İçeriğe Yönlendir

Kaza Haberleri

Furkan Esgin
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Erdem Bozkurt

Allah taksiratinı affetsin,sevdiklerine sabır versin,malesef alkol şişede durduğu gibi durmuyor,alkollu araç kullanımıyla ilgili cezai işlemler o kadar fazla olmalıkı bırakın insanlar direksiyon başına geçmeyi akıllarına bile gelmesin,mesela alkollu araç kullananın ehliyeti ilkinde 1 sene sonrakinde iptal tekrar çıkarmakta cok zor olsun gibi caydırıcılık hakkıyla tam anlamıyla işlesin....

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Allah rahmet eylesin, günahlarını affetsin, geride kalanlara sabır versin. Gerçekten yazık olmuş.

Alkollü iken cesaretiniz fazla olur, her şeyi yapabileceğinizi ve size bir şey olmayacağınızı sanırsınız. İçkiliyken eve taksiyle, dolmuşla gitmekte fayda var. Rahmetliyi bilmem ama içkili iken araç kullanmanın marifet olduğunu düşünenler var. Ve evet, içkili durumda araç kullananlara yaptırımlar artmalı; hapis cezası içerir olarak başlamalı mesela. Sadece ehliyetine el koymak yetmiyor maalesef. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Yıllarca mücadele ettiğim bir konudur.Babam hem alkollü hem ehliyetsiz araç kullanmıştır yıllarca enaz  5 kere ihbar etmişimdir lakin yasa ve yaptırımların zayıflı boş çaba çok büyük sorunlar yaşadım kendisiyle koltuğa ehliyet koyup bak arabayı ehliyetmi sürüyor diyen bir yapı bana birşey olmaz az içtim deyip yolda yürüyemiyen bir yapı 3 yıl aynı evde tek kelime konuşmadan geçen yıllar ve sonuç yaşamın getirdi zorluklar benim büyümem daha etkili olmam derken ehliyetini almak ve alkolden uzaklaşması kimsenin canın yakmadı lakin benim canımı hem manevi hem maddi çok yaktı 4 araç pert 3 araç tamircilerde süründü sürekli ve snunda hurda  yani kısacası ALLAH kimsenin başına vermesin zor babama suç bulurdum çok lakin şunu anladımki %70 Ailesinden  yetişme tarzı, arkadaş çevresi, iş hayatı çok etkenmiş.Şükürkü bunlar eskide kaldı.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Ölene Allah rahmet eylesin. Toplum olarak kuralları hafife alıyoruz. Felaketleri de hep kendimizden çok uzaklarda görüyoruz. Sadece alkol değil kırmızıda geçmek, şehir içinde 120 ile yarış yapmak vs vs tüm canavarlıklara cezalar caydırıcı olmalı.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

100-120 km hızlar  düşük sayılıyor gençler tarafından, 60km bile  bir yayayı öldürmek için yeterli bir hız. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

herkeste sürekli bir sabırsızlık sürekli bir trafik siniri.. beklememek. hemen öne geçmek. araya girmek..

160 la gidiyorsun adam hala arkandan selektör yapıp rahat vermiyor minibüs ile. 160 ile gitmene sebep de o. 120 ile rahat bırakmıyor.

başka ülkelerde bu yok.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı

Bu sabah Ostim organize sanayi bölgesinde yaşanan bir kaza.

Sürücü ve yolcu Ağır yaralı.

Kubilay,konuyu uygun başlık altına aldım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Bu sabah Ostim organize sanayi bölgesinde yaşanan bir kaza.

Sürücü ve yolcu Ağır yaralı.

Çok fena, umarım içindekilerin durumu aracınki kadar kötü değildir. Allah yardımcıları olsun. Arkadan çarpan araçların kamyonların kasasının altına girmemesi için o kısma tampon mecburiyeti getirilmişti diye hatırlıyorum. Nasıl olmuş acaba bu kaza, merak ettim doğrusu.  

Yorum bağlantısı
Ali Herdem

Allah acil şifalar versin kurallar bizi güvende tutmak için var arkadaşlar lütfen ihlal etmeyelim :(

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
Ayhan Onaran

Bu şekilde ibret verici görüntülerin çoğalması ve paylaşılması gerektiğini düşünüyorum.. Hızlanırken hemen basınca duracakmışız gibi geliyor ama kazın ayağı öyle değil..

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

M6 nın 200-0 ı 200 metre altında diye övünüyorlardı..bizim arabaları düşünmek bile istemiyorum

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

50 km hızla rampa aşağı inerken bile ürkütücü gelebiliyor..ki 200 km hızla bir kazada parçanızı bulamazlar..

Hız gerçekten felakettir..Keşke hiç aklımızdan çıkmasa..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...