İçeriğe Yönlendir

Navitech Qx-b512 Primo Mu Next Ye-ga4624 Primo Mu?

Mahmut Şahin

Recommended Posts

Murat Onat
Vesile ile; Murat Bey'e teşekkür ediyorum,

Programı ilk gördüğümde, neden mondeo yok demiştim.. Murat Bey benim mondeoyu ekleyivermişti.. :)

Navigasyon çihazımı aldığıda 2 haftada mavi üçgenden sıkıldım.İnternette onun yerine koymak için araba ikonu aradım bulamadım.Kendim yapmaya kalktım bir ay sonunda işi çözdüm.Kendime 4 araba ikonu yaptım.Sonra bir gün bir forumda bir arkadaş, bu üçgenin yerine konulacak bir araba ikonu bile yapmamışlar dedi.Bende bende var dedim.Paylaşırmısın dedi, paylaştım elbette.Sonra istekler gelmeye başladı.ve sonuç 450 araba ikonlu bir kolleksiyon oluştu.Aslında ben bu işe bilerek girmedim. :good1: Oğuzhan kardeşimizin arabası ile bu sayı 451 oldu. :) Ben teşekkür ederim Mehmet Bey.Yeter ki insanlar mutlu olsun...

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin
Mahmut Bey sakın yıldızı kesip biçmeyin.Teybiniz kaset çalar ise kaset çalarla bağlanın. Ben üzülürüm orjinal telefon kitine bir şey olursa

Elektrik işini çakmaklığı kesmeden paralel bir çakmaklık soketiyle hallolur.

yarın cihaz elimde olacak inşallah. bir gelsin bakalım. elbetteki yıldıızın sağını solunu kesme, delme gibi niyetim yok. evet teybim kasetçalar. fakat kasetçalar ile navigasyonun ilgisini kuramadım.

Navigasyon çihazımı aldığıda 2 haftada mavi üçgenden sıkıldım.İnternette onun yerine koymak için araba ikonu aradım bulamadım.Kendim yapmaya kalktım bir ay sonunda işi çözdüm.Kendime 4 araba ikonu yaptım.Sonra bir gün bir forumda bir arkadaş, bu üçgenin yerine konulacak bir araba ikonu bile yapmamışlar dedi.Bende bende var dedim.Paylaşırmısın dedi, paylaştım elbette.Sonra istekler gelmeye başladı.ve sonuç 450 araba ikonlu bir kolleksiyon oluştu.Aslında ben bu işe bilerek girmedim. :hohoho: Oğuzhan kardeşimizin arabası ile bu sayı 451 oldu. :hahahoho: Ben teşekkür ederim Mehmet Bey.Yeter ki insanlar mutlu olsun...

Murat Bey yakında 452. sıraya e200 mersedes ile talip olacağım inşallah.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

mp3 çalarlar için kaset çalar kitleri var. navinin kulaklık girşine bağlayıp teybinizden yönlendirme alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Murat Onat
yarın cihaz elimde olacak inşallah. bir gelsin bakalım. elbetteki yıldıızın sağını solunu kesme, delme gibi niyetim yok. evet teybim kasetçalar. fakat kasetçalar ile navigasyonun ilgisini kuramadım.

Murat Bey yakında 452. sıraya e200 mersedes ile talip olacağım inşallah.

Tamam.Resmi ayarlayınız.452. arabamızda e200 olur.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Tüfekçi
Lokman abi senimi kıracağız 2. resim diyorsan ikinci resmi alırız.Hafta sonu yapmaya çalışırım.Bakalım nasıl olacak.

Ah keşke bizimde arabamızın resmi olsa navimizde :mangal:

misal şu resim güzel olurdu hem karikatürize şeklinde uğaştırmaz da :s

focussedannv31c.gif

Yorum bağlantısı
Murat Onat
Ah keşke bizimde arabamızın resmi olsa navimizde :D

misal şu resim güzel olurdu hem karikatürize şeklinde uğaştırmaz da :D

focussedannv31c.gif

Bu resim ne yazık ki olmaz.Başka bir resim bulabilirseniz elbette.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Kaya

Arkadaşlar ben iki hafta önce uzun arayışlardan sonra navitech QX 512 aldım. prihana infinity hd alacaktım Bimekste çalışanlar denemişler bir iki sefer kitlenme oldu dediler yorumlarda da bir kaç kişi kitlenme oldu dedi asıl etken şarjı 1 saat bile gitmiyor dediler bundan vazgeçip navitech qx 512 aldım. İyi ki almışım. Çok hızlı rota hesaplıyor. Telefon rehberini aktarıp oradan arama yapabiliyorum. Fm trans. arabanın içinde görüşme imkanım oluyor. 4 gb kart destegi var 4 gb kart aldım ve içine internetten indirdiğim flv avi mp4 dat uzantılı videoları attım gayet hızlı. Tek sıkıntısı video boyutu 480 büyükse yani 640*480 ise arada takılmalar oluyor ve yavaşlıyor. şarjı rahat 3 saat gidiyor. Bana göre dejavantaj olan bölüm şarj aleti takılı değilse (çakmaklığa takmana gerek yok) FM trasmator çalışmıyor. Çok uğraştım tesadüf buldum onuda. Tavsiye niteliğinde tavsiye ederim. Ama Prihana İnfinity hd modeldeki ekran olsaydı tadından yenmezdi :p

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Bu resim olmaz... Araba çizik içinde :)

E napalım :( ya çizim oluyor ya çizik oluyor bizim arabanın resimleri :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)
Arkadaşlar ben iki hafta önce uzun arayışlardan sonra navitech QX 512 aldım. prihana infinity hd alacaktım Bimekste çalışanlar denemişler bir iki sefer kitlenme oldu dediler yorumlarda da bir kaç kişi kitlenme oldu dedi asıl etken şarjı 1 saat bile gitmiyor dediler bundan vazgeçip navitech qx 512 aldım. İyi ki almışım. Çok hızlı rota hesaplıyor. Telefon rehberini aktarıp oradan arama yapabiliyorum. Fm trans. arabanın içinde görüşme imkanım oluyor. 4 gb kart destegi var 4 gb kart aldım ve içine internetten indirdiğim flv avi mp4 dat uzantılı videoları attım gayet hızlı. Tek sıkıntısı video boyutu 480 büyükse yani 640*480 ise arada takılmalar oluyor ve yavaşlıyor. şarjı rahat 3 saat gidiyor. Bana göre dejavantaj olan bölüm şarj aleti takılı değilse (çakmaklığa takmana gerek yok) FM trasmator çalışmıyor. Çok uğraştım tesadüf buldum onuda. Tavsiye niteliğinde tavsiye ederim. Ama Prihana İnfinity hd modeldeki ekran olsaydı tadından yenmezdi :)

Saygılarımla.

Düzeltme yapamadığım için bu şekilde yazmak zorunda kaldım. qx 512 modeli değil qx 513 modelini aldım. Şu anda bir hata veriyor yazılımı "Application Mp4.exe encountered a serious error and must shut down." hatası veriyor ve videoları izletmiyor. Güncelleme yapacam fakat https://www.naviextras.com/ açılmıyor. Başka yerden güncelleyebilirmiyim.

Saygılarımla.

Düzeltme: Hata mesajını tam olarak yazdım

tarihinde Mehmet Kaya 2 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...