İçeriğe Yönlendir

Ali'nin Geyikleri

Ali Elöver

Recommended Posts

Serkan Toker

Tempra 2.0 ile aynı motora sahip olupta testlerde nal toplayan araba...:D Kendi sedanını geçemedi... ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tempra 2.0 ile aynı motora sahip olupta testlerde nal toplayan araba...:D Kendi sedanını geçemedi... :)

Fiyatın spor arabası mı bu Serkan... ?

Nevşehir fibercilerinden biri yapmış gibi duruyor ;)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
Serkan, Lada Vega'ya benzettim...

Rus malı mı bu araba :D

Ne mal olduğu belli değil diye buna diyolar herhalde :rofl:;)

Bu arada Ali abi bu senin için :)

5104290045_11b2612616_z.jpg

Ayrıca Ford GT'nin üretilme amacını biliyorsundur ve başarılı olduğunuda :) Ve bunları yaparken üzerlerinde hep ford amblemi vardı :) Yok o onu satmış bu bunu almış onun %51'i fiatın bunun bilmemkacı ferrarinin tırıvırı bunlar :) Ferrarinin üzerine fiat amblemi yapıştırarak marka imajı yapmaya çalışıyorlar ama nafile o bir ferrari tamamen farklı teknoloji :)

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Len Serkan, Fiyat'mış ya bu araba... Niye söylemiyorsun... :D

Güzel arabaymış...

Heh, bravo.

Dowload failure...

Yorum bağlantısı
Aytaç Göksu
şaka bir yana;

Elinize sağlık Aytaç Bey, 10 numara tespitler. Sadece tıkırtı konusunda Fiat çok çalışmış, yeni nesilleri denemenizi tavsiye ederim. Denk model Fordlardan üstünler.

Prestij ve uzun ömür, kalite tartışmasız şekilde Ford üstün.

Aktif güvenlik, motorlar, donanım ve ulaşılabilir aksesuar olarak ezici şekilde Fiat üstün.

Denk model araçlarda Ford alırım, ama şu an sahip olduğum özelliklere, motora, aktif güvenlik donanımına sahip bir Fiesta veya Focus yok, o yüzden tercihim Ford Focusu satıp GP T-jet almak oldu.

Ben gördüklerimi söyledim bu arada muhabbeti ciddiyetten saptırmışsınız iş foto kapışmasına gitmiş...... Allah iyiliğinizi versin :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Fiyatın spor arabası mı bu Serkan... ?

Nevşehir fibercilerinden biri yapmış gibi duruyor :D

METMET Abi, sen bittin...

Şimdi YENİ KONU AÇIYORUM...

HİLTON'da çok ünlü biz zat-ın HAVUZ MACERASI

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

131 Memleketim için evet bir efsane, kabul etmem lazım....Parçacıdan bugün bile 3-4 bin lira aralığına yeni baştan toplanabilir... :D

Bir rivayete göre deneme amaçlı yapılmış, beceremeyince Ferrari' yi alalım bari denilmiş arabadır Mehmet abi...;)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Ne mal olduğu belli değil diye buna diyolar herhalde :);)

Bu arada Ali abi bu senin için :)

5104290045_11b2612616_z.jpg

Ayrıca Ford GT'nin üretilme amacını biliyorsundur ve başarılı olduğunuda :) Ve bunları yaparken üzerlerinde hep ford amblemi vardı :)

Güzel kardeşim, ben bu arabayı F1 de hiç görmedim. Formula Ford veya F2 olmasın bu :)

Ben gördüklerimi söyledim bu arada muhabbeti ciddiyetten saptırmışsınız iş foto kapışmasına gitmiş...... Allah iyiliğinizi versin :D

ya bu Fordçular hasta fanatik. Kendi arabalarından başka araba bilmiyorlar, sonra tokatı yiyincede 20 tane çirkef atıyorlar.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
Güzel kardeşim, ben bu arabayı F1 de hiç görmedim. Formula Ford veya F2 olmasın bu :)

"2000'li yılların ortasında Formula 1'de tam yedi tane otomobil üreticisi, motor sağlayıcı ya da takım kimliğiyle boy gösteriyordu: BMW, Ferrari, Ford, Honda, Mercedes, Renault ve Toyota." ;) Ben fiat ismini duyamadım duyan var mı ? :D

İlginç bir bilgi ! "Alfa Romeo'nun 1979-85 arasındaki macerası, tam anlamıyla bir faciayla sonuçlandı: 0 galibiyet."

