkları abd de çok geçtiği için spor olarak yapmışlar işte polisten hızlı kaçmak için.italyada polislerinden kaçmalarına gerek olmadığı içinde fiat çıkmış ortaya yavaş çelimsiz agresif tiplerde tasarımları ortaya çıkmış.

Abd de üretilenler ise Büyük hamburger tipinde hep yedikce bindikce binesin yiyesin gelir gözünü alamazsın.Çünki hükmetmeyi seviyorlar garipler şimdilerde ruhları da küçüldüğü için ufaldılar küçülüyorlar tasarımlarıda ortada.

bunlar benim gözümde ülke insanlarının ruhunun dışa yansıması.Bizler şanslıyız bu ortaya çıkmış bütün ruhları iyi yada kötü kullanabiliyoruz. :D:D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Aklıma geldi uzun süre önce yazmıştım ne içtin denmişti.Tam olmasada şöyle idi.

Almanlar soğuk yapılıdır onun için sıcak görünüşlü huylu insanı saran kendine çeken alımlı güzel araçlar tasarlamışlar.Örneğe gerek yok.

Fransızlarda tersine sıcak insanlardır herkesi sebebsizce severler.Bunun için yaptıkları araçlarıda soğuk itici orta sınıf görünümünde bir yapılarıyla çıkarılmış rüzgarlı hava hissi veren araçlar tasarlamışlar.

Bunu yazmamıştım o zaman.

İtalyanlar ise malum mafya kökleri olan bir ruhları var tasarımlarıda hızlı olmak zorunda ama mafyalıkları abd de çok geçtiği için spor olarak yapmışlar işte polisten hızlı kaçmak için.italyada polislerinden kaçmalarına gerek olmadığı içinde fiat çıkmış ortaya yavaş çelimsiz agresif tiplerde tasarımları ortaya çıkmış.

Abd de üretilenler ise Büyük hamburger tipinde hep yedikce bindikce binesin yiyesin gelir gözünü alamazsın.Çünki hükmetmeyi seviyorlar garipler şimdilerde ruhları da küçüldüğü için ufaldılar küçülüyorlar tasarımlarıda ortada.

bunlar benim gözümde ülke insanlarının ruhunun dışa yansıması.Bizler şanslıyız bu ortaya çıkmış bütün ruhları iyi yada kötü kullanabiliyoruz. :):D

:D

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar

tebrikler Oktay abi, olaya felsefi yönden bakılmamıştı hiç, gayet güzel olmuş :D

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Dimi ? Senin Fiestayı köy evinin bahçesine spin atıp (Fiesta mükemmel yol tutardı ne oldu orada da araba yolda duramadı) gerigeri soktuğun gibi bende girebilirim bir yerelere, allah muhafaza :hohoho: Allahtan ESP var da çoğu vukuat ceryan etmeden önce Fiat dizginleri sıkıca tutuyor.

O konulara girmeyelim :) Sen genede dikkat et Fiat'ın ESP'sine de güven olmazki :) Tam işe yarayacağı zaman beyniyle ayakları arasındaki kablosu falan kıçar :unsure:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...