İçeriğe Yönlendir

Focusun Halefi Hangisi Olur?

Taha Yiğit Tekin

Recommended Posts

Cengiz Ozan

Arkadaşlar;BMW Concept CS ye ne dersiniz? Bir göz atmakta fayda var.1. sırada diyebiliriz :fotocek:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sevgin Yılmaz

Keşke jetta 1.4 tsi olsaydı.Sanırım artık 1.2 tsi motorlular var.Böyle olmasaydı direk benzinli 1.4 tsi şıkkını da eklerdim tercihlere.Bu durumda çok arkadaş gibi jetta dizel diyeceğim bende.

Yorum bağlantısı
Guest Ahmet ?im?ek
2010 Tdci Tit X paket aracımı yeni kasa çıkmamışken ve değeri düşmemişken satma niyetim var. Çünkü şu ara piyasası 44-46 arası. Ama yeni kasa geldiğinde bu fiyat 40.000 lere düşer diye tahmin ediyorum. Aldığım arabalara duygusal bi bağım olmuyor genelde,yeni kasası çıkmadan değerinde satma taraftarıyım bu yüzden. Aklımdaki arabalara gelince;

1- RENAULT LATITUDE Privilege 1.5 dCi 110 bg 57.600 TL

2- VW JETTA 1,6 Tdi Comfortline 53.000 TL

3- VOLVO S40 1.6D DRIVe Start/Stop 51.470

4- YENI FOCUS 1.6 TDCİ Titanyum 53.000(ortalama)

Açıkcası Renault'u hiç sevmezdim ama Latitude ile bence kendilerini aşmışlar. Üstelik bu araba Mondeo ve Passat segmentinde olması gerekirken fiyatları C segmenti araçlarla hemen hemen aynı. Benim gönlüm servis bakım yedek parça maliyetlerini göz önüne alırsak ve son iki arabamın Focus olduğunu gözönüne alırsak kesinlikle Latitude den yana.

Siz olsaydınız seçiminizi hangisinden yana kullanırdınız?

1.jetta olmadı 2.volvo ama pıyasayı dusunursek bence ınsanların tercıhı 1.jetta 2.latitute olur

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...