İçeriğe Yönlendir

Kaza Haberleri

Furkan Esgin
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Fena... şu jantlarda bir sıkıntı var, kaçtane gördüm, hep göbekten kırılıyor bu jantlar....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Evet bu modelde bir sıkıntı var, bundan öncekiler sağlam, bendeki jantlar yani, nedense bunu bıraktılar...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şu arkadaki metal çubuk bizde var mı acaba?

İyi soru :) cevap net değil, bazılarında var-yok, mesela bizde yoktu (tabii affetmedim :) )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

İyi soru :) cevap net değil, bazılarında var-yok, mesela bizde yoktu (tabii affetmedim :) )

Nasıl yani?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Nasıl yani?

Yeni fiestaların eskilerinde yok diye biliyorum, bizimkilerde hiç yok, ama yedek parçacılarda arka travers var, baktım yeride hazır kendi yok, tamponu değişirken farkettim, anında aldım, boyası dahada über olsun diyede 2 kat Hammerite boya ile boyadıktan sonra yerine taktım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Yeni fiestaların eskilerinde yok diye biliyorum, bizimkilerde hiç yok, ama yedek parçacılarda arka travers var, baktım yeride hazır kendi yok, tamponu değişirken farkettim, anında aldım, boyası dahada über olsun diyede 2 kat Hammerite boya ile boyadıktan sonra yerine taktım :)

Fiyestaya olursa amcaoğlu fışyona da olur kanaatindeyim.

Yorum bağlantısı

Buda videonun uzun hali

Bu kaza acaba o an orada mı oldu? herkes toplanmış falan ama, bazen farklı olan kazayı bu şekilde de gösterebiliyorlar.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Fiyestaya olursa amcaoğlu fışyona da olur kanaatindeyim.

Bencede  :D

Yorum bağlantısı

Bu kaza acaba o an orada mı oldu? herkes toplanmış falan ama, bazen farklı olan kazayı bu şekilde de gösterebiliyorlar.

Bence o an orada olmadı 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Selçuk Bakış
(düzenlendi)
Çarpan araç kaç ile çarpıyorsa artık parçalanınca farkediliyor ancak. Çarptığı araç ikiye bölünmüş. Konu başlığını haketmiş. tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Korhan Şenörer

Yarisler hava yastığı açmıyormuş veya zor açıyormuş.

Gerçekten bu kazada da hava yastığı açılmayacaksa hangi kazada açılacak acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Korhan Şenörer

Geçmiş olsun Korhan Abi, araç ne marka?

Eski bir model değildi, enkazdan benzettiğim kadarıyla accent, chavrolet cruize yada clio olabilir.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

:shok:  :shok:  :shok:  İnşallah ölü veya yaralı yoktur.

4 kişilik aileydi. Valizlerini ve çocuk arabalarını alıp uzaktan seyretmişler sadece. Ben fotoğrafları çektikten çok kısa bir süre sonra önce benzin deposu, sonrada lpg deposu patladı. Gerçekten herkes çok korktu ve geriye doğru kaçtık. İtfaiye geldiğinde çok geçti. Ayrıca kenarlardaki otlarda tutuştu. Biz geçerken itfaiye otları ve bir kaç ağacı söndürmeye çalı§ıyordu.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Eski bir model değildi, enkazdan benzettiğim kadarıyla accent, chavrolet cruize yada clio olabilir.

Tekrar geçmiş olsun Abi, son mesajında yazdığın patlamalarda Allah'tan çevreye zarar gelmemiş
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Tekrar geçmiş olsun Abi, son mesajında yazdığın patlamalarda Allah'tan çevreye zarar gelmemiş

Polis zaten güvenli mesafeden ileri yaklaştırmıyordu ama yinede geriye doğru refleksle kaçıştık. Kötüydü gerçekten.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

2.30 dan sonraki kazaya dikkat..!

1.24 dakikada ki kaza baya ilginçmiş elamanın arabadan indikten sonra ki yürüyüşüne bakınız :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...