İçeriğe Yönlendir

Ford Consul Toplanıyor

Gokhan Demir

Recommended Posts

Hasan Dönmez
Dostum zaten bu pas önleyicisi pütürü vs yedi bitirdi beni. Sanayici arkadaşlar varsa üzerilerine alınmasınlar ama kaportacı işi çok zor. komple baskı sıfır hata kaporta veriyoruz daha da yaranamıyoruz. İşi alırken krallar ama aldıktan sonra illa bi kavga edeceksin yapsınlar diye. 3 usta değiştirdim şimdiye kadar ;)

Son durum nasıl..Resimler mevcutmu?kolay gelsin..

Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

Allah kolaylık versin,bu ustalar bir alem sanki bedava iş yapıyorlarmış gibi mırın kırın edeyiyorlar hep...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Eskisi gibi "esnaf" usta kalmadı. Varsa da ben tanımıyorum. Maalesef tüketim çılgını bir millet haline geldiğimizden,ustalar da alıştılar,1-2 yaşında arabalara şeker boya atmaya. :)

Allah sabır versin.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
Gokhan Demir

Konuyu bir hortlatayım :D Eveeet yaklaşık 1 yıl kadar sonra araç 4 usta(kaporta) değişti :) Yarın 5. ye geçiyor. bastırdığım saçların daha yeni yeni hepsi kaynak atıldı. Bir tavan kaldı :)... Serhat Bey, inş. birkaç ay sonra ziyaretinize geleceğiz Bursaya.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

nacizane: boya işleminden önce, elektrik işlemlerini bitirin, nedense hep tam tersi yapılır

Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

Kolay gelsin,2 senede 5 kaportacı ha Allah sabır versin,İnşallah çektiğin sıkıntıya değer.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Kolay gelsin.. Sabırlı iş ama toplandığında vereceği zevkte gerçekten anlatılmaz yaşanır derecesinden olacaktır..

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan

resimleri bekleriz.tesisatı komple söküp bakımını yapmanız iyi olurdu.kolay gelsin.parça sıkıntısı olursa yardımcı olabilirim.

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Zor iş.

Bu yaştaki bir aracı yeniden diriltmeye çalışmak cidden çok zor bir iş... Allah kolaylık versin...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Gokhan Demir

Araç 1 sene garajda yattı. Geçen ay çok sağlam ustaya verdim. Usta amerikan araçlarda ve avrupa araçlarda ustaların ustası. Tavanda çok çürükler vardı sonuç olarak tavanı değiştirdi. 10 gün kadar daha işi kaldı sonra boyaya sokacağız inşallah. Bunların Bijon aralığı 5x112 mi ? Bilen var mı ?

kygtq.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tavan sacını nerden temin etti? bir consula almıştık, 5x112 idi, önceden değişim olmadı ise sizinki de aynıdır, yine de deneyin bir jantı elde kalmasın :D yalnız göbek çapında sıkıntı olabilir, argon ile doldurup, sizinkine uygun göbek yaptırmanızı tavsiye ederim (jantı)

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Allah sabır ve bol para versin diyorum benimde hayalim consul toplamak ama uğraşacak zaman yok malesef inşalla bir gün olacak.

Yorum bağlantısı
Gokhan Demir

Allah sabır ve bol para versin diyorum benimde hayalim consul toplamak ama uğraşacak zaman yok malesef inşalla bir gün olacak.

Eyv. Mert Bey,. Vallahi bu benim son toplamam. Bir daha tövbe girişmem böyle şeylere.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
Gokhan Demir
(düzenlendi)

t5bts.jpg

t5bnc.jpg

az kaldı.. bayrama hazır inşallah

tarihinde Gokhan Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...