İçeriğe Yönlendir

Continental Kış Lastikleri - Sorular, Öneriler, Yorumlar

Savaş Değişli

Recommended Posts

Ahmet Ekici

Teşekkürler, Mesaj alınmıştır. Tabi biz ticaret yapmadığımız için yük endeksini geçip konfor ve güvenliğe yöneleceğiz.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Bugün Van Ergunlar Conti Bayisinden Ts850 için fiyat aldım. Ebatlar 205 55 16. tanesi 237,5 bana fiyatı uygun geldi. Geçen kış 250 tl lerden bahsediliyordu sanki. Yalnız aklıma takılan bir soru var bu sorduğum lastik H serisi mi T serisi mi öğrenemedim henüz. Sizce "hız" dışında lastiğin hamuru açısından T ve H serilerinde bir fark mıdır?

Detaylıca ögrendim conti T serisi 237, H serisi 247 tl imiş.
Yorum bağlantısı
Misafir

Continental TS 850 H serisi lastikleri dün aracıma taktırdım. İlk izlenimlerim olumlu. Öncelikle lastik bana yumuşak geldi. Yol sesi Michelin Alpin A4'e göre daha az gibi. İlginçtir aracın direksiyonu sanki daha hafifledi ve araba yolda daha esnek ve konforlu gidiyor. Kış performansını bilmiyorum fakat onun da iyi olacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Continental TS 850 H serisi lastikleri dün aracıma taktırdım. İlk izlenimlerim olumlu. Öncelikle lastik bana yumuşak geldi. Yol sesi Michelin Alpin A4'e göre daha az gibi. İlginçtir aracın direksiyonu sanki daha hafifledi ve araba yolda daha esnek ve konforlu gidiyor. Kış performansını bilmiyorum fakat onun da iyi olacağını düşünüyorum.

Ebatları nedir ve kaça aldığınızı yazabilir misiniz mümkünse eğer.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben Mondeo için aldım. Ebatlar 205/55/16

H serisinin tanesini 255 TL'den aldım.

Sizin sorduğunuz fiyattan biraz daha pahalı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çok faydalı bir bilgi dağarcığı var o konuyu sayfa sayfa okuyun , lastik fiyatları nerden nereye çalkalanıyor görelim, hayatımızda 3-4 araba alır satarız, ama onlarca kez fazlasında lastik alırız, rakamlar da kafamızı çok karışıtırır satıcılar

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Kaya Yasak

Bu lastigi almak istiyorum connect için olan ( 195x65 R15 ) ebatları ne kadardır. Lassa'lari da satacagim.

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Ertan Çabuk

2013 Eylül Üretimi.

İkinci el 4 adet Ts850.

Bakalım Sivas şartlarında anlatıldığı gibi mı?

70e3ede96d998a90cd488fcbce95b07c.jpg

327f06a347e6c1839f147aff9d7e4a00.jpg

Henüz takmadım ama çok yumuşak bir lastik. Kendisinin ifadesiyle "ciklet kıvamında "

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Övgü Gürşen

Conti konusuna bak 3 sayfa kalmış :) petlas 50 sayfayı geçti :)

millet iyisinde değil ucuzunda da ondan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Servet Aydın
(düzenlendi)

Aynı rampada Petlasları denemiştim Kangoo ile.

Continental ve Freelander2. Her ikiside birbiri için yapılmış. Biri üstün çekiş öteki ise tutunma için mi? Kısmen...

Her patinaj sonrasındaki duruşlarda Terrain response modlarını deniyorum ( otomatik, kar, çamur ve kayalık yüzey )

Bu videoda kar üzerine kalkış denendi. Videoda görünmeyen bölge rampa başlandıçı ve tamamen buz, zaten patinaj sesleri belli ediyor

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Buz zeminde çivili hariç yapacak birşey yok. Ancak lastik kar ile temas haline geçtiği an kuru asvaltta kalkar gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Hasan Şahin

TS 850 kliksa'dan 230 tl.ye 4 adet aldım .İnşallah memnun kalırım arkadaşlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Conti wintercontact hakkında yorum yapacak var mı? Continin yazlık lastikleri çok güzel, rahat ama çabuk aşınıyor. Kışlık lastik için de aynı durum söz konusu mu?

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

ts860 195/65/15 tanesi 170 liradan aldım havalar biraz daha soğusun taktıracağım

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Henüz Yok ama tavsiyeler neticesinde aldım aslında kafamda alpin5 vardı kullanıp görecez:)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Öğüt

Ankara'ya kar yağmasından Sonra lastiği test etme fırsatı buldum ve sonuç pekte beklediğim gibi değil...

Karda fren performansı idare eder normal seviyede ama bugün bir rampada durdum çokta eğimli değildir zeminde 5-6cm kar vardı buza çekmemişti henüz araç ne yaptıysam kalkmadı ASR zaten devre dışıydı herşeyi yaptım ama araba 1 adım ilerlemedi.. rampayı ters çıkayım dedim asfaltta gidermiş gibi çıktı

Mekanın fotoğrafını çekmeyi unuttum

0fc576976f44f7c9ce9aacc0e379a7ce.jpg

lastik conti ts860

nerede kumho kw22 lerim nerede ts860 kumhonun yanında bunlar lastikten sayılmazmış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bende Eskişehir e bugün kar yağınca, denedim, Conti benden tam not aldı Kumho KW27 lere göre ciddi fren ve çekiş farkı var pozitif yönde. Arkadan itiş belirteyim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Bende Eskişehir e bugün kar yağınca, denedim, Conti benden tam not aldı Kumho KW27 lere göre ciddi fren ve çekiş farkı var pozitif yönde. Arkadan itiş belirteyim.

benim KW22 lere göre uçurumlar var arada hemde negatif yönde:) daha iyi olmasını bekliyordum contilerin

Orantısız karşılaştırma olmuş ama

orantısız karşılaştırma olmuş derken çağlar abi orantısız şeyler nedir anlamadım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...