Bu arada konu çok dağıldı ya rahatsız oldum ben bu durumdan :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu arada konu çok dağıldı ya rahatsız oldum ben bu durumdan ;)

Toparlarız sen merak etme :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bilgin Bey.. İki Ali'de işin gırgırında,

Ne Ford Ali Elöver'in dediği kadar kötü

Ne de Fiat Ali Cihangiroğlu'nun dediği kadar kötüdür..

Birazdan temizleriz burayı...

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Taşınması iyi olmamış :nazar: böle olunca zevkli olmuyor :):p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

E pes ötesi, fanatikliğin de bu kadarı, özel konu açmış yahu :)

Neyse zaten başlıktanda belli, "Ali' nin geyikleri" fiat anca geyiklere konu olabilecek bir marka, gerçek markaların burda işi olmaz zaten :)

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar
Unutma ki Ferrari Alfa ve Lancia'yı üreten de FİAT'dır. Aynı zamanda sahibidir. :)

beko-arçelik ve altus gibi olmuş, onlarında sahibi tek.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bu tofaş punto kullananların hepsimi trafik canavarı :) Bugün yine birtane punto şehir içinde aynaları kapalı geziyordu. Bian yadırgadımda sonradan normal karşıladım :yes:

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
beko-arçelik ve altus gibi olmuş, onlarında sahibi tek.

Ona bakılırsa Bugatti Veyron'u da VW üretiyor, Porsche 911'i de :yes: O zaman koşup hemen birer tane Vw alalım :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Bu tofaş punto kullananların hepsimi trafik canavarı :) Bugün yine birtane punto şehir içinde aynaları kapalı geziyordu. Bian yadırgadımda sonradan normal karşıladım :yes:

Ali abi de birilerini tokat manyağı yaparken bir yerde patlamasında. Vallaha kendimi suçlu hissederim o zaman. Biz Kızdırdık oda bastıkça bastı diye :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
E pes ötesi, fanatikliğin de bu kadarı, özel konu açmış yahu :)

Neyse zaten başlıktanda belli, "Ali' nin geyikleri" fiat anca geyiklere konu olabilecek bir marka, gerçek markaların burda işi olmaz zaten :lol2:

Okumadan atlıyorsun be Ali FORDO

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Ona bakılırsa Bugatti Veyron'u da VW üretiyor, Porsche 911'i de :D O zaman koşup hemen birer tane Vw alalım :D

vw kullananlar, hepimiz bugattiyiz diyormu :D ama FiatAli hepimiz ferrariyizden öte ferrariyi yapan biziz diyor. :lol2:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
vw kullananlar, hepimiz bugattiyiz diyormu :D ama FiatAli hepimiz ferrariyizden öte ferrariyi yapan biziz diyor. :lol2:

Diyemezler, Bugatti Almanların has markası değil, satın almışlar sadece.

Ama Fiat ve Ferrai has İtalyan ve hemşeri markalar. Yani birbirleriyle övünç duymaları çok çok normal.

O zaman Malezyalılar da Lotus bizim diye sevinsinler, işte o olmaz... Lotus İngilizdir ve sadece İngilizler sahip çıkabilir.

Bedenimi satın alabilirsin ama ruhumu asla tarzı bir durum bu, Fiat da Ferrari'de İtalyan ruhunu olduğu için sorun yok.

Ama senin dediğin olmaz biri alman biri italyan, düşman ırklar bunlar.

FiestaFanAyhan, bizde en azından övünecek bişeyler var ortada da konuşuyoruz :D Ben sizin gibi 68 bg'lik pancar motorlu arabaya binsem bu muhabbetler hiç girmezdim, ne güç ne de tork yeterli sizde...

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Ali abi yarın gelde eşit şartlarda pistte kapışalım. :lol2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